PDA

Zobacz pełną wersję : Forumowych koszulek edycja trzecia?



Piskal
19-10-2011, 21:41
Szanowni Współforumowicze!




Mniej więcej rok temu wraz z Ojcem Dyktatorem Marcowym rozkręciliśmy akcję koszulkową, a konkretnie wariacje na temat bieszczadzkich Regimentów. Konsultowałem się z kol. Marcowym, i dowiedziałem się, że w tym roku z pewnych przyczyn Marcowy nie może zająć się stroną techniczną produkcji koszulek. Z drugiej strony (tej nie technicznej) szkoda by było, żebyśmy odpuścili sobie kolejną edycję forumowych koszulek. Powoli powstaje nowa świecka tradycja. Mogę więc ja tym się zająć. Ale..

Ale czy to ma sens? To znaczy, czy jesteście zainteresowani kolejną edycją koszulkową?

Ja wyobrażałbym sobie to tak:

1. Do końca października czekałbym na projekty logotypów, bo nie chciałbym narzucać się z własnym projektem, jak to było rok temu
2. Do połowy listopada wybralibyśmy projekt
3. Do kiedyś tam zebranie zamówień
4. Do kiedyś tam indziej (np. do końca roku) zebranie pieniędzy i złożenie zamówienia w wybranej firmie
5. A potem już oczekiwanie na koszulki.

Koszulki wzorem lat ubiegłych były by:

- typ: tradycyjny, staropolski T-shirt,
- materiał: porządna bawełna,
- krój: z przeproszeniem unisex,
- rozmiar: odpowiedni, co tam komu natura dała,
- kolor:do wyboru
- logo: białe lub czarne (zależnie od koloru koszulki), duże na piersi, względnie piersiach
- użyta technologia: sitodruk.

Co do ceny, pewnie zależna była by od ilości zamówień, przed rokiem to było chyba coś koło 15 zł. Marcowy, popraw mnie.

Jak pisałem mogę tym się zająć, ale jak ktoś byłby zainteresowany , chętnie odstąpię mu to zaszczytne zadanie.

Sprawa najważniejsza- czy jest śród Was zainteresowanie akcją, czy sobie odpuszczamy?


Co Wy na to Rodacy Bieszczadnicy?


Piskal

bertrand236
19-10-2011, 22:06
Mam koszulkę Forumową.
Mam koszulkę Regimentową.
{Nie ma mam koszulki RIMBOWEJ [ale to rozumiem]}
Więcej mi nie trza [oprócz tej RIMBOWEJ, ale kiedyś na nią zasłużę sobie].
Jeżeli ktoś chce niech sobie sprawi jedną lub drugą.
Duża ilość RÓŻNYCH koszulek forumowych nie jest dobrym pomysłem. Jako forowicze (paskudne słowo) powinniśmy wyglądać jednolicie
Pozdrawiam

Krysia
19-10-2011, 22:21
A mi się podobała;-)
ino teraz bym brała wersję damską, bo mam dość już tych workowatych samczych koszulek.

tidżej
19-10-2011, 22:26
Ale czy to ma sens?
Ma sens, bo na przykład taki ja niestety (przez swoje zaniedbanie) nie mam jeszcze koszulki nad czym boleję. Myślę, że wspólna akcja ma sens, ale zgadzam się, że...


Duża ilość RÓŻNYCH koszulek forumowych nie jest dobrym pomysłem. Jako forowicze (paskudne słowo) powinniśmy wyglądać jednolicie
Więc może uda się zebrać grupę osób i wspólnie zamówić zestaw jednolitych koszulek wg istniejącego wzoru. Jeśli się nie uda zebrać grupy, to...

Jeżeli ktoś chce niech sobie sprawi jedną lub drugą.

I tyle...

bertrand236
19-10-2011, 22:31
Ma sens, bo na przykład taki ja niestety (przez swoje zaniedbanie) nie mam jeszcze koszulki nad czym boleję. Myślę, że wspólna akcja ma sens, ale zgadzam się, że...


Więc może uda się zebrać grupę osób i wspólnie zamówić zestaw jednolitych koszulek wg istniejącego wzoru. Jeśli się nie uda zebrać grupy, to...


I tyle...

I o to mi biegało. Krysiu! jestem za tym, żeby można było zamówić oprócz tych samczych równuież te "samicze". Problemu nie powinno być..Problemy są tylko po to, żeby je przezwyciężać

Krysia
20-10-2011, 08:41
No z tych starych wzorów to pierwszy był najśliczniejszy, ten na tych zielonych.
To ja taki bym chciała, bo nie kupiłam.
Potem też były śliczne oczywiście.

mAAtylda
20-10-2011, 09:49
Ja też pragnę taka posiadać :) Jeszcze wezmę dla koleżanki.

calanthe
20-10-2011, 12:06
ja też! ja też w takowej posiadanie wejść pragnęłabym! :))

a co do tego że ile można mieć forumowych koszulek... można dużo :))
to tak jak np. mam taki spływ, co roku się odbywa i co roku jest koszulka i co roku inna i fajne to to jest :)

kaiser14
20-10-2011, 12:26
ja też mam pragnienie nieodparte posiadania takiej koszulki ...:-)

tidżej
20-10-2011, 12:32
Jak widać na załączonym obrazku jest gotowość do przejścia na poziom 3:

3. Do kiedyś tam zebranie zamówień
Czy Ty Piskalu wyrażasz chęć objęcia patronatu organizacyjnego nad przedsięwzięciem? ;)

Piskal
20-10-2011, 19:11
Czy Ty Piskalu wyrażasz chęć objęcia patronatu organizacyjnego nad przedsięwzięciem? ;)
Jak nie znajdzie się nikt godniejszy, to tak!

