PDA

Zobacz pełną wersję : Polowanie (1)



don Enrico
20-03-2012, 19:02
Klub rzeszowski zaprasza na polowanie które odbędzie się w dniach 23-25 marca br.
Obszar polowania wyznaczony został na lasy otryckie i okoliczne. Kto chętny niech gotuje sprzęt i rusza na łowy.
Zakończenie, połączone z tradycyjnym bigosem zaplanowane jest u Socjologa.
Wstęp wolny, zapisy nie obowiązują, ale jeśli ktoś chce się przyłączyć np do grupy naganiaczy , niech da znać.

Pierogowy
20-03-2012, 22:48
hallo;

czy można zaganiać ?- chętnie będę ganiał :)
już od dzisiaj poleruje" szklarnie"...!
ja to preferuję takie maluszki...co dopiero stanęły na nóżkach...więc smaruję karabin w wersji macro!!!

melduję posłusznie: piątek wieczór pukam do koliby bram (o ile droga bedzie łaskawa i latorośl zdrowa będzie ! )

don Enrico
20-03-2012, 23:31
Serdecznie Wilkomen, prigłaszjem czy jakoś tak.
Może ktoś ma jeszcze dwururkę którą chciałby odświeżyć , niech się mobilizuje.

Pierogowy
20-03-2012, 23:56
Serdecznie Wilkomen.

hallo;

Zbyszku !!!
ostatnio ,na Nasiczańskim spotkaniu, widziałem (nówkę) jednorurkę chyboczącą się wdzięcznie na Twoim ramieniu...
może należałoby użyć świeżego,wiosennego powietrza jako...wycioru !
:))

komisaRz von Ryba
21-03-2012, 22:00
jakiś plan na sobote w samo południe? zanczy informacje dla szpiegów...

Zbyszek
22-03-2012, 00:04
hallo;

Zbyszku !!!
ostatnio ,na Nasiczańskim spotkaniu, widziałem (nówkę) jednorurkę chyboczącą się wdzięcznie na Twoim ramieniu...
może należałoby użyć świeżego,wiosennego powietrza jako...wycioru !
:))

Hej!
Tomku w jednej chwili zapakował bym spluwę i pierogi, które obiecała mi ulepić moja lepsza połowa na bieszczadzki wyjazd :-)
Jakby tu powiedzieć ? Ach, co tam! Od piątku degustuje świętując patrona codziennie zmieniając otoczenie i napoje :oops:
W ten piątek zaprosiłem do knajpy najwytrwalszych, a w sobotę zakończenie w rodzinnym gronie :-P Odwołanie tego to banicja :-(
Tak świętujmy na podlasiu;) /dłuższe nasycenie grozi wizjami niebezpiecznymi dla kota/
Wybaczcie Druchowie, że jeszcze tym razem nie zanurze się z wami w dzikie ostępy Otrytu.
Mam nadzieje wkrótce nadrobić te zaniedbanie?
Pozdrawiam zanurzajac się w rubinowej głębi enologii:oops:

komisaRz von Ryba
22-03-2012, 11:11
Nadzieję? Masz obowiązek to nadrobić! oraz podzielić się zagadnieniami i odkryciami ojnologicznymi w czasie najbliższym raczej jeszcze nie sprecyzowanym. Jak widać jest to polowanie (1) miejmy nadzieje że się rozwianie i będzie wersja 2.0 i następne.

A właściwie na co jest to polowanie i czy szybko to to ucieka?
Doszły mnie słuchy że na śnieżyce, czyżby zaklinacz chmur był zaproszony? (jak wiemy ładne chmury są potrzebne do cudnych fotografii)
czy śnieżyca została poinformowana że ma się ładnie prezentować?

Pierogowy
22-03-2012, 11:56
hallo,

komisarzu
z tego co Heniosław ustalał z menażerem,
pamiętam jedynie,
że OWO stworzenie ma dla nas -dwa wyjścia -w stroju wieczorowym i... bikini !
Zbyszku
nie daruję Ci tych pierogów...a portugalskie wino z prowincji Penisula de Setubal spakowane już w plecaku :))

