PDA

Zobacz pełną wersję : TYLKO DLA UCZESTNIKÓW II KIMB. NIEPOWTARZALNA OKAZJA - JAZD



Stały Bywalec
01-04-2003, 08:24
Mój znajomy z Zatwarnicy, pragnący na razie zachować anonimowość, uruchamia w tym roku szkółkę jazdy na wielbłądach. Niedawno, tydzień temu, sprowadził je z Bliskiego Wschodu. Obecnie wielbłądy te przechodzą aklimatyzację oraz poddawane są obowiązkowym badaniom i zabiegom weterynaryjnym.
I tenże znajomy składa uczestnikom II KIMB, za moim pośrednictwem, propozycję odbycia wycieczki na wielbłądach na trasie Zatwarnica - Krywe - Tworylne - Studenne (most na Sanie) - Sękowiec - Zatwarnica. Będzie to całkowicie gratis - promocja, pierwsze wykorzystanie wielbłądów w celach turystycznych w Bieszczadach. Oczywiście znajomy zrobi Wam kilka zdjęć, być może nawet sfilmuje fragment wycieczki. Wiadomo - reklama dźwignią handlu. Możecie go potem ewentualnie zaprosić na piwo.

Za moim pośrednictwem mój znajomy przekazuje Wam też parę uwag i zaleceń. Wielbłądy zostały specjalnie wyselekcjonowane i jazda na nich jest całkowicie bezpieczna. Jednak to będzie ich pierwsza wyprawa z Polakami na grzbiecie. Zatem mój znajomy prosi, aby osoby zainteresowane postarały się (w tygodniach poprzedzających wycieczkę) o nabranie odpowiedniego, bliskowschodniego, pustynnego zapachu. A zatem czeka Was odpowiednia dieta (co najmniej 3 ząbki czosnku i główka cebuli dziennie) oraz odrzucenie wszelkich pachnących kosmetyków. W ostatnim tygodniu należy również radykalnie ograniczyć korzystanie z wody, mydła i papieru toaletowego.
Ponadto wskazane jest nauczenie się kilku - kilkunastu wyrazów arabskich, celem ich uspokajającego oddziaływania na zwierzęta. W ostateczności można też używać przekleństw po rosyjsku - mój znajomy odkrył to już podczas transportu wielbłądów do Polski (część zwierząt była zapewne wcześniej wykorzystywana w celach przemytniczych na pograniczu z państwami b. ZSRR).

Celem przygotowania odpowiedniej ilości wielbłądów, kolega prosi o zapisywanie się (tu, na naszym Forum) na listę chętnych. Impreza będzie miała charakter zamknięty, tj. tylko dla uczestników II KIMB w dn. 1 maja 2003 r. W przypadku dużej ilości zgłoszeń (większej niż liczba zwierząt) pierwszeństwo mieć będą osoby zarekomendowane przez Admina. Podpiszecie też oświadczenie o wyrażeniu zgody na sfilmowanie i sfotografowanie Was w celach reklamowych.

A zatem proszę wpisywać się na listę.

Pozdrawiam

GERONIMO
01-04-2003, 10:17
Uwaga!!
Wydaje mi się, że to jest pułapka. Dzisiaj jest 01-04
Pozdrowienia.
Geronimo.

asiczka
01-04-2003, 10:31
Niezła próba

Pozdrowienia dla wielbłądów;-)

Prima Aprilis;-P

admin
01-04-2003, 12:26
Witam!

Strusie w Stuposianach, wielbłądy w Zatwarnicy :) a gdzie nasza polska tradycja?

BTW a ja słyszałem, że Bin Laden siedzi w Sękowcu, a pożar "socjologów" to był jego protest przciw nadużywaniu alkoholu przez posłów Samoobrony!

T.B.
01-04-2003, 23:48
Zrób mi co chcesz, ale ja to kradnę! :)

Pozdrawiam

Xiro
02-04-2003, 00:16
Ja się na wielbłąda zapisuję.
I jak się zrobi cieplej, to polecam pływanie z tresowanym wielorybem na Mazurach.

pozdrawiam

Zbyszek
02-04-2003, 00:17
Już czuję ten powiew zapachu osób przygotowanych do podróży na wielbłądzie. Kategorycznie odmawiam jazdy jako ostatni w szeregu i po nawietrznej. No ....chyba że będzie to wielbłąd trzygarbny.