Hero
20-10-2011, 19:29
Ja jestem za akcją, koszulek nigdy za wiele.

michalN
21-10-2011, 14:52
ja bym się pisał.

Gandalf
21-10-2011, 15:55
Jestem za, zamawiam jak tylko się pojawią !!!

diabel-1410
21-10-2011, 20:03
I ja ich pożądam bo poprzednie w Bieszczadach się już nieco wytarły:-)

DUCHPRZESZŁOŚCI
22-10-2011, 02:12
Jak reklamować, to tylko to co się lubi! Jak się pojawią, zamawiam trzy sztuki.

Piskal
25-10-2011, 07:35
Ponoszę temat do góry, może jeszcze któś cóś doda. A jutro się ustosunkuję.

Pozdrawiam!

skylux
25-10-2011, 09:10
Ja też bym się pisał na trzy

marmota_m
25-10-2011, 09:29
ktoś coś doda.... DODA? byle te koszulki różowe nie były...

to ja dodam 1 sztukę :)

Dlugi
25-10-2011, 09:41
A i ja bym jedną wziął ;-)

Mamcia DwaChmiele
25-10-2011, 11:08
I ja, w wersji damskiej

marmota_m
25-10-2011, 11:38
aaa damską...

kaiser14
25-10-2011, 11:53
ja poproszę 2 szt. rozmiar XXL

Duch_
25-10-2011, 12:04
Ja bym też chciał, ale Olga mówi że już stary jestem i długo nie pożyje więc muszę zedrzeć te co mam ;)

calanthe
25-10-2011, 12:41
Ja bym też chciał, ale Olga mówi że już stary jestem i długo nie pożyje więc muszę zedrzeć te co mam ;)
Olga nie ma racji;) nie słuchaj jej! :)

Miejscowy
25-10-2011, 19:45
Ja też chcę

marmota_m
25-10-2011, 19:52
się wszyscy rzucili jak na wyprzedaży ;)

Zbyszek
25-10-2011, 22:02
Ja poproszę o błękitną - bardziej widoczna w chaszczach:))

diabel-1410
26-10-2011, 13:42
Wyszczególnię-proszę sztuk dwie rozmiar xxxl-Piskalu do dzieła

Derty
26-10-2011, 16:20
Ja chcę jedną zieloną 3XL i jedną S dla Czarciku. Wzór jakikolwiek:)
D.

Piskal
26-10-2011, 21:33
Odzew jest, zróbmy więc tak:
Do 6 listopada br. czekam na projekty wzorów przyszłych koszulek. Na projekcie powinna się znaleźć nazwa Bieszczadzkie Forum Dyskusyjne i adres forum.bieszczady.info.pl. Taki projekt może zaproponować każdy użytkownik forum w maksymalnej liczbie 3 propozycji. Do końca listopada wspólnie wybierzemy ten najlepszy. W przypadku równej liczby głosów urządzimy dogrywkę pomiędzy projektami, które otrzymały najwięcej głosów. Projekty, w formie załączników, umieszczamy w niniejszym wątku.
Po wybraniu tego najlepszego, najpiękniejszego, etc. zacznę zbierać zamówienia. Jeśli zamówień będzie mniej niż 20 szt. nie będzie chyba sensu dalej się tym zajmować, chociaż to będzie zależało od jednostkowego kosztu koszulek. Ale tym będę zajmował się na bieżąco.

A teraz do dzieła Siostry i Bracia Artyści!

tidżej
27-10-2011, 10:57
Wydaje mi się, że niepotrzebnie komplikujemy proste zadanie - zebrać ilość/rozmiary wg istniejącego wzoru - i już.

Skoro jednak lecimy tak oficjalnie to zgłaszam poprzedni wzór (chyba Piskala) - anioł z flaszką, góry, słońce, napisy. - 2xXL męska, 1xM żeńska.

Krysia
27-10-2011, 11:20
Ja jestem za projektem pierwszym-pierwotnym;-)
śliczny był, tak jak pisałam.

Piskal
27-10-2011, 20:46
W kwestii technicznej.
Projekty umieszczamy bezpośrednio w tym wątku. Pierwszy wzór, sprzed dwóch lat, chyba jeszcze można zamówić w firmie, która drukowała tamte koszulki, ale w tej sprawia musiał by dać głos Marcowy, jeśli jeszcze ma namiary na tą firmę.
Projekty z zeszłego roku można skopiować z forum, albo chętnie prześlę na maila, proszę o priv, i kto chce może sobie sam zamówić taką koszulkę.
A teraz czekam na nowe propozycje wzorów.