Miejscowy
23-03-2012, 14:44
Najprawdopodobniej będę jeden dzień w Bieszczadach z jednym małym góralem niskopiennym,
nie wiem jeszcze czy w sobotę, czy w niedzielę, nie wiem gdzie będę i czy uda się spotkać,
ale flintę już ściągnąłem ze ściany

don Enrico
23-03-2012, 15:12
Śmiało możesz dołączać. Od rana ruszyła nagonka z Leżajska i Lublina, jak im się paliwo nie skończy to może dojdą.
Na razie komunikaty ślą że okropnie grzeje (górą) i moczy (dołem)

don Enrico
25-03-2012, 22:08
Pierwsze polowanie zakończyło się. Mam nadzieję że wszystkie 15 osób dotarło szczęśliwie do domów.
Łowy udały się obficie i trofea w znacznej ilości zostały przywiezione.
Bardzo miłym i zaskakującym akcentem końcowym była niespodzianka przymocowana do klamki mego samochodu.
Dziękuję, dziękuję grupie krośnieńskiej i zgodnie z zaleceniem właśnie wykorzystuję ten płyn z intencją "na zdrowie" sponsora

olgaa
25-03-2012, 22:35
Nasze polowanie na wytropienie waszych aut powiodło się,wprawdzie nie było nam dane napicie sie z wamimi złocistego płynu ale w towarzystwie Twojego autka też nieźle smakowało:)

marcins
25-03-2012, 23:50
Olgę do klamki przywiązali ;)

komisaRz von Ryba
26-03-2012, 10:21
....Mam nadzieję że wszystkie 15 osób dotarło szczęśliwie do domów...
meldujemy szczęsliwy powrót i bardzo bezpieczny, juz dawno pańtwo tak nie czuwało na moim bezpieczeństwem, aż pięć suszarek (Ustajnowa, Olszanica, Lesko, Połomia i jeszcze Vectra) ustawio abym przypadkiem za szybko nie jechał, i nie zużył zbyt dużo paliwa.


Nasze polowanie na wytropienie waszych aut powiodło się,wprawdzie nie było nam dane napicie sie z wamimi złocistego płynu ale w towarzystwie Twojego autka też nieźle smakowało:)
Udało się wam wytropić 1/4 naszych aut resztę skrzetnie ukryliśmy.


Olgę do klamki przywiązali ;)


...Bardzo miłym i zaskakującym akcentem końcowym była niespodzianka przymocowana do klamki mego samochodu.
Dziękuję, dziękuję grupie krośnieńskiej i zgodnie z zaleceniem właśnie wykorzystuję ...

aż się boję pomysleć .....:)

tomekpu
26-03-2012, 10:51
juz dawno pańtwo tak nie czuwało na moim bezpieczeństwem, aż pięć suszarek (Ustajnowa, Olszanica, Lesko, Połomia i jeszcze Vectra) ustawio abym przypadkiem za szybko nie jechał, i nie zużył zbyt dużo paliwa.
Hm, jechaliśmy przed Wami. Do Buska miałem czysto, później też 5 zwalniaczy miałem.

Pierogowy
26-03-2012, 17:25
hallo,

to niebywałe,
to niesłychane,
że w tym momencie nie było tu fotografa...
tylko myśliwi,myśliciele i mysiożercy (oczywiście mam na myśli siebie:-P)

http://galeria.serwertomeks.nazwa.pl/zp-core/full-image.php?a=Bieszczady&i=a9e21317d0298afefb13a19b37c34d41.jpg&q=75

współwędrownikom i współbiesiadnikom serdecznie dziękuję

Miejscowy
26-03-2012, 19:46
Hm, jechaliśmy przed Wami. Do Buska miałem czysto, później też 5 zwalniaczy miałem.
my wracaliśmy jeszcze wcześniej i tylko jednych suszących gdzieś nad Zagórzem zauważyłem

tak się złożyło, że ledwo godzinkę byliśmy w Bieszczadach

spod śniegu po kolana żadnych naziemnych oznak wiosny nie sposób było zauważyć,
ale widzieliśmy pierwszą jaskółkę w postaci bociana

wracając zwiedziliśmy galicyjski rynek (ja pierwszy raz) i resztę skansenu w Sanoku

don Enrico
26-03-2012, 20:45
Też przywiozłem sobie trofea z polowania , więc jestem ukontentowany
.
27934
.
27935
.
27936
.
27937
.
Wiem, że nie są tak okazałe jak kolegi Pierogowego, ale kudy mnie do mistrza.
Podziwiam jego dzieła, ale najbardziej cieszą mnie te moje.
Dlaczego ?
Bo są moje. Sam sobie upolowałem i pozostaną moje.
Szkoda tylko że nie mam zdjęć pokazujących te całe grupy myśliwych, wyposażonych w te canony i inne nikony gdy zalegały na trawie aby ustrzelić coś dla siebie.

