PDA

Zobacz pełną wersję : Koszulki 2012- zamówienia!



Piskal
04-01-2012, 14:57
Bracia i siostry!

Wiem już wszystko.

Koszulki (wg wzoru nkrz wersja 2) zrobi firma B&B (ta co w zeszłym roku) jej oferta była najtańsza. Koszt koszulki to 17 zł, +dostawa 15 zł. czyli na łeb grosze + koszt wysyłki wg. stawek Poczty Polskiej + koperta. Pewnie razem wyniesie to 20 zł. z kawałkiem. Wszystko będzie zależało od ilości zamówień. Dostępne kolory:czarny, szary, biały, ciemnozielony, niebieski, granatowy, czerwony, żółty.
I, uwaga nowość!, wersje damskie i męskie, z tym , że nie ma ciemnozielonej wersji damskiej, jest jasnozielona.



Czekam na priv na wiadomość zawierającą nick, wersję, kolor, rozmiar i ilość., np: Piskal, męska,czarna, 2 szt. XXL itp.


Przy ciemnej koszulce białe logo, przy jasnej odwrotnie.

Na zamówienia czekam do końca stycznia, wtedy podam cenę i dane do przelewu. A w tym wątku listę zamawiających, co pozwoli sprawdzić, czy wszystkie zamówienia do mnie dotarły.

http://forum.bieszczady.info.pl/attachment.php?attachmentid=27224http://forum.bieszczady.info.pl/attachment.php?attachmentid=27225
Zielonych proszę o przyklejenie wątku, coby nam nie spadał w dół.

Do dzieła!

Piskal

marmota_m
04-01-2012, 15:32
A te rozmiary (damskie zwłaszcza) to takie klasyczne?

Piskal
04-01-2012, 15:50
Wiedziałem, że o czymś zapomniałem. Pewnie, że klasyczne S, M, L, XL, XXL

calanthe
04-01-2012, 18:22
a to może Piskal podasz jeszcze jakiegoś linka do aukcji pewnie na allegro gdzie będziesz to zamawiał co by rozmiary dopasować...
bo rozmiar rozmiarowi nierówny niestety,
no chyba że można się wzorować na rozmiarówce z roku poprzedniego ;)

z góry dziękuję :)

Piskal
04-01-2012, 18:56
a to może Piskal podasz jeszcze jakiegoś linka do aukcji pewnie na allegro gdzie będziesz to zamawiał co by rozmiary dopasować...
bo rozmiar rozmiarowi nierówny niestety,
no chyba że można się wzorować na rozmiarówce z roku poprzedniego ;)

z góry dziękuję :)
Na jakim Allegro? Będę zamawiał bezpośrednio u producenta. Nie znam rozmiarówki, ale pewnie koszulki będą takie jak w zeszłym roku i dwa lata temu. Robić je będzie ta sama firma.

I jeszcze jedno- nadruk będzie czarny albo biały, nie np. zielony na niebieskiej koszulce. Tutaj daję wolną rękę producentowi, byle by tylko logotyp był czytelny, widoczny, kontrastowy. W zeszłym roku nie było chyba z tym problemu, przynajmniej do mnie nie dotarły żadne reklamacje.

tidżej
04-01-2012, 19:50
Na jakim Allegro? Będę zamawiał bezpośrednio u producenta. Nie znam rozmiarówki...
Ale producent na allegro sprzedaje http://allegro.pl/koszulki-z-napisami-ew-wlasnym-nadrukiem-koszulka-i2008793826.html i nawet podaje rozmiarówkę. Można by się upewnić czy ta rozmiarówka dotyczy "naszych" koszulek (czy to ten sam model?) i będzie łatwiej dobierać.

calanthe
04-01-2012, 19:52
o no właśnie Mohikaninie o to mi chodziło, próbowałam też poszukać ale mnie wyprzedziłeś :)

Piskal
04-01-2012, 19:55
Ale producent na allegro sprzedaje http://allegro.pl/koszulki-z-napisami-ew-wlasnym-nadrukiem-koszulka-i2008793826.html i nawet podaje rozmiarówkę. Można by się upewnić czy ta rozmiarówka dotyczy "naszych" koszulek (czy to ten sam model?) i będzie łatwiej dobierać.
OK, dowiem się!

Piskal
05-01-2012, 08:29
Oto rozmiarówka.

Piskal
11-01-2012, 17:36
Co jakiś czas będę podnosił wątek, coby przypomnieć o zamówieniach.
Hej kto Polak na koszulki! Szable do boju, lance w dłoń, za koszulką goń, goń, goń!