Marcowy
28-10-2011, 11:13
Pierwszy wzór, sprzed dwóch lat, chyba jeszcze można zamówić w firmie, która drukowała tamte koszulki, ale w tej sprawia musiał by dać głos Marcowy

No to daję głos :) Pierwsze koszulki były produkowane przez firmę B&B (http://www.nadruk.net/), która przyjmuje zlecenia bezpośrednio lub przez Allegro. Możliwe, że mają jeszcze oryginalny wzór forumowy (BTW - naszą koszulkę umieścili w swojej galerii). Projekt jest autorstwa Michała od WUKI, więc może i on posiada oryginalny plik ze wzorem (moja kopia niestety przepadła).

tidżej
28-10-2011, 11:32
(BTW - naszą koszulkę umieścili w swojej galerii)
Jest. Rzeczywiście niezły. Nie widziałem go wcześniej, a podoba mi się bardziej niż ten z aniołem. Przesuwam swój głos na projekt "pierwotny" podtrzymując zdanie, by nie mnożyć wzorów.

WUKA
28-10-2011, 11:48
26283Wygląda to tak (oczywiście bez tej sepii)

diabel-1410
28-10-2011, 22:29
Również jestem za powrotem do pierwotnego wzoru

calanthe
28-10-2011, 23:18
ale skoro edycja trzecia... to chyba co innego powinno było być
tak się mnie przynajmniej zdaje

Piskal
28-10-2011, 23:21
Skoro większość jest za pierwszym wzorem, Marcowy podał namiary a firma ma ten wzór w swojej ofercie, to ja się wycofuję z imprezy. Zabrzmiało to, jakbym się obraził, absolutnie nie. Po prostu każdy kto chce, może sobie sam zamówić koszulkę,jaką będzie chciał, i kiedy będzie chciał, sam pewnie ją zamówię, bo moja już się "znosiła". Projekt Michła jest rzeczywiście bardzo ładny. Można powiedzieć- kanoniczny.
Nie widzę sensu dalszego ciągnięcia tematu. Amen!

Mamcia DwaChmiele
29-10-2011, 10:28
Piskalu, spokojnie, poczekajmy do 6 listopada :)

Piskal
29-10-2011, 10:46
Dobrze, nie będę ograniczać Twojej inicjatywy.

Mamcia DwaChmiele
29-10-2011, 10:55
Inicjatywa jest Twoja, ja po prostu uważam że jest dobra i podpisuję się pod nią. Narodził mi się pewien pomysł i nie zawaham się go pokazać :)

Zbyszek
29-10-2011, 12:56
Inicjatywa jest Twoja, ja po prostu uważam że jest dobra i podpisuję się pod nią. Narodził mi się pewien pomysł i nie zawaham się go pokazać :)

Czekam z niecierpliwością na tą chwilę.
Pokaz będzie pełny i publiczny???:roll:

Mamcia DwaChmiele
07-11-2011, 10:55
I jak to w życiu bywa, człowiek obiecał i nie wyrobił z czasem :roll:

Postaram się dziś zwizualizować mój pomysł, a tymczasem powiem Wam co mi chodziło po głowie.

Jak zapewne większość z Was wie, na ostatnim RIMBie kilka forumowych samochodów zostało naznaczonych takim oto eleganckim obrazkiem:
https://lh6.googleusercontent.com/-x3IaU1UbrRo/Toy4oD01GZI/AAAAAAAAK1c/bbvfV2hV_zw/s400/ORL_1111.JPG

Obrazek nie byle jaki. Przygotowany przez don Enrico, powstał ze zdjęcia jednego z użytkowników forum... tego co zdjęć nie lubi i jako jedyny samochodu okleić nie dał ("Nie będę jak głupek przylepiał sobie swojego własnego zdjęcia na samochodzie")

Co powiecie na to, aby ujednolicić wizerunek i nadrukować sobie kolegę B. również na piersi?

Pomyślałam także o tym, żeby wrzucić jakiegoś soczystego lepieja.... a może każdy swojego?

Chociaż... anioł z butelką też mi się podoba...

Hero
07-11-2011, 12:04
Mi się ten obrazek podoba. Jestem za wykorzystaniem go, o ile oczywiście autor się zgodzi. Każda edycja koszulek powinna mieć moim zdaniem unikalny wzór.

komisaRz von Ryba
07-11-2011, 12:05
tja pewnie kolegę na piersi, na niewieściej piersi najlepiej wygladają połoniny ;) , jak juz mam mieć kogos na swojej to jednak wolę anioła.
Co do napisów na koszulkach to moje typy:
http://img520.imageshack.us/img520/963/81010781nr6.jpg

http://img512.imageshack.us/img512/3118/2aahb8.jpg

http://img149.imageshack.us/img149/2007/38579714jk9.jpg

http://img512.imageshack.us/img512/2710/4ahl3.jpg
tak sobie dumam że co niekturzy uczesnicy forum moga nawet wiedzieć co to za koszulki ;)

don Enrico
07-11-2011, 19:35
Miałem się nie wypowiadać , ale jak już Komisarz (jako zadeklarowany przeciwnik koszulek ) lansuje swoje typy to i ja powiem :
- lepszym rozwiązaniem w/g mnie jest małe czytelne logo a nie przegadane hafty.
A co miało by być tym symbolem ?
Kto awansuje na logo ? ludek czy anioł ?
Oto moje propozycje :
26644..... 26645

p.s. wiem że ta propozycja nie spełnia norm formalnych zapodanych na początku przez Piskala
proszę ją traktować jako inny pogląd.

diabel-1410
07-11-2011, 20:16
będę rozrzutny i oprócz starego logo i za czymś nowym rozglądał się będę-propozycja don Enrico jest inna a przez to interesująca

Piskal
07-11-2011, 20:20
p.s. wiem że ta propozycja nie spełnia norm formalnych zapodanych na początku przez Piskala

A dajmy że se spokój z normami formalnymi.