Zbyszek

Stały Bywalec
02-04-2003, 10:50
Nikt się nie nabrał. Żart był zresztą, pomijając datę, zbyt czytelny. Wątki "zapachów" i "przekleństw rosyjskich" wyraźnie wskazywały, że autor (czyli ja) kpi sobie. Oczywiście bez najmniejszej złośliwości.
Darek napisał "Strusie w Stuposianach". Nie wiem, nie widziałem, ale w Dwerniku faktycznie ktoś hoduje te ptaki (a przynajmniej hodował je jeszcze rok temu). Zdaje się, że nie tylko ja pisałem o tym na Forum.
Pozdrawiam

admin
02-04-2003, 11:41
Witam!

W ostatnią niedzielę wracając a Górnych widziałem dwa strusie koło sklepu w Stuposianach :) (ale piwa nie piły :))

Aleksandra
02-04-2003, 15:20
S. Bywalcze - to było świetne!!! Sprawie Ci tą radość, a co tam, czytając pierwszy akapit była gotowa w to nawet uwierzyć :)) W końcu strusie w Dwerniku i wietnamskie świnki widziałam na wlasne oczy. Gdyby nie "przygotowania" nabrałabym się jak nic ;))
Pozdrawiam Aleksandra

T.B.
03-04-2003, 01:51
A ja to ukradłem!
Dopasowałem czas i miejsce akcji do swoich potrzeb i zrobiłem jeszcze jeden zabieg: pod tym akapitem o przygotowaniach napisałem w nawiasie "powyższy akapit, to oczywiście żart".
I co najmniej jeden osobnik się nabrał!
Niby dodał "jeśli to na poważnie", ale na wszelki wypadek zapisał się i to z całą rodziną! :)
(Zdążył jeszcze przed północą.)

Pozdrawiam

Stały Bywalec
03-04-2003, 16:18
T.B., a zatem szkoda, że wcześniej nie odkryłeś tego mojego postu - nabrałbyś więcej osób. Ja specjalnie umieściłem go na Forum 1.04. rano, o godz. 7:24 (wyjątkowo o tej porze, bo nigdy tak wcześnie nie włączam komputera).
Obudziłem się o ok. 6-tej, leżałem jeszcze w łóżku i kombinowałem, kogo i jak spróbować by oszukać. I wykombinowałem. Ów tekst pisałem jeszcze w piżamie.
Może za rok coś wspólnie wymyślimy ?
Pozdrawiam

T.B.
04-04-2003, 00:50
OK!
Mamy rok na wymyślenie megakłamstwa.

Ja np. sam nabrałem się na fajny dowcip. Dostałem mail o treści następującej (nadawca przysyła mi "niusy" regularnie):

"Uprzejmie informujemy, że z powodu słabego ruchu turystycznego na Hali
Krupowej, nasze schronisko zostało przeniesione na Przełęcz Krowiarki.
Mamy nadzieję, iż bliskość Babiej Góry oraz możliwość dojazdu samochodem do
schroniska, korzystnie wpłynie na frekwencję w naszym obiekcie.
Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej:
http://www.krupowa.gory.pl lub http://www.krupowa.prv.pl
Pozdrawiamy serdecznie!
Gospodarze schroniska "Hala Krupowa" na Przełęczy Krowiarki"

I ja to łyknąłem. Chwilę się zastanawiałem, jak to się przenosi schronisko, ale uznałem, że najpewniej jest to skrót myślowy i chodzi o przeniesienie się ekipy, czy coś w tym rodzaju. Na szczęście nie odpisałem im nic, bo teraz nabijają się na swojej stronie z oszukanych, którzy np. pytają o dojazd, życzą powodzenia w nowym miejscu itp.

Pozdrawiam

Nul
04-04-2003, 11:46
Aha, TB, mnie też na chwilę nabrali, ale jednak się domyśliłam, że coś nie tak :) Hehe, miło było faktycznie poczytać te komentarze do planów prezenosin!

Stachu
05-04-2003, 03:11
A ja sie niezle usmialem, ze ktos rownolegle ze mna wpadl na podobny pomysl na zart ze schroniskiem :-)

kasandrra
10-04-2003, 14:48
wielbłady chca ludzi wozić czy to tak bez negocjacji z nimi narazie?
moze bytak ktos z szanownych zebranych powoził wielbłada- ja bym chciała popatrzyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
prosze! proszę!- zróbcie to dla mnie!

jak by co umiem udzielac pierwszej pomocy.... ;)

Kasandrra