Do dziś 10 osób zamówiło 21 koszulek, zatem- do dzieła!

Krysia
19-01-2012, 09:03
Tych to ja nie chcę, ale czy to ten producent co ma nasz pierwszy wzór?

Piskal
25-01-2012, 19:15
Dryń, dryń! Niniejszym ogłaszam ostatni dzwonek koszulkowy.Zamówienia przyjmuję, jako się rzekło, do końca stycznia.

Warunkiem przyjęcia zamówienia jest oddanie głosu w plebiscycie Powsimordy 2012!!!

To oczywiście żart, ale o Powsimordzie nigdy za dużo

Hero
25-01-2012, 20:39
Potwierdzasz jakoś otrzymanie zamówienia, czy wystarczy wysłać i mieć nadzieję, że doszło ?

Piskal
25-01-2012, 20:52
Potwierdzasz jakoś otrzymanie zamówienia, czy wystarczy wysłać i mieć nadzieję, że doszło ?




Na zamówienia czekam do końca stycznia, wtedy podam cenę i dane do przelewu. A w tym wątku [podam] listę zamawiających, co pozwoli sprawdzić, czy wszystkie zamówienia do mnie dotarły.
...

Piskal
31-01-2012, 19:39
Kończy się okres zamawiania koszulek naszego forum. Jutro po pracy napiszę parę słów podsumowania tego etapu akcji, jeśli więc ktoś ma jeszcze ochotę zamówić sobie taką koszulkę, to, powiedzmy, do jutra, do godz, 18.
Howk!

sir Bazyl
31-01-2012, 19:55
Dzięki za przypomnienie, zamówienie leci po łączach.

Piskal
01-02-2012, 19:21
W tegorocznej akcji koszulkowej 22 osoby zamówiły łącznie 39 koszulek. Poniżej podaję delikwentów w celu zweryfikowania. Jeżeli ktoś zamawiał a nie ma go na liście proszę o kontakt na PW. Na PW będę też wysyłał wam dane do przelewu. Teraz będę kontaktował się z producentem w kwestii realizacji zamówienia. Ostateczny koszt podam każdemu na PW. Z przyczyn logistyczno- organizacyjnym proszę o trochę czasu.
A rozliczenie całej akcji, już po wysłaniu koszulek do was, upublicznione zostanie w niniejszym wątku.

Zamówienia otrzymałem od:

nkrz
mAAtylda
marmota m
skylux
Ostatni Mohikanin
DUCH PRZESZŁOŚCI
Jurko
kanu
Hero
calanthe
miejscowy
kaiser 14
Gandalf
Capricornus
MichalN
Zbyszek
Bamu
maciejka
Dlugi
sir Bazyl
bartolomeo
Piskal

Dziękuję za uwagę. Czuj duch!

Cdn.

Piskal
14-02-2012, 18:58
Wysłałem wiadomości na PW z danymi do przelewu. Jeśli ktoś nie dostał takiej wiadomości, a zamawiał koszulkę proszę o kontakt tą sama drogą.,
P.

tidżej
20-02-2012, 10:35
nie mam nic na priv :-?

Piskal
20-02-2012, 10:51
nie mam nic na priv :-?
Przesłałem ponownie.

Dlugi
20-02-2012, 18:57
A Ty PW czytasz? Bo nadal mam jako nieodebraną?

Piskal
20-02-2012, 19:42
Kto? Ja?

Dlugi
21-02-2012, 07:54
No Ty, Piskal, Ty :-)
Jak już zarwacam tu głowę - przelew poszedł ale chyba przegapiłem informację w jaki sposób będzie to dalej załatwiane - teraz zlecisz produkcję czy już są koszulki gotowe? Na PW na wszelki wypadek wysłałem Ci mój adres i nadal widzę wiadomość jako nieprzeczytaną :-(

Piskal
21-02-2012, 18:05
Dlugi
Czytam wiadomości na bieżąco, i Twoją z adresem też przeczytałem. Dostałem ją 18.02, o godz. 12,45. Zgadza się. Koszulki będą robione, jak otrzymam wszystkie wpłaty, niedużo już zostało. Od Ciebie mam wpłatę.
PS. Wiesz, że masz takie samo nazwisko jak Stały Bywalec? Rodzina jaka?