A że wczoraj cały dzień nie było u mnie internetu, dziś wrzucam, to co miałem wrzucić wczoraj.
A że niektórzy się nie wyrobili, proponuję przedłużyć okres składania propozycji do końca tygodnia.
A że niektórzy zaproponowali jeszcze lepieja na koszulkę( mnie ten pomysł bardzo się podoba), to może lepiej przedyskutujmy lepieja. Lepiej z lepiejem, czy lepiej bez?

Dlugi
07-11-2011, 21:09
Oto moje propozycje :
26644
To mi się bardzo podoba (znaczy się pierwsze). Może coś z napisem wykombinować (adres dać symetrycznie u góry ?) ale sama postać to piękny symbol łazęgowania - przynajmniej jak dla mnie ;-)
No i lustro by się przydało bo przecież na sercu miałby być?

don Enrico
07-11-2011, 22:26
Dlugi :

sama postać to piękny symbol łazęgowania - przynajmniej jak dla mnie ;-)
Właśnie zadziało skojarzenie - dla Ciebie łazęgowanie, ale inni mogą mieć inne, takie jest prawo różnorodności na forum.

michalN
08-11-2011, 12:18
jestem za gościem z plecakiem. a jakby obok był jakiś fajny lepiej, to może nawet byłoby lepej.

Krysia
08-11-2011, 12:40
A ja głosuję cały czas za pierwotną wersją koszulki;-)
Przepiękna jest.

kaiser14
10-11-2011, 09:25
Dlugi :

Właśnie zadziało skojarzenie - dla Ciebie łazęgowanie, ale inni mogą mieć inne, takie jest prawo różnorodności na forum.

skoro mamy na samochodach swego rodzaju znacznik, "logo" w postaci wędrowca to zgodnie z kodem genetycznym i koszulki powinny iść w tę stronę, jestem za propozycją don Enrico ;-)

Mamcia DwaChmiele
10-11-2011, 13:28
Moje wariacje na temat B:

267132671426715

bertrand236
17-11-2011, 20:32
Czyżby zdechł temat?

tidżej
18-11-2011, 10:25
Moje wariacje na temat B:
Drugi obrazek - fajny! (propozycja1)
Jeszcze mi się nasuwa taka wariacja, że słowo "Bieszczadzkie" jest na wysokości "forum" - na całą szerokość obrazka, a "forum dyskusyjne" po prawej stronie wędrowca, na wolnym polu.
Mała wariacja pomysłu nkrz, więc nie rysuję szanując prawa autorskie ;)

Ponieważ koszulek nigdy za wiele i tak sprawię sobie komplet wg "pierwotnego wzoru" i komplet z "nowym logo".

Krysia
18-11-2011, 12:18
A że niektórzy zaproponowali jeszcze lepieja na koszulkę( mnie ten pomysł bardzo się podoba), to może lepiej przedyskutujmy lepieja. Lepiej z lepiejem, czy lepiej bez?
A co to jest lepiej?
jakaś naklejka?
pytam, bo nie wiem

Gandalf
18-11-2011, 13:27
To kiedy można zamawiać ???

Mamcia DwaChmiele
18-11-2011, 14:53
Jeszcze mi się nasuwa taka wariacja, że słowo "Bieszczadzkie" jest na wysokości "forum" - na całą szerokość obrazka, a "forum dyskusyjne" po prawej stronie wędrowca, na wolnym polu.


https://lh3.googleusercontent.com/-6sb4STg30Bs/TsZbfI4IS7I/AAAAAAAALqM/kN5v74WLWas/s800/propozycja1A.png

tidżej
18-11-2011, 15:29
A co to jest lepiej?

http://forum.bieszczady.info.pl/showthread.php/5046-Bieszczadzkie-quot-lepieje-quot?highlight=lepieje

Mamcia DwaChmiele
18-11-2011, 15:58
Wiedziona sugestią Mohikanina, wrzucam również taką opcję:
26887

bartolomeo
18-11-2011, 17:07
Ja mam inną wizję :wink:

http://www.bmiller.pl/forum/2011/koszulki.jpg

Gdyby komuś się ten projekt spodobał to ostrzegam: on ma same wady! Jest spersonalizowany (każda koszulka wymaga indywidualnej matrycy), adres z koszulki nie prowadzi w tej chwili na forum (powinno być forum.bieszczady.info.pl a jest tylko bieszczady.info.pl), w obecnej wersji nadaje się tylko na koszulki w jasnych kolorach (nie ma problemu z logo, trzeba przemyśleć plecy i część opisową) i w ogóle jest brzydki.

Zaleta jest tylko jedna: odwołuje się do obecnej szaty graficznej forum.

bartolomeo
18-11-2011, 20:04
Z czarnymi koszulkami też się da.

http://www.bmiller.pl/forum/2011/koszulki_czarne.jpg

Hero
18-11-2011, 20:17
Wszystko ładnie, pięknie, tylko link powinien być: forum.bieszczady.info.pl, bo wpisując samo bieszczdy.info.pl trafia się zupełnie nigdzie. Chyba, że Darek podlinkuje forum pod ten drugi adres.

bartolomeo
18-11-2011, 20:22
To kolejna z wad tego projektu :mrgreen:

EDIT: napisałem do Admina, zaczekamy i zobaczymy co powie.

bartolomeo
19-11-2011, 19:46
Wersja poprawiona, z jedną wadą mniej.

http://www.bmiller.pl/forum/2011/koszulki_dobry-adres.jpg

Zielony kolor nicka tak dla urozmaicenia "pleców".

