PDA

Zobacz pełną wersję : Regimentowe spotkania wigilijne



Piskal
15-12-2011, 19:56
Takem sobie pomyślał, że jest nas, Regimentów Bieszczadzkich, a przynajmniej ośrodków spotkań co najmniej cztery: Regiment Poznański im. Zenona Laskowika i kabaretu Tey, Regiment Rzeszowski im. Tadzia Nalapy i płyty "Blues", Regiment Warszawski im. Staśka Wielanka i mieszkańców domu przy Złotej 25 oraz Regiment Toruński im. Mikołaja Ciechowskiego i Grzegorza Kopernika.
A może byśmy urządzili spotkania opłatkowo- wigilijne w tym samym czasie o tej samej godzinie? Np. w przyszła środę o 18? A łączylibyśmy się telepatycznie w myśl hasła: parapsychologia w służbie człowieka i telefonicznie w myśl hasła: technologie w służbie itd. Coby zaspokoić i czucie i szkiełko.Co kto lubi.
A wszyscy mogli by łączyć się z nami, za pomocą w/w instrumentów.

Ja samozwańczo zapraszam w imieniu Regimentu Toruńskiego w środę o 18 do Karczmy pod Kotwicą, ul. Łazienna 2.

A co na to inne ośrodki?

Gandalf
18-12-2011, 20:17
A to z Krakowa nikogo nie ma w Regimentach ??? Porażka jakaś :-)
Takem sobie pomyślał, że jest nas, Regimentów Bieszczadzkich, a przynajmniej ośrodków spotkań co najmniej cztery: Regiment Poznański im. Zenona Laskowika i kabaretu Tey, Regiment Rzeszowski im. Tadzia Nalapy i płyty "Blues", Regiment Warszawski im. Staśka Wielanka i mieszkańców domu przy Złotej 25 oraz Regiment Toruński im. Mikołaja Ciechowskiego i Grzegorza Kopernika.

bertrand236
19-12-2011, 17:14
Piskalu! Ja mogę tylko wirtualnie...Rekonwalescentem jestem i nie bardzo mogę z kimkolwiek spotkać, ale idea piękna jest.

Pozdrawiam

Damon007
14-10-2014, 14:49
Piskalu! I will simply nearly... convalescent am as well as I can't really fulfill any person, yet the concept of magnificence can be. Yours.

Pyra.57
14-10-2014, 22:43
Niestety w tym terminie mogę się ze wszystkimi łączyć telepatycznie z trasy stolicy polskich Tatr stolica pyrlandii