Dlugi
21-02-2012, 18:19
Fajnie że wszystko się zgadza - widzę że nie ogarniam tych PW :-(
Stałego Bywalca nie znam kto zacz (zresztą mnie raczej też nikt tu nie kojarzy ;-) ) a nazwisko dość popularne w tych rejonach :-)

Piskal
29-02-2012, 19:42
Koniec miesiąca, więc cóś w rodzaju raportu.
Otóż sprawa z koszulkami wygląda tak, że czekam na jeszcze 3 (trzy) wpłaty, które dzielą nas od tego, żeby realizacja ruszyła z kopyta.
Zamówienie dostarczone, projekty takoż, tylko wpłata na konto firmy i koszulki będą się robić.
To tak trochę coby przypomnieć spóźnialskim.
Acha,o wysłaniu koszulek oczywiście wszyscy zostaną poinformowani na PW.

calanthe
11-03-2012, 14:27
Coś tam nowego słychać w sprawie?

Piskal
11-03-2012, 17:44
Ha! Dobre pytanie Monika.
Otóż czekam na jeszcze jedną wpłatę, próbują się skontaktować z jednym zamawiającym przez PW, maila, a jak wróci z Torunia matka mojego syna to na GG (bo ja nie mam). Może ta osoba też przeczyta tę wiadomość.
Jak nie, to będę zmuszony wziąć na siebie jego zamówienie, (akurat ten rozmiar), bo bez sensu było by robienie akcji, żebyście dosyłali po złotówce za koszulkę.
Któs zawalił a ja będę płacił. Życie.
Poczekam do końca tygodnia i działam dalej.

Josif
12-03-2012, 00:29
Jak sie "ktos" nie odezwie moge wziac to na siebie. Pzdr.

calanthe
13-03-2012, 17:51
Ha! Dobre pytanie Monika.
Otóż czekam na jeszcze jedną wpłatę, próbują się skontaktować z jednym zamawiającym przez PW, maila...

kop w cztery litery się takiemu komuś należy ;)

tidżej
13-03-2012, 20:17
Piskalu ile tej jeden ktoś zamówił koszulek, że to taki problem? Ile kasy Ci brakuje? Dołączam się do Josifa - zamawiaj!

Gandalf
14-03-2012, 11:40
Popieram, jak trzeba to mogę za dodatkową zapłacić, żeby sprawę w końcu sfinalizować !!!

tidżej
14-03-2012, 11:49
Piskalu! Działaj, a dodatkową koszulkę będziemy nosić z Josifem i Gandalfem na zmianę ;)

Piskal
14-03-2012, 17:29
Dobra, jest do wzięcia jedna jeszcze koszulka, ja miałem ją wziąć, ale skoro pchają się tłumy, to napiszcie jaka- kolor i rozmiar. Muszę zrobić korektę zamówienia. I czekam na wpłatę. Kto pierwszy ten dostanie, inne wpłaty odeślę.
I działamy w kierunku finalizacji akcji.

don Enrico
14-03-2012, 18:54
Biorę
Gdzie jest numer konta , to dzisiaj puszczę kasę

Piskal
15-03-2012, 17:53
Poooszło!

Don Heniu pierwszy wpłacił, proszę więc nie przysyłać żadnych pieniędzy, chyba że na akcję specjalną z dopiskiem "piwo dla Piskala":-D
Jak koszulki dotrą dam znać.

P.

Piskal
31-03-2012, 18:19
Wreszcie otrzymałem długo oczekiwany mail ode koszulkowej firmy: w poniedziałek wysyłka!
Nie wiem, czy kurierem czy pocztą i kiedy do mnie dotrą, i czy ja zdążę wysłać je do was przed Świętami, ale koniec akcji już bliżej niż dalej!
Ha!
Pozdrawiam!

P.

Piskal
06-04-2012, 19:37
Hej ho! Raport koszulkowy prawie ostatni.

Przyszły, są bardzo ładne (co widać na załączonym obrazku). Z przyczyn obiektywno-świątecznych wysyłka nastąpi za kilka dni, ale już, już finał za horyzoncie!
28042
Pozdrawiam serdecznie!

Piskal

maciejka
17-04-2012, 19:21
Wiosna się kwietniowo rozpędziła, a tu nie ma się w co wystroić...:cry:

Piskal
18-04-2012, 17:22
Wiem, wiem, przepraszam. Pracuję do 17 a najbliższa poczta czynna do 16. Najbliższy wyjazd do Torunia i wysyłam. Wszystko już popakowane.