Piskal
20-11-2011, 21:04
Trochę wypadłem z tematu (z przyczyn pozaforumowych), ale jestem już.

-primo po pierwsze projekt Bartka mnie osobiście się nie podoba, bo nie podoba mi się logo i pomysł umieszczenie go na piersi. Pod kurtką będzie niewidoczne. Pomysł personalizacji podoba mi się, ale:

-secondo po drugie podniesie to koszty, o czym była już mowa,

-tertio po trzecie może spowodować, że, dajmy na to, ktoś z forum zauważy kogoś w takiej koszulce i pomyśli: ach, to ten Piskal, nie lubię go, nie będę się ujawniać. A jak zobaczy w koszulce niespersonizowanej, ogólnej, to zanim się dowie, kto zacz, będzie i tak za późno.

- a quarto po czwarte dajmy sobie spokój z wyznaczaniem dat. Póki dyskusja trwa, niech rozwija się swoim rytmem. Jeśli ktoś jeszcze chce wrzucić jakiś projekt, to niech wrzuca. Byle koszulki, jeśli powstaną, trafiły do nas przed KIMBem. Myślę, że to dobry i nieprzekraczalny termin ze względu na nasze niewirtualne spotkania.

Tak myślę.

bartolomeo
20-11-2011, 21:17
bo nie podoba mi się [...] pomysł umieszczenie go na piersi. Pod kurtką będzie niewidoczne.
No tu mnie zagiąłeś. To gdzie ma być to logo (pomijając już fakt, że jest brzydkie) żeby było spod kurtki widoczne? Mam kilka pomysłów, ale jakbym je tu przedstawił to chyba byś się obraził... :mrgreen:

Piskal
20-11-2011, 21:22
No jak to? Na obu piersiach (jakich by tam natura ich nam nie dała), czyli centralnie. Bo małe na lewej piersi nawet przy rozpiętej kurtce (polarze) było by niewidoczne. A przy zapiętej to i tak bez różnicy, nawet gdyby było tam, gdzie bym się obraził.:grin:

bartolomeo
20-11-2011, 21:32
Moje pomysły omijały sprytnie problem kurtki zapiętej pod samą szyję, ale dajmy już temu pokój :wink: Do projektu nie zamierzam nikogo przekonywać, jest jaki jest (że tak sparafrazuję - UWAGA! - "klasyka" (http://www.youtube.com/watch?v=TSpDnFDS8dE)).

Basia Z.
20-11-2011, 22:04
No jak to? Na obu piersiach (jakich by tam natura ich nam nie dała), czyli centralnie.

Sprzeciw !

To jakie duże niby ma być to logo ?

B.

bertrand236
20-11-2011, 22:48
Pomysł Bartka jest SUPER. Zrobię sobie taką chyba tylko będzie tam inne słowo na literę b. No chyba, że zostanie ten wzór ogólnie zaakceptowany.
Pozdrawiam

maciejka
20-11-2011, 23:28
Pomysł Bartka jest SUPER. Zrobię sobie taką chyba tylko będzie tam inne słowo na literę b. No chyba, że zostanie ten wzór ogólnie zaakceptowany.
Pozdrawiam
Nie tak szybko! dopiero zaczęły się jesienne wieczory ;-)


Sprzeciw !

To jakie duże niby ma być to logo ?

B.
Odrzucam sprzeciw, projekt może być spersonalizowany;-)
Basiu, jak widzisz temat jest rozległy sięga od A..do hen za siódmą górę ;-)

Podoba mi się rzeszowskie zamiłowanie do drzew; Don Enrico preferował iglaste, Bartolomeo zaś sadzi liściaste...:)
Jestem za kompromisem w pomysłach, czyli lansuję swój ;-)
Projekt zeszłoroczny, ale zamiast anioła ludzik (w okolicach mostka;-) w tle zarysy gór, a pod lewym obojczykiem zamiast słoneczka logo forumowe to z drzewkiem i z adresem dookoła, plecy wg Bartolomeo.
Ps. Nie umiem tego szybko narysować, może ktoś mnie wspomoże...;-)

Piskal
21-11-2011, 07:31
Sprzeciw !

To jakie duże niby ma być to logo ?

B.
Takie, jakie było w poprzednich edycjach. Ot co! Co by z dumą je nosić, a nie wstydliwie ukryte.

Krysia
21-11-2011, 08:59
-tertio po trzecie może spowodować, że, dajmy na to, ktoś z forum zauważy kogoś w takiej koszulce i pomyśli: ach, to ten Piskal, nie lubię go, nie będę się ujawniać. A jak zobaczy w koszulce niespersonizowanej, ogólnej, to zanim się dowie, kto zacz, będzie i tak za późno.

