PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuję noclegu w spokojnej chacie na Sylwestra 2011/2012



Basia Z.
28-11-2011, 13:02
Przepraszam, ja wiem że może być o wiele za późno, już mówiłam o tym osobie, która skierowała do mnie prośbę.
Mimo wszystko zamieszczam.

Mój kolega, który na stałe mieszka w Norwegii poszukuje spokojnego miejsca w Bieszczadach na spędzenie wraz z dziewczyną kilku dni w okresie okołosylwestrowym (mniej więcej 26.12-02.01). Zależy im na Bieszczadach jako, że obydwoje uprawiają narciarstwo ski-tourowe a w Bieszczadach jeszcze nie byli. W związku z tym lepiej aby to było w wysokiej części Bieszczadów.
Po drugie zależy im bardzo aby chata w której chcą spędzić kilka dni posiadała kominek.

Cena nie gra większej różnicy.

Bardzo proszę o podpowiedzi, gdyż to "nie jest mój segment rynku" ;)
Ja znam całkiem inne miejsca - wprawdzie zdarzają się z kominkami, ale zazwyczaj sale zbiorowe ;)

Pozdrowienia

Basia

Miejscowy
28-11-2011, 13:13
może WILCZA JAMA?
Patrzyłem na ich stronę niedawno, bo mają ruską banię

bertrand236
28-11-2011, 14:54
A może tutaj? http://www.osrodek.wisan.pl/galeria-chatki_goralskie.html

Pozdrawiam

krzychuprorok
28-11-2011, 16:12
Ja bym twojemu koledze najpierw delikatnie oznajmił, że w okresie świątecznym może jeszcze nie być w Bieszczadach warunków na skitury. Przyzwyczajony do norweskiej śnieżnej zimy może się nieźle zdziwić.

Gandalf
28-11-2011, 19:45
Przy obecnych prognozach, za tydzień +13, to raczej rower trza będzie na Święta brać :-)
Ja bym twojemu koledze najpierw delikatnie oznajmił, że w okresie świątecznym może jeszcze nie być w Bieszczadach warunków na skitury.

Basia Z.
28-11-2011, 22:51
Ja bym twojemu koledze najpierw delikatnie oznajmił, że w okresie świątecznym może jeszcze nie być w Bieszczadach warunków na skitury. Przyzwyczajony do norweskiej śnieżnej zimy może się nieźle zdziwić.

Nic straconego - posiedzi z dziewczyną przy kominku.

B.

Cati
29-11-2011, 09:57
może WILCZA JAMA?
Patrzyłem na ich stronę niedawno, bo mają ruską banię

Wszystko super, ale już tydzień temu nie było wolnych terminów na nocleg, zostały tylko na święta i ewentualnie sam bal sylwestrowy :-(

Miejscowy
29-11-2011, 10:44
..pewnie dużo takich miejsc, gdzie miejsc już nie ma a zaproszenie na stronie wisi..

długi
29-11-2011, 23:09
Może tutaj:
http://www.staresiolo.com/noclegi/noclegi.htm