Piskal
19-04-2012, 17:51
Ciążyło mi to jak wyrzut sumienia, ale trochę usprawiedliwiałem się brakiem czasu i tym, że podobno oczekiwanie połową przyjemności.
Ale wreszcie mogę ogłosić, że...
dziś koszulki zostały wysłane!
Wkrótce rozliczenie akcji. A sam wątek można już odkleić.

Dziękuję za uwagę.

Piskal

marmota_m
19-04-2012, 22:40
no to teraz wszystko w rękach poczty polskiej ;)
a Piskalu dzięki za zakoszulkowanie :)

Hero
23-04-2012, 08:48
Właśnie odebrałem koszulkę. Czyżby jako pierwszy ?:)

marmota_m
23-04-2012, 09:59
No to ja druga... Ponoć ładna... Czerwona... I takie napisy ma... Tylko na wieś poszła nie do mnie ;( Ale spoko kiedyś dotrze do Smokogrodu ;)

Dlugi
23-04-2012, 12:10
Ja też już wystrojony chodzę ;) Thx

skylux
23-04-2012, 15:07
Mam i ja :-D Dzięki wielkie, pozdrawiam.

calanthe
23-04-2012, 15:34
I ja mam wieści z rodzinnych stron że coś dotarło! Ale zabroniłam otwierać ;) zobaczę co to w piątek:)

maciejka
23-04-2012, 20:12
Doszła! doszła!
Leży jak ulał:-D
Dzięki!

Capricornus
23-04-2012, 20:48
Piskalu, Anna Maria;) odebrała przesyłkę:smile:. Dzięki:smile:!

kanu
24-04-2012, 09:08
dostałem!
wielkie dzięki.

Bamu
24-04-2012, 13:40
koszulka doszła, idealnie dopasowana
Wielkie dzięki !!!

bartolomeo
24-04-2012, 14:55
I ja dostałem przesyłkę, ale otworzę dopiero na dzisiejszym spotkaniu klubowym.

mAAtylda
24-04-2012, 14:56
Moja tez dotarła, narazie za mała, ale na pierwszy jesienny wypad będzie idealna i kolor super :)

Piskal
24-04-2012, 20:44
I ja dostałem przesyłkę, ale otworzę dopiero na dzisiejszym spotkaniu klubowym.
To podzielcie się wrażeniami!
Piszcie, piszcie, kto dostał, bo muszę to sobie odznaczyć.

Tymczasem ja mam problemy z rozliczeniem akcji, dlatego mianowicie, że na przekazach szanowna Poczta Polska nie podała ceny(vide załącznik, w którym kilka przykładowych przekazów), szanowna Firma Koszulkowa do faktury nie doliczyła kosztów dostawy- 15 zł. (vide załącznik), a ja zgubiłem paragon za koperty ( tu akurat chyba nie będzie problemu, bo kopert w takim formacie taniej niż 2 zł. raczej się nie dostanie).

Generalnie otrzymałem waszych wpłat na sumę
787,50 zł.
+35 zł. moje zamówienie
= 822,50 zł.
-678 zł. koszulki i dostawa
=144,50 zł.
-40 zł. koperty
-95.40 zł. Poczta Polska
=9.10 zł. superaty

co, dla podtrzymania tradycji, zostanie skonsumowane na KIMBie. Chyba że ktoś zgłasza pretensje do swojej części tej sumy.
Inaczej nie umiem tego rozliczyć.

Doszło też do nieprzyjemnego zgrzytu, ponieważ jeden z użytkowników nie wywiązał się z zadeklarowanej kwoty.Bawimy się, więc bądźmy poważni, zwłaszcza jeśli idzie o pieniądze. Pan ten nie raczył nawet odpowiedzieć na moje ponaglenia, o przeprosinach nie wspominając. Problem ten rozwiązał Regiment Rzeszowski za co cześć mu i chwała!

Ja się wyłączam, dziękuję za uwagę i udział we wspólnej akcji ku chwale Naszego Forum.
Amen.

Piskal

michalN
24-04-2012, 21:45
Listonosz doniósł dziś z samego rana. Prezentują sie galanto. Bardzo Dziękuję.

bartolomeo
24-04-2012, 22:48
Piszcie, piszcie, kto dostał, bo muszę to sobie odznaczyć.Przesyłka rozpakowana, koszulki w zamówionej liczbie dostali: Mamcia DwaChmiele, don Enrico, sir Bazyl i bartolomeo. Moja mi się podobna, jest wystarczająco czarna, zmieściłem się w niej bez wciągania brzucha i jestem kontent :wink: Dzięki!