A to chyba plus?bo skoro on nie lubi Piskala to i mała szansa, że Piskal lubi go, więc korzyści po obu stronach z braku komunikacji;-)
Mi się projekt podoba!
Czarny;-)

don Enrico
21-11-2011, 10:04
Piskal:

-secondo po drugie podniesie to koszty, o czym była już mowa,
Łatwo zauważyć że w projekcie Bartolomea personalizację można pominąć i wówczas mamy wersję tańszą o kilka złotych
i jako Anonim możemy bezpiecznie poruszać się po bieszczadzkich ścieżkach.
Ja niestety już tego bezpieczeństwa nie mam i nawet w założonej kufajce bywam rozpoznawany po facjacie
- o to ten Enrico co go nie lubię

Mamcia DwaChmiele
21-11-2011, 22:54
Oddaję swój głos na propozycję Bartka, w wersji czarnej, bez nicka :)

bartolomeo
27-11-2011, 18:05
Piskal, czas chyba wybierać projekt bo nie zdążymy przed latem :wink: Ja się doliczyłem czterech propozycji:

don Enirco (http://forum.bieszczady.info.pl/showthread.php/6994-Forumowych-koszulek-edycja-trzecia?p=125559&viewfull=1#post125559)
Piskal (http://forum.bieszczady.info.pl/showthread.php/6994-Forumowych-koszulek-edycja-trzecia?p=125562&viewfull=1#post125562)
nkrz (http://forum.bieszczady.info.pl/showthread.php/6994-Forumowych-koszulek-edycja-trzecia?p=125887&viewfull=1#post125887) (link jest do ostatniego projektu, wcześniej było kilka innych)
bartolomeo (http://forum.bieszczady.info.pl/showthread.php/6994-Forumowych-koszulek-edycja-trzecia?p=125929&viewfull=1#post125929)

Jest jeszcze wzór pierwszej koszulki autorstwa mKwinto (http://forum.bieszczady.info.pl/attachment.php?attachmentid=13023&d=1249985240) (sprzed dwóch lat) ale jak rozumiem poza konkursem, zamówienia indywidualne.

Zbyszek
27-11-2011, 21:18
Jestem za propozycją don Enrico.

bertrand236
27-11-2011, 21:33
Bartek

bartolomeo
27-11-2011, 21:43
Zaczekajcie z tym głosowaniem - ja tylko przypomniałem, że taki wątek jest. Nie wiem czy lista już zamknięta, czy kogoś nie pominąłem, Piskal zaczął, niech tu dowodzi :wink:

Piskal
28-11-2011, 07:22
Poczekajmy jeszcze trochę. Poza tym trzeba to trochę uporządkować. Ponumerować propozycje Henka, czy Bartka. Postaram się wieczorem przysiąść bo na razie pospolitość skrzeczy i do arbaitu trza.

kaiser14
29-11-2011, 16:15
z tego wszystkiego najbardziej podoba mi się "prostota" pomysłu nkrz, zawiera gościa z plecakiem, takiego jak mamy na samochodach,
zawiera adres i nie zawiera nicka, do tego jest w jednym kolorze co jak wiecie wpływa na koszty nadruku.

27000

bartolomeo
29-11-2011, 19:46
Ponumerować propozycje [...] Bartka.Nic nie trzeba numerować, jest jedna propozycja. Kolor (czarna/biała/inna) będzie można - mam nadzieję - wybrać indywidualnie.

tidżej
29-11-2011, 23:59
Jeśli ma być głosowanie,jestem za propozycją nkrz:http://forum.bieszczady.info.pl/attachment.php?attachmentid=26714&d=1320924463&thumb=1 (http://forum.bieszczady.info.pl/attachment.php?attachmentid=26714&d=1320924463)

Piskal
30-11-2011, 07:31
Skoro zbiegło to się z końcówką miesiąca, to proponuję- jeśli ktoś chce jeszcze zamieścić jakiś projekt to proszę to zrobić dziś do północy. A potem ogłoszę wybory.
Howk!

olatro
30-11-2011, 09:44
My też za nkrz :)

Piskal
30-11-2011, 22:13
To ja jeszcze coś dorzucę.

27020

bartolomeo
30-11-2011, 23:51
I ja. Ale poza konkursem, ten projekt wymagałby indywidualnego podejścia do każdego zamówienia, tu już zmiana nicka nie wystarczy. Ale jak ktoś ma ochotę to można i taką koszulkę sobie wystrugać. Samodzielnie :wink:

http://www.bmiller.pl/forum/2011/koszulki_totalnie_spersonalizowane.jpg

kaiser14
01-12-2011, 01:24
minęła godzina 0:00 głosujemy ???? czy każdy robi sobie taka koszulkę jaka mu sie podoba we własnym zakresie ???

DUCHPRZESZŁOŚCI
01-12-2011, 03:42
Wszystkie projekty mi się podobają. Każdy ma jakiś smaczek i osobiście bym se pomieszał. Umieszczając projekt nkż na lewej piersi a napisy Piskalowe na plecach, zgodnie z koncepcją Bartka. Ale że to tylko moje fanaberje, przeto głosuję na nkż.

Piskal
01-12-2011, 07:32
A mnie ostatnia propozycja Bartolomeo się podoba, ale to rzeczywiście poza konkursem, zgodnie z wolą autora i problemami technicznymi.
No dobra- głosujemy! Od teraz!Powiedzmy do końca roku.
Ale...Nie ma co się spieszyć, bo jeszcze chcę te projekty uporządkować, żeby były w jednym wątku,raczej jutro, bo dziś idę posłuchać dziadków z TSA. A co!

