PDA

Zobacz pełną wersję : Październik - ktoś się wybiera?



mortifer
19-09-2011, 13:02
Witam, wybiera się ktoś może w drugi weekend października w Bieszczady? może ktoś planuje jakiś krótki wyjazd i piwo w Siekierze?

Piskal
19-09-2011, 18:38
A kiedy przypada długi weekend w październiku?

mortifer
20-09-2011, 18:28
no niestety raczej długiego nie ma ale jest drugi... ;)

calanthe
20-09-2011, 22:30
się ja wybieram przed drugim weekendem i zostaję na drugi weekend i chwile po nim;)
taki jest plan ale jeszcze rzeczywistość musi wtrącić swoje 3 grosze i nie wiem czy się uda tak jak bym chciała

mortifer
21-09-2011, 08:27
HA, podobnie jak u mnie ale nadzieja umiera ostatnia a początek października może być super pogodowo i kolorystycznie... W razie czego zapraszam na piwko :) albo co....

calanthe
21-09-2011, 10:36
a co to jest "albo co" ?? ;))

mAAtylda
21-09-2011, 11:20
Ja też będę - 7-9. X nawet miejsce zarezerwowałam!

Maciej.K
21-09-2011, 23:35
Witam
Ja z kolegą będę ale dopiero od 10.X w okolicach U.G może Sękowieca sam jeszcze nie wiem dokładnie gdzie. Noclegów jeszcze nie rezerwowałem.

mortifer
22-09-2011, 11:28
Matylda a gdzie masz rezerwację? tak z ciekawości pytam :)

Kusto
22-09-2011, 17:57
...Jak październik, to ja jak najbardziej i kobieta ma wraz z balastem czyli swoimi rodzicami od których definitywnie odcinamy się w poniedziałek 10 października, i z Kalnicy koło Cisnej zamierzamy przez Dział wejść na Rawki, a stamtąd na Krzemieniec i niebieskim szlakiem, aż do Riabiej Skały skąd na Jawornik i z niego troszkę klucząc (już nie szlakiem) żeby wyjść jak najbliżej Kalnicy...

mAAtylda
22-09-2011, 20:00
W GOPR, ale już dawno rezerwowałam :)

marmota_m
22-09-2011, 21:11
Ja też będę - 7-9. X nawet miejsce zarezerwowałam!


W GOPR, ale już dawno rezerwowałam :)

tia.... to już wiem dlaczego mnie się udało zarezerwować dopiero od 9 października... ;)

mortifer
23-09-2011, 11:24
Calanthe hihihi Albo co to dość szeroki zakres wszelkiego rodzaju płynów , pokarmów bądź zwykłego towarzystwa wspólnie znoszonego wobec nieznośnej rzeczywistości ;)

calanthe
23-09-2011, 13:34
podoba mnie się opcja "albo co" ;))

mortifer
23-09-2011, 14:23
hmm nie ukrywam że mnie też się podoba ;) zwłaszcza jak towarzystwo dobre :)

hucu
24-09-2011, 22:15
No to jak już tego 9-go będziecie to podrzućcie piwko do OKW nr 1 w UG w Cisnej:-D

mortifer
24-09-2011, 22:20
hmmm a czy 9 to nie jest aby nierdziela??

hucu
24-09-2011, 22:24
No w sumie jest...ale to wciąż weekend.A OKW pracują w każdą wyborczą niedzielę

mortifer
24-09-2011, 22:37
hmm no niby tak ale wiesz nie dość że niedziela to jeszcze w pracy i w UG? Jakże to toż to nieprawdopodobne nieprawdopodobieństwo będzie.... no chyb aże to kolega krajan siedzieć będzie w Komisyji zacnej gdzie ni śniadać ni wieczerzać nie zamierza jeno na karteluszkach pomagać ludziom dobrej woli glupoty wypisywac... wtedy się ogarnę i z atencją wielką do owej instytucyi wstąpie aby wszelakiego pocieszenia w złocistym trunku użyczyć wraz z życzeniami dobrodziejstwa codziennego tak dopomóż archaniele Michale Amen

hucu
24-09-2011, 22:53
Ojczyźnie duszą,ciałem i rozumem z dziada pradziada służyć nauczony,krwi,życia i gardła nie szczędzić kiedy Ona w potrzebie wzywa. A zanim porwiem się do szabel dobrze jaki kielich w dłoni potrzymać choć przez chwilę:mrgreen:

marmota_m
24-09-2011, 23:14
No to jak już tego 9-go będziecie to podrzućcie piwko do OKW nr 1 w UG w Cisnej:-D

No mam nadzieję że głosować właśnie w Cisnej będę, ale żeby członka komisji trunkami procentowymi poić? ;)

mortifer
24-09-2011, 23:16
Ojczyźnie duszą,ciałem i rozumem z dziada pradziada służyć nauczony,krwi,życia i gardła nie szczędzić kiedy Ona w potrzebie wzywa. A zanim porwiem się do szabel dobrze jaki kielich w dłoni potrzymać choć przez chwilę:mrgreen:

