PDA

Zobacz pełną wersję : [Łobozew Dolny] Tanie noclegi w Bieszczadach



Anonymous
21-05-2001, 16:06
Poszukuję pokoju 3-osobowego w mało uczęszczanej okolicy w sierpniu 2001r.Tanio!!!

Anonymous
22-05-2001, 18:57
Łobozew Dolny to okolica mało uczęszczana, do której możesz przyjechać, jest bardzo blisko J. Solińskiego. Bo jeśli szukasz ciszy i głuszy to raczej weź namiot i jedź tam gdzie nikt nie bywa, czyli wysoko w góry z wodą w potoku
U nas pokoje kosztują około 17 do 20 zł od osoby za noc, z dospępem do łazienki.
Pisz lub dzwoń 013-461-48-94, 0606-597-789 ciunek@poczta.fm

Anonymous
29-05-2001, 10:40
Jest w Bieszczadach na szczycie otryckiego pasma Chata Socjologa. Sala 20-osobowa, ale cisza i spokój poza tzw. długimi weekendami i w środku tygodnia. Jeśli wcześniej napiszesz możesz upewnić się czy będzie tłum, czy raczej kilka osób. Informacje o Chacie możesz znaleźć na stronie opiekującego się nią Klubu Otryckiego: http://otryt.of.pl
Cena noclegu to 8 - 11 zł
Serdecznie zapraszam!

beata
29-05-2001, 20:43
Całkiem przyzwoicie, z dostępem do łazienki i kuchni można znaleźć nocleg w Suchych Rzekach, schronisku trochę zapmnianym i mało uczęszczanym. Jest tam cicho, a nocleg kosztuje 15 zł (cena z maja br) Schronisko nosi nazwę OSTOJA - położone około 4 km od miejscowosci Zatwarnica - jest to już Bieszczadzki Park Narodowy. Polecam, o ile nie szukacie luksusu...

Grzesiek
15-06-2001, 02:53
Może nie jestem tu jakoś super doświadczony, ale co do mnie to lubię dolinę Rabego- ładna, nie zatłoczona, blisko na Chryszczatą i do jeziorek, na Woronikówkę(^^^ :)).... oprócz noclegu w bazie namiotowej (taniutko), można (wiem bo siedziałem przez całe ferie) zatrzymać się w schronisku w Bystrem.
Mają kuchenkę, czysto i ciepło i odchudzali (w lutym) o 13/noc. Oczywiście brakuje sauny, gabinetu odnowy biologicznej i słonia w wodotrysku...