PDA

Zobacz pełną wersję : Witam wszystkich forumowiczów



Bhagawadgita
21-02-2012, 18:09
Witam!
Jako nowicjusz na tym forum pragnę powitać wszystkich "Tubylców".
Z tego, co się zdążyłem zorientować jesteście żywą skarbnicą wiedzy o Bieszczadach.
Mam nadzieję, ze będę potrafił skorzystać z Waszej wiedzy i doświadczenia.
W zamian pragnę ofiarować najszczersze podziękowania i garść inspirujących cytatów z Bhagawadgity.
Serdecznie dziękuję i pozdrawiam Wszystkich.:-)

http://bhagawadgita.home.pl/pictures/szczescie1.gif

Wojtek Pysz
21-02-2012, 19:02
Witam! ....
Mam nadzieję, ze będę potrafił skorzystać z Waszej wiedzy i doświadczenia.
W zamian pragnę ofiarować najszczersze podziękowania i garść inspirujących cytatów z Bhagawadgity.

O, witaj nam witaj!
A do powitania, jako komentarz, dodam, że bardziej pożądane będą Twoje relacje lub przemyślenia, związane z tematem tego forum, niż inspirujące cytaty na poboczne tematy:)
Dodatkowo, może ktoś pomyśleć, że wstąpiłeś tu, by coś propagować ...

Gandalf
21-02-2012, 20:45
[QUOTE=Bhagawadgita;129238]W zamian pragnę ofiarować najszczersze podziękowania i garść inspirujących cytatów z Bhagawadgity.
QUOTE]
Ale czy według Ciebie to forum ma jakiś związek ze świętą księgę hinduizmu, szczególnie ważną dla wisznuizmu. Czaję, że Bhagawadgita przez większość hindusów jest uważana za pismo święte, najbardziej reprezentatywne dla ich religii i filozofii, ale co do tego mają Bieszczady ?? Czyżby rzeczywiście jakaś próba agity ???

Bhagawadgita
22-02-2012, 08:46
Dziękuję za odp. Moją pasją jest poznawanie Bhagawadgity, a w wolnych chwilach zaglądam w Bieszczady. Pomyślałem, że osoby, których pasją jest poznawanie Bieszczad, zechcą w wolnych chwilach zajrzeć do Bhagawadgity. Jeśli się pomyliłem i kogoś uraziłem - przepraszam.

Wpis dałem w kategorii "oftopic", więc chyba nie złamałem regulaminu pisząc o tym, co mnie najbardziej interesuje. Nie zamierzam tu spamować czy propagować swoich przekonań. Zasygnalizowałem temat i to wszytko. Jeśli ktoś zada pytanie z nim związane - odpowiem. Pozdrawiam serdecznie.

Bhagawadgita
22-02-2012, 08:58
Dzięki za odp. Z tego, co się zorientowałem, na tym forum istnieje kategoria "oftopic" w której można poruszać tematy nie związane z Bieszczadami. Jeśli coś źle zrozumiałem i kogoś uraziłem - bardzo przepraszam. Według mnie Bhagawadgitę i Bieszczady łączy to, że są pociągające dla osób, które męczy "wyścig szczurów". Mogę się oczywiście mylić. Nie zamierzam nikogo agitować ani przekonywać do swoich racji. Z drugiej strony, chcę się podzielić z zainteresowanymi osobami tym, co uważam za wartościowe. Czy to coś złego?