Jeśli tylko stopa ma ziemie Bieszczadzką ukochaną niegodna dotknie nie omieszkam do siedziby dziwów wszelakich zajrzeć by krople miodu wspólnie utoczoną spożyć.... by z lubością potem chmyzów wszelakich bigosować... Jeno o porękę w razie czego prosić będę w postaci owego diabelskiego wynalazku GSMem zwanego coby depesze przez lotnego jako Hermes posłańca wieść wysłać iźli czekam na schodach lubo tuz obok....

bartolomeo
24-09-2011, 23:33
Wątek został posprzątany, bardzo proszę wrócić to tematu.

Dziękuję.

Kusto
24-09-2011, 23:37
...Zatem październik w Biesach... ja będę od 8 paź. do 14 paź.... 10 zamierzamy przejść Dział...Może ktoś się dołączy...Zaczniemy z Kalnicy koło Cisnej skoro świt... przez Rawki, Krzemieniec, Riabią, Jawornik... Wtorek 11 paź. na Jasło (celem będą Roztoki Górne) tak więc z Kalnicy tej kolo Cisnej na Krzemienną wpierw i przez przełęcz Przysłup na Jasło (poza szlakiem) celem są Roztoki Górne... z Jasła na Okręglik (tu już grzecznie szlakiem), aż do Manewy... tu zejście do drogi w dół tj. kierunek północny w stronę Masywu Hyrlatej i w prawo na Roztoki... czy ktoś ciekawy co planujemy na środę ? :) aaaa, zresztą pisałem... :) MASYW HYRLATEJ ;)

olatro
24-09-2011, 23:42
Wybieramy się i my, ja i mój syn Michał. Wołosate i okolica bliższa i dalsza, 30 września do 9 października :)

joorg
24-09-2011, 23:57
...Zatem październik w Biesach... ja będę od 8 paź. do 14 paź.... 10 zamierzamy przejść Dział...Może ktoś się dołączy...Zaczniemy z Kalnicy koło Cisnej skoro świt... przez Rawki, Krzemieniec, Riabią, Jawornik... Wtorek 11 paź. na Jasło (celem będą Roztoki Górne) tak więc z Kalnicy tej kolo Cisnej na Krzemienną wpierw i przez przełęcz Przysłup na Jasło (poza szlakiem) celem są Roztoki Górne... z Jasła na Okręglik (tu już grzecznie szlakiem), aż do Manewy... tu zejście do drogi w dół tj. kierunek północny w stronę Masywu Hyrlatej i w prawo na Roztoki... czy ktoś ciekawy co planujemy na środę ? :) aaaa, zresztą pisałem... :) MASYW HYRLATEJ ;)
To już staje się uciążliwe , ile razy można to czytać ? Wiem ,nie muszę tego otwierać , ale jak to ominąć ? Gdzie nie klikniesz to pażdziernik w " biesach ", co to są biesy , gdzie to jest ?
Kusto jedż wreszcie w te " biesy" i następnie napisz jak tam było .a nie pisz wiecznie jakie masz zamiary....bo nudzisz

Kusto
25-09-2011, 00:07
To już staje się uciążliwe , ile razy można to czytać ? Wiem ,nie muszę tego otwierać , ale jak to ominąć ? Gdzie nie klikniesz to pażdziernik w " biesach ", co to są biesy , gdzie to jest ?
Kusto jedż wreszcie w te " biesy" i następnie napisz jak tam było .a nie pisz wiecznie jakie masz zamiary....bo nudzisz
masz racje, już nie będę, przepraszam...

Piskal
25-09-2011, 09:33
Joorg ma rację. Kusto, zapraszam do kalendarza- i po sprawie. Ja też wybieram się w październiku w Biesy. Kiedy? Kalendarz ci odpowie.

tidżej
26-09-2011, 12:21
To już staje się uciążliwe , ile razy można to czytać ?

Uśmiechnij się, jesteś w Bieszczadach :) Każdy się cieszy z wyjazdu w Biesy jak chce ;)

mortifer
26-09-2011, 13:59
właśnie uśmiech przede wszystkim... A Biesy to brzmi pieszczotliwie....

Stachu1
05-10-2011, 19:02
Jako, ze to moj pierwszy post - witam wszystkich 'Bieszczadoholikow'!!!
Jutro wieczorem startuje prawdopodobnie PKS-a do Sanoka i dalej "jak sie da"..., wiec 6.X melduje sie... zapewne w Wetlinie - generalnie wyjazd spontaniczny, wiec to gdzie bede lazil i gdzie na noc poloze swoje "zwloki" - bedzie sie rodzilo w na biezaco... ;-))
Pozdrowienia! Hej ku gorom! ;-)
Stachu