PDA

Zobacz pełną wersję : logo 2 KIMB



marekm
13-03-2003, 13:36
witam!
przedstawiam Szerokiemu Forum logo 2 KIMB do wglądu i do oceny
pozdroowka

admin
13-03-2003, 13:42
Witam!

Dla mnie BOMBA :)

Piotr
13-03-2003, 14:08
Świetne logo - nic dodać nic ująć :)
Pozdrawiam

Lupino
13-03-2003, 15:08
Rewelacja!

Michał
13-03-2003, 18:10
HEH Witajcie!

Logo jest Z-A-J-E-B-I-S-T-E..... Dopracuj tylko wygląd hipopotama na bardziej miskowatego bieszczadzkiego. Widzę, że trzymasz styl (tak jak i Wy wszyscy).
Wsiego charosziewo.

pozdrawiam (bez złośliwości)

Zbyszek
13-03-2003, 19:54
Pomysł extra.
Może należy dopracować tło ale to szczegół.

Pozdrawiam
Zbyszek

Piotr
13-03-2003, 21:48
Warto przypomnieć, że jest to kontynuacja pomysłu, ponieważ marekm jest autorem równiez loga z I KIMB - a dla tych którzy go jeszcze nie widzieli wrzucam do załacznika - jak prezentowało sie na plakietce. Hipcio oczywiście tez jest :)
Pozdrawiam

Michał
13-03-2003, 22:01
Cze !
Nie mam nic przeciwko hipciowi - A dla informacji Marka - lubię rysunki robione kreską. Pisałem o hipciu, bo może dałoby się co nieco pyszczek stworka zbliżyć do miśkowego.
Ale i tak jest simpatiko.

Pozdrówka dla wsiech

asiczka
13-03-2003, 22:46
A ja chcę o g o n e k... (miśkowy oczywiście)

wasza

Piotr
13-03-2003, 22:46
Oczywiście że jest simpatiko :)
Natomiast że to jest hipopotam to stwierdziły moje dzieciaki zaraz jak ujrzały pierwsze logo w ub. roku :) I mi tez już tak zostało - hipopotam i tyle. Kiedyś taka bajka była: Gucio i Cezar - ten to jest wykapany Gucio :) Może kiedys sprowadzą w Bieszczady hipopotamy, to będzie jak znalazł ;) Co ma być zaraz miskowaty.
Pozdrawiam

marekm
13-03-2003, 23:56
hej!
cieszę się z dwóch powodów:
- że tak żywiołowo zaregowaliście Moi Drodzy na tego zwierza, wyszło na to, że wyprzedzam przyszłość - hipcio w BdPN -ciekawe co na to Dyrekcja - hihihi.
- i wnioskuję, że się pomysł spodobał - dzięki.

A tak a propos misia - hipcia ,to kiedyś jak pracowałem w pewnej firmie zajmującej się eksponowaniem zwierząt, to jak chciałem narysować jakieś zwierzę to zawsze wychodził słoń, czyłi robię postepy, hihihihi, tx.

pozdroowka

Mundek
14-03-2003, 00:15
logo miodzio! sie mnie podoba bardzo! a że domniemany hipcio! no cóż! łońskiego roku widziałem wielbłądy pod Tarnicą, więc dlaczego by nie!!

ps. może czas pomyśleć o biernych (nie mogacych przybyć)
samochodziarze mają swoją nalepę koło tablicy rejestracyjnej, może jakaś naszywa na plecaczku?? ot tak propozycja do rozważenia - plizzzz

T.B.
14-03-2003, 00:27
O ja głupia guła!
A ja cały czas myślałem, że to jest mysz. :)

Zbyszek
14-03-2003, 00:36
Idę jeszcze raz do ZOO bo mam wątpliwości jak wygląda hipopotam.
Moim zdaniem to jest kot z użądlonym nosem.


Zby......

DOROTA
14-03-2003, 04:43
Bardzo zazdroszcze Wam wszystkim spotkania na Kongresie w Sekowcu. Co do nalepek na samochody to podoba mi sie pomysl Mundka. Z daleka od Was i naszych gor czlowiek moglby chociaz w tez sposob zademonstrowac swoja tesknote i przynaleznosc do Was-do grupy bieszczadzkich internautow. Malo czasu zostalo na zrobienie naszywek czy naklejek, i tu prosba do Marka, czy wyrazilby zgode jako na sciagniecie tego logo z internetu i kazdy z nas moglby sobie zrobic naklejke we wlasnym zakresie.
Co do misia-hipciowatego to caly czas myslalam, ze to "cos" to droga dojazdowa do knajpy w Drewniku a ten nos to punkt docelowy :-) Ha, ha, ha !!! dopiero teraz widze, ze to sliczny nasz maskotek i prosze nie przerabiajcie go, niech nam towarzyszy na kazdym logo kolejnych kongresow. A moze wymyslimy dla niego imie????
Serdecznie witam Michala, ktory znowu pojawil sie na forum. Troche smutno tu bylo bez Ciebie, mam nadzieje ze bedziesz zagladal czesciej, oczywiscie jako Michal bez zlosliwosci ze swoim indywidualnym i czesto trafnym spojrzeniem na zycie. Pa, pozdrowka dla wszystkich :-) Dorota

marekm
14-03-2003, 12:21
Dorotko!
wyobrźnia drzemiąca w Nas jest nie do ogarnięcie " gołym " okiem, czego dowodem są powyższe posty. hihihihi
Otóż Moi Drodzy ja jestem tylko autorem " tego Zwierza " a jeżeli chcecie przyjąć go jako swój znak identyfikacyjny - oznaczający przynależność do określonej grupy ludzi to nie widzę żadnego problemu, zgoda, należy do Was.

Proponuję aby nazywał się - Mihiposz - geneza imienia jest w Waszych postach.
Inne propozycje mile widziane.

pozdroowka

DOROTA
15-03-2003, 00:07
Bardzo ladne imie dla misia MIHIPOSZ, Marek go stworzyl :-) i ma zupelne prawo go nazwac. Jestem za, i dzieki za zgode na wydrukowanie logo, bedzie jezdzilo w moim aucie po Kanadzie. Pa,pa pozdrowka :-) Dorota

agajotek
15-03-2003, 14:01
A i mnie sie podoba straszliwie i musze przyznac że ja także myślałam że to mysz:) ale co tam, może być i hipek:) pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia.

Anka
15-03-2003, 20:41
Dla mnie to i tak jamnik. ok. Pozdrawiam.

Nul
21-03-2003, 01:03
Czyli urządzimy w Sękowcu chrzciny Mihiposzka???
Dołączam, rzecz jasna, do pochwal i zachwytów i ogólnego aplauzu!

Buziaczki!

Stały Bywalec
21-03-2003, 11:56
Logo jest oczywiście super. Duże piwo dla Autora - MarkaM.
Ale nikt, naprawdę nikt z Was (łącznie z Autorem) nie odgadł, jakiego zwierzaka ono przedstawia.
Otóż informuję Was uroczyście, iż naszkicowanym zwierzątkiem jest moja kotka Sabinka.
Pozdrawiam

Nul
21-03-2003, 23:45
Kolor nas zmylił... :)))