PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki czas przeznaczyć na pokonanie Masywu Hyrlatej z Roztok Górnych?



Kusto
21-09-2011, 21:59
... Zejście byłoby na drogę z Solinki do miejscowości Żubracze, tak mniej więcej pośrodku... Ile na przejście sobie przeznaczyć, tak `pi razy oko`?
;)

Marcin
21-09-2011, 22:01
najlepiej cały dzień...

Kusto
21-09-2011, 22:12
najlepiej cały dzień...
... nabrałem wątpliwości co do wyobrażeń o moich możliwościach psycho-fizycznych :D i dlatego zapytałem... dzięki, dobrze wiedzieć... to tegoroczna wyprawa będzie troszku krótsza niż planowałem, lecz dokąd się spieszyć, nieprawdaż?... Ja to bym chciał jak jakiś komandos w tempie forsownego marszu, ale tak `sje ne da`... dzięki... pozdrawiam

Derty
19-10-2011, 09:53
Wg mnie to na ten 'Masyw' trzeba jakieś 4 dni:D Z tego 3 w jakimś barzysku w pobliżu, żeby nastroić się na podbój, a później ochłonąć po spotkaniu z miśkiem:)
Pozdr
Derty

Kusto
20-10-2011, 21:49
... `właśnie` relacjonuje ten spacerek po Biesach po tytułem `... był sobie październikowy wypad` w wątku relacje z wypraw po Bieszczadach... bedie krótki opis jak to było na Hyrlatym ;)... nie było barzysk za to Cicha Dolina przed Nim... misia nie naszliśmy, za to jelenia bez roga i tabuny Salamandr :D