PDA

Zobacz pełną wersję : Łączenie wątków z dyskujsą i zdjęciami [wydzielone]



Barnaba
05-12-2011, 01:29
W wątku innym zaktywizowałem modów i się znów rozpanoszyli. Foty zalewu, a to co wynika z obniżonej wody to co innego. Często korzystam z GPRS i nie chcę przez nadgorliwość modów (czy jakies inne chore ambicje utrzymania pseudo-porządku) pobierać wolno miniaturek zdjęć z innego wątku. Otwarłem inny wątek, bo jest to inny wątek, i nie życzę sobie aby było to mieszane wedle widzimisie i bez rozmowy ze mną przez kogokolwiek.

Modzi, jak wam nie leży to, przenieście to do OT, albo po miesiącu od napisania ostatniego postu wywalcie do kosza (bo pewnie za miesiąc będzie po ptokach), no ale bez jaj. Kolejny punkt +1 dla bieszczadzkieforum

bartolomeo
05-12-2011, 09:35
Nie przesadzaj Barnabo. Jak gdzieś wyjdzie spod wody stara chałupa to wtedy napisać o tym trzeba będzie w "Twoim" wątku a zdjęcia pokazać w innym? Żeby choć jakaś zażarta dyskusja się toczyła w obu wątkach to być może miałoby to sens, ale nie w sytuacji, kiedy postów jest raptem 10 czy 20.

Jak Ci przeszkadzają zdjęcia podczas pracy z GPRS to możesz odpowiednio do sytuacji włączać/wyłączać pobieranie zdjęć przez przeglądarkę. Firefox ma taką funkcję w Preferencjach, zakładka "Treść". Przypuszczam, że inne przeglądarki też mają podobną funkcjonalność.

PS Na przyszłość jak chcesz sobie ponarzekać na modów to rób to w dziale "Techniczne".

bartolomeo
05-12-2011, 14:48
Jak Ci przeszkadzają zdjęcia podczas pracy z GPRS to możesz odpowiednio do sytuacji włączać/wyłączać pobieranie zdjęć przez przeglądarkę.
Gdybyś nie chciał/nie mógł/nie umiał wyłączyć ściągania zdjęć w przeglądarce możesz zrobić to w opcjach swojego konta (http://forum.bieszczady.info.pl/profile.php?do=editoptions) na forum: należy odszukać "Opcje wyświetlania wątków" i wyłączyć "Pokaż obrazy (dotyczy zarówno obrazów załączonych do postów jak i znajdujących się na innym serwerze)".