Doszło też do nieprzyjemnego zgrzytu, ponieważ jeden z użytkowników nie wywiązał się z zadeklarowanej kwoty.Zdarza się i tak, niestety. Być może coś się stało, nie czas teraz aby wnikać i szukać przyczyn. Na przyszłość trzeba dać konkretny termin na wpłaty i jak ktoś się nie wywiąże to od razu zlicytować taką koszulkę.

Zbyszek
24-04-2012, 23:25
Jaka piękna :-D
Dzięki !

Mamcia DwaChmiele
25-04-2012, 08:00
Dzięki Piskal, dobra robota :) Będzie się w czym pokazać na KIMBie :)

Gandalf
25-04-2012, 22:28
I do mnie dotarła, naprawdę szacun, rozmiar idealny, a i kolorystyka bez zarzutu. Już zaczynam paradować od długiego weekendu :-)

Miejscowy
26-04-2012, 10:18
melduję, że i do mnie doszły

DUCHPRZESZŁOŚCI
26-04-2012, 10:44
Dzisiaj w skrzynce znalazłem zawiadomienie o przesyłce. Z zawiadomienia dowiedziałem się, że mam odebrać paczkę z punktu pocztowego na ulicy Orzechowej 16A. Jak wygląda poczta to wiem. Ale co to jest punkt pocztowy? Może mi ktoś mądry podpowie. No i muszę znaleźć ulicę Orzechową. Myślałem, że znam swoją okolicę, a tu mi poczta zabiła ćwieka.

marmota_m
26-04-2012, 10:49
Poza ćwiekiem będziesz miał pewnie kolejkę - termin pitów się zbliża wielkimi krokami to możesz chwilę wystać za koszulka ;)

marmota_m
26-04-2012, 11:24
Hihi... Ostatecznie po przejściach dotarła, pięknie czerwona i chyba nawet wcelowałam z rozmiarem :-)

tomas pablo
26-04-2012, 11:38
Dzisiaj w skrzynce znalazłem zawiadomienie o przesyłce. Z zawiadomienia dowiedziałem się, że mam odebrać paczkę z punktu pocztowego na ulicy Orzechowej 16A. Jak wygląda poczta to wiem. Ale co to jest punkt pocztowy? Może mi ktoś mądry podpowie. No i muszę znaleźć ulicę Orzechową. Myślałem, że znam swoją okolicę, a tu mi poczta zabiła ćwieka.
punkt pocztowy to punkt pocztowy :mrgreen: , taka mini poczta, agencja . Zazwyczaj takie małe pomieszczonko , z 1-2 osobami do obsługi....lecz dziwne, że wydają przesyłki...., bo zazwyczaj przyjmują przelewy oraz listy.

Piskal
26-04-2012, 17:37
a tu mi poczta zabiła ćwieka.
Szkoda ćwieka, dobry był z niego herbatnik..

calanthe
26-04-2012, 19:08
Dzisiaj w skrzynce znalazłem zawiadomienie o przesyłce. Z zawiadomienia dowiedziałem się, że mam odebrać paczkę z punktu pocztowego na ulicy Orzechowej 16A. Jak wygląda poczta to wiem. Ale co to jest punkt pocztowy? Może mi ktoś mądry podpowie. No i muszę znaleźć ulicę Orzechową. Myślałem, że znam swoją okolicę, a tu mi poczta zabiła ćwieka.

Ty to zawsze masz jakieś przygody no nie?:) czy mi się wydaje?:)

DUCHPRZESZŁOŚCI
28-04-2012, 22:57
Znalazłem i mam! Piękne koszulki! Dziękuję Piskal!
Calanthe, życie bez przygód byłoby nieciekawe. Więc jak bywają to jest fajnie. No więc znalazłem ów punkt pocztowy. Tomas Pablo miał rację. Takie małe pomieszczenie w prywatnym domu, z dwiema osobami obsługi. A że "punkt" jest dopiero od tygodnia i miejscowi o nim jeszcze nie wiedzą, tak i kolejki z Pitami nie ma. Zastanowiła mnie numeracja na ulicy Orzechowej. Jest tam dziewięć domów. Miejsca na następne brak, a tu 16 i jeszcze A.:shock:

kanu
04-05-2012, 22:00
koszulka na rozlewiskach Narwi

http://img85.imageshack.us/img85/9180/koszbr.jpg