PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam rowerzystów



skorek
13-04-2003, 21:12
Szukam osób, które planują pokonanie trasy rowerem proponowanej na stronie bieszczadyonline. Wolałbym ten dystans pokonać w dwa lub trzy dni. Najlepiej w okresie wolnych dni np. weekend majowy, Boże Ciało lub wakacje.

przyjaciel_wesolego_diabl
15-04-2003, 01:20
trasa....po asfaltachych (lub podobnoasfaltowych) czy raczej scieżki leśne???i drogi leśne...??

skorek
15-04-2003, 16:07
Najchętniej leśne drogi, czasami na rozgrzewkę lub na koniec chętnie asfalt.

przyjaciel_wesolego_diabl
15-04-2003, 22:31
jeśli chcesz w kość polecam szlak (cała radość wykorzystania roweru górskiego) przełęcz żebrak-wola michowa-żubracze-majdan-cisna-bacówka pod honem....na prawde dobra jazda...albo w odwrotną stronę...poprostu coś pięknego...ja mam nadzieje zrobić znów tę traskę...
nie wiem jak z moja kondycją??aha tobie zalezy na trasie w sensie trasa na jeden dzień czy przez weekend chcesz przejechać poprostu bieszczady??

pozdrawiam

skorek
16-04-2003, 18:09
Witaj
Chcę przejechać Bieszczady. Będę miał 8-9 dni więc nie wiem czy się uda. W Bieszczady jadę z rowerem pierwszy raz. Swoje siły oceniam na 500-550 km łącznie. W zeszłym roku byłem w Szczawnicy. Dziewiątego dnia miałem dosyć. W Warszawie jest płasko jak na stole i forma ma się nijak do jazdy w górach. Ale lubię wysiłek. Już jestem prawie zdecydowany na wyjazd w długi weekend majowy. Jeszcze nie wiem gdzie się zatrzymam, czy w Ustrzykach czy w Lesku, które mi zaproponowałeś.
Jak będę wyjeżdżał dam znać, podam ci moje miejsce pobytu. Może również się zdecydujesz, wtedy daj znać jeżeli mailem będzie za późno to na tel. 604243641
Pozdrawiam