PDA

Zobacz pełną wersję : Wypozyczalnia rowerów.



TomaszK
24-04-2003, 00:22
Chciałem spędzić długi weekend majowy w Bieszczadach. Rezerwuję miejsce w Hotelu Górskim w Ustrzkach Górnych. Drożej niż w Zakopanem. Pytam, czy jest wypożyczalnia rowerów. Podobno nie ma nigdzie w całych Ustrzykach Grn. Podobno BPN nie pozwala jeździć. I jak tu ma się turystyka rozwijać ?

Poratujcie i napiszcie na mój e-mail: gdzie w Bieszczdach można wypożyczyć rower, KTÓRYM DA SIĘ JECHAĆ ?

A propos: czy na pierwszego maja da się robić jakieś wycieczki piesze ? Domyślam się, że śnieg topnieje i błoto jest po kostki.

admin
24-04-2003, 10:39
Witam!

TomaszK napisał/a:

> Chciałem spędzić długi weekend majowy w Bieszczadach. Rezerwuję
> miejsce w Hotelu Górskim w Ustrzkach Górnych.

Nie komentuję - polecam Zatwarnicę i hotel BARR

> Drożej niż w
> Zakopanem. Pytam, czy jest wypożyczalnia rowerów. Podobno nie
> ma nigdzie w całych Ustrzykach Grn. Podobno BPN nie pozwala
> jeździć. I jak tu ma się turystyka rozwijać ?

Pozwala - lecz oczywiście nie po szlakach np na Tarnicę. Jest wiele innych miejsc które można odwiedzić rowerem bez wjeżdżania na szlaki turystyczne.

>
> Poratujcie i napiszcie na mój e-mail: gdzie w Bieszczdach można
> wypożyczyć rower, KTÓRYM DA SIĘ JECHAĆ?

Wiem że na 100% w Dwerniku (Rusinowa Polana), Ustrzyki Dolne, Czarna, Zatwarnica.
Nie ma raczej z tym większych problemów.

>
> A propos: czy na pierwszego maja da się robić jakieś wycieczki
> piesze ? Domyślam się, że śnieg topnieje i błoto jest po
> kostki.

Jest całkiem nieźle. Śnieg już prawie spłynął, a kilka dni z wiatrem przesuszyło szlaki. Są oczywiście miejsca gdzie jest błoto ale cóż - dobre buty i chyba nie będzie problemów.

Maciej.K
03-10-2009, 11:53
Witam
Czy istnieje nadal wypożyczalnia rowerów w Dwerniku ?
A może orientuje się ktoś czy w Sękowcu można wypożyczyć rower ?
Będę tam na początku przyszłego tygodnia i chętnie bym z takiej formy wypoczynku skorzystał.

PiotrekF
04-10-2009, 23:31
W Sękowcu nie licz na wypożyczenie.

PF

Maciej.K
12-10-2009, 20:40
Sprawdziłem osobiście. Niestety na na rowery w tamtej okolicy można liczyć dopiero od przyszłego sezonu w hotelu w Zatwarnicy.

OsadaMagury
24-10-2009, 21:00
Tez słyszałem o tym,że od następnego sezonu będą dostępne roweru. Póki co raczej jest to wykluczone,zabraniał tego regulamin.

vm2301
24-10-2009, 21:31
Zabraniał wypożyczania? A regulamin czego drogi ...Osadniku?