Krysia
01-12-2011, 08:22
A gdzie głosujemy?bom ślepa.
Jak tu to ja za Bartkiem.

Piskal
03-12-2011, 10:38
Bracia i Siostry- głosujemy!
Do kiedy? Tutaj Bartek ma pomysł, a ja ich (i Bartka i pomysł) popieram.

Projekty są autorstwa Don Enrico, nkrz, Piskala i bartolomeo. Pod zdjęciami są numery, logo_1, logo_2 itp. Głosujemy w tym wątku, jawnie, żebyśmy na bieżąco mogli śledzić co się dzieję. I oczywiście fakt głosowania nie zamyka dyskusji. Po prostu, gdyby miały napłynąć jakieś nowe pomysły, nie będą brane pod uwagę, przynajmniej w tym roku.

Pozdrawiam i do dzieła!


logo_1
27045


logo_2
27048 (http://forum.bieszczady.info.pl/attachment.php?attachmentid=26645&d=1320687285)


logo_3
27051


logo_4
27049


logo_5
27046


logo_6
27044



logo_7
27047 (http://forum.bieszczady.info.pl/attachment.php?attachmentid=27020&d=1322684016)


logo_8
http://www.bmiller.pl/forum/2011/koszulki_dobry-adres_male.jpg (http://www.bmiller.pl/forum/2011/koszulki_dobry-adres.jpg)


logo_9
http://forum.bieszczady.info.pl/attachment.php?attachmentid=27000&d=1321624704&thumb=1 (http://forum.bieszczady.info.pl/attachment.php?attachmentid=27000&d=1322576085)

Hero
03-12-2011, 14:40
logo_5

Krysia
03-12-2011, 17:11
Bartka, rozumiem, że to będzie numer 8?

bartolomeo
03-12-2011, 17:28
Piskal troszkę namieszał w poście z propozycjami do głosowania (częściowo nie zgadzała się numeracja, częściowo jej nie było), musiałem to mocno poprzerabiać żeby było czytelne. Mam nadzieję, że teraz jest.

EDIT: nie jest, Piskal zapomniał o jednym z projektów nkrz. Zaraz go dodam.

EDIT2: dodałem. Jak jeszcze są pomyłki to proszę pisać do mnie lub w tym wątku, wywalę wszystko i zrobię od zera.

bartolomeo
03-12-2011, 18:10
Do kiedy? Tutaj Bartek ma pomysł, a ja ich (i Bartka i pomysł) popieram.Nie wiem o jakim pomyśle piszesz :-)

bertrand236
03-12-2011, 21:55
Bracia i Siostry- głosujemy!
Do kiedy? Tutaj Bartek ma pomysł, a ja ich (i Bartka i pomysł) popieram.

Projekty są autorstwa Don Enrico, nkrz, Piskala i bartolomeo. Pod zdjęciami są numery, logo_1, logo_2 itp. Głosujemy w tym wątku, jawnie, żebyśmy na bieżąco mogli śledzić co się dzieję. I oczywiście fakt głosowania nie zamyka dyskusji. Po prostu, gdyby miały napłynąć jakieś nowe pomysły, nie będą brane pod uwagę, przynajmniej w tym roku.

Pozdrawiam i do dzieła!

Wiem, że się czepiam. Widzę kilka projektów czegoś, co ma być umieszczone na koszulkach i JEDEN projekt koszulki. Bardzo podoba mi się projekt koszulki, bo wszystko dla mnie jest jasne. Resztę na razie odrzucam, bo nie jest jasne nic... Wielkość nadruku, jego miejsce kolor i może jeszcze bym coś znalazł. Na razie głosować możemy tylko na jeden projekt. Czyli wybieramy z jednej propozycji???

Pozdrawiam

Piskal
03-12-2011, 22:38
Wiem, że się czepiam. Widzę kilka projektów czegoś, co ma być umieszczone na koszulkach i JEDEN projekt koszulki. Bardzo podoba mi się projekt koszulki, bo wszystko dla mnie jest jasne. Resztę na razie odrzucam, bo nie jest jasne nic... Wielkość nadruku, jego miejsce kolor i może jeszcze bym coś znalazł. Na razie głosować możemy tylko na jeden projekt. Czyli wybieramy z jednej propozycji???

Pozdrawiam


I oczywiście fakt głosowania nie zamyka dyskusji.
Czyżbyś się czepiał?;)
Najpierw wybierzmy projekt.

Dlugi
04-12-2011, 10:29
Jedynka mi się podobała od razu ale ten człowiek idzie donikąd? Może by mu wrzucić jakiś cel?
Na razie wybierając z tego co jest glosuję na nr 5.

tidżej
04-12-2011, 17:53
logo_5

Piskal
04-12-2011, 18:40
Z bartolomeo wyjaśniliśmy drobne nieporozumienie i mogę uściślić:

Głosujemy do końca roku, czyli do 31 grudnia 2011 do godziny 24.


I jeszcze chciałbym wrzucić kamyk do dyskusji. Ja widziałbym przyszłe koszulki takie, jakie były do tej pory, z dużym logo centralnie umieszczonym na piersiach. Nawet gdyby miała wygrać propozycja bartolomeo. A jak nie dojdziemy do konsensusu zrobimy anonimową ankietę, gdzie ma być logo:idea:. Teraz po prostu głosujmy!

Howk!

tomas pablo
04-12-2011, 19:38
a mnie projekt Barka się podoba...chociaż mam ogromny dylemat.., bo logo_3 / Piskal ? / jest baaardzo ciekawy graficznie, wprost finezja.....

Piskal
04-12-2011, 20:44
a mnie projekt Barka się podoba...chociaż mam ogromny dylemat.., bo logo_3 / Piskal ? / jest baaardzo ciekawy graficznie, wprost finezja.....
To jeszcze dla porządku:

Logo_1 i 2 Don Enrico

Logo_3 Piskal

Logo_4, 5, 6 nkrz

Logo_7 Piskal

Logo_8 bartolomeo

Logo_9 nkrz

Zbyszek
04-12-2011, 22:40
Jestem za 1

olatro
05-12-2011, 10:21
logo_5

Krysia
05-12-2011, 12:39
8mka więc po zmianie numerków

kaiser14
05-12-2011, 13:00
nr 9

Duch_
05-12-2011, 13:25
Nr. 5 a jak :)

Pyra.57
05-12-2011, 19:54
A ja postawie na 1.

Bamu
05-12-2011, 20:49
Logo 5

Piskal
14-12-2011, 19:24
Hej! To już koniec głosowania?
Do urn rodacy, bo do końca roku musimy się wyrobić.Już czuć na plecach oddech Marcowego!

bartolomeo
14-12-2011, 19:38
No to ja stawiam na jedynie słuszny projekt: logo_8 :-D

sir Bazyl
14-12-2011, 20:05
No to ja stawiam na jedynie słuszny projekt: logo_8 :-D
Ponieważ nie chcę mieć na plecach napisu "bartolomeo" :twisted:, który na dodatek wg Piskala

... Ja widziałbym przyszłe koszulki takie, jakie były do tej pory, z dużym logo centralnie umieszczonym na piersiach. Nawet gdyby miała wygrać propozycja bartolomeo. ..
ma być umieszczony na bliżej niedookreślonej centralnej piersi :shock: (aż się boję gdzie to może być!) - głosuję na projekt nr 9.

Gandalf
15-12-2011, 16:30
Popieram, dla mnie też tylko 9 !!!
głosuję na projekt nr 9.

marmota_m
15-12-2011, 16:33
nr 1

Jurko
15-12-2011, 18:50
logo_1

Hero
15-12-2011, 20:29
Ktoś prowadzi statystyki co wygrywa ? Do kiedy ma trwać ten plebiscyt ?

Piskal
15-12-2011, 20:46
Spoko. Ja trzymam oko i ucho na pulsie. A trwać ma do końca roku, było o tym.

calanthe
16-12-2011, 21:13
myśliłam myśliłam i wymyśliłam... :)

nr 5

DUCHPRZESZŁOŚCI
16-12-2011, 22:49
nr 5

mortifer
16-12-2011, 23:25
stawiam na obojętne... wiem nie mam takiej opcji ważne że Bieszczady... niechże będzie 5

Piskal
27-12-2011, 20:04
Koszulki w górę... wróć- wątek w górę, bo głosowanie tylko do końca roku. Projekty- przypominam- w poście nr 98, to se znajdźta i zagłosujta. Ha!

Capricornus
27-12-2011, 20:42
Logo_5

michalN
28-12-2011, 11:10
logo 6

Piskal
01-01-2012, 11:40
Dzień dobry, cześć i czołem!
Projekt wybrany- aż połowę głosów otrzymał projekt nr 5! autor:nkrz Gratulacje!

Co do dalszych losów koszulek w najbliższym czasie podam szczegóły, gdy zakończę korespondencję z firmą, która będzie je robić. Podam kolory, rozmiary i formę zamawiania oraz termin.
Tymczasem leczcie sylwestrowego kaca i wszystkiego dobrego i bieszczadzkiego w Nowym Roku!

Piskal

Mamcia DwaChmiele
02-01-2012, 15:48
<------- to zdjęcie w pełni wyraża moją radość zaistniałym faktem :)

To co Piskalu, teraz pasuje zwizualizować nadruk, zgodnie z sugestią jednego z Forumowiczów?

Mamcia DwaChmiele
03-01-2012, 17:15
Moje propozycje:

Wersja 1
27222 27223

Wersja 2
27224 27225

Dlugi
03-01-2012, 18:57
2 :-)

tidżej
03-01-2012, 19:03
2!
A to nie będzie wizualizacji na piersiach i pod kurtką?

bertrand236
03-01-2012, 19:54
1! I tyle.

calanthe
03-01-2012, 20:18
a to zielonej nie będzie?? ;))

wersja nr 2 :)

marmota_m
03-01-2012, 20:23
2 :)

Pyra.57
03-01-2012, 21:49
Jestem za 2-ką

Capricornus
03-01-2012, 22:56
Wybieram...opcję... 2

Zbyszek
03-01-2012, 23:10
Zdecydowanie wersja 2.

Hero
03-01-2012, 23:52
Wersja 2.

Bamu
03-01-2012, 23:57
opcja 2

olatro
04-01-2012, 09:14
wersja 2

michalN
04-01-2012, 12:23
ja także 2. jakby to miało jakieś znaczenie :)