Pełta
26-03-2012, 21:35
...piękne trafienia u Wać Panów...widzę iście kawalerska fantazja w...oku:-P,brawo!

tomekpu
26-03-2012, 22:59
W pobliżu...
https://lh4.googleusercontent.com/-iLkajlGRDEI/T3DJtzJA3yI/AAAAAAAAGM4/r-HZitKBzwE/s720/niski%2520306%2520%2528Kopiowanie%2529.jpg

komisaRz von Ryba
28-03-2012, 00:33
teren zapowiada się bardzo wiosennie
https://lh6.googleusercontent.com/-J-di8i_rx0Q/T3Is7wmkxTI/AAAAAAAACIU/0i2aEbnTHYo/s720/ORL_3532.jpg?gl=PL
młode sarenki brykają aż miło :)
https://lh5.googleusercontent.com/-DZhTcJI2Bis/T3Is-RBBf7I/AAAAAAAACIw/hZL2-SnL5hY/s720/ORL_3571.jpg?gl=PL

https://lh4.googleusercontent.com/-rhVzTBehL0U/T3Is_HfpdLI/AAAAAAAACI0/THDmIYONHPk/s720/ORL_3574.jpg?gl=PL

https://lh4.googleusercontent.com/-oVd-xRs05K8/T3ItAuV7RZI/AAAAAAAACI4/L70azg8zioU/s512/ORL_3580.jpg?gl=PL

Pierogowy
28-03-2012, 12:50
hallo,

tomekpu -podziwiam Twoją " bestyjkę "-sześcio -siedmiogłową ,ja trafiłem na trzygłową i miałem problem ...w którą głowę mierzyć :razz:,
heniosławie-to prawda -co swoje to swoje...zwłaszcza jak nie zajmuje zbytnio miejsca w plecaku;
komisarzu-zajęliście wspaniałą ambonę strzelecką ,pozazdrościć ;)

tomekpu
28-03-2012, 13:03
A wystarczyło przejść na drugą stronę drogi. :) Gorzej bo szkiełko było nie do takich strzelań.

Pierogowy
28-03-2012, 13:31
A wystarczyło przejść na drugą stronę drogi. :) Gorzej bo szkiełko było nie do takich strzelań.

hallo,

szkiełko ,było po drugiej stronie drogi :))

don Enrico
29-03-2012, 11:44
Niektórzy nabrali bieszczadzkiej elegancji
.
https://lh5.googleusercontent.com/-hZ03KGUoBQw/T3IBGs4w1dI/AAAAAAAAA1M/fF1G0OWB8Yg/s640/hm12_1942.jpg

aby potem ruszyć szeroką nagonką. Nic się nie mogło ukryć
.
https://lh5.googleusercontent.com/-C7PVc7bQCJ8/T3IBGy7_utI/AAAAAAAAA1Q/7omw09U9uBk/s640/hm12_1944.jpg

Krysia
29-03-2012, 12:06
Jej co Wy tam na tydzień pojechali, że takie wielkie plecaki???

coshoo
29-03-2012, 12:42
Jej co Wy tam na tydzień pojechali, że takie wielkie plecaki???

Ja zawsze mam taki sam plecak nieważne czy to wyjazd na trzy dni czy trzy tygodnie, też tak macie? :)

buba
29-03-2012, 13:16
Ja zawsze mam taki sam plecak nieważne czy to wyjazd na trzy dni czy trzy tygodnie, też tak macie? :)

Ja mam dokladnie tak samo :-)

Pierogowy
29-03-2012, 13:23
Jej co Wy tam na tydzień pojechali, że takie wielkie plecaki???


hallo,

to miejsce na trofea...:))

...a jak się nie zmieściły w rukzaku to każdy dzierżył : w lewej ręce akyntasze ,a w prawej nylonbojtel
(Teresko-to dla ciebie -rozumiem,że tęskniłaś za gwarą śląską )
:))

Krysia
29-03-2012, 14:08
aaa trofea no dobrze;-)

Pierogowy
31-03-2012, 13:38
aaa trofea no dobrze;-)

hallo

ot ,trofeum ...,takie też ustrzeliłem:-P
na przedmieściach :-P...Wetliny!

ps: Zbyszku ,mam nie lada problem...
nie jestem pewien czy sprostam wyzwaniu i przetrzymam, do następnego spotkania w nienaruszonym stanie -9 letniego Caberneta...:?:
ja przecież człowiek i ulegam słabościom swym

http://galeria.serwertomeks.nazwa.pl/zp-core/full-image.php?a=inne&i=2191e7b15836f4b497c368d0b930b9d4.jpg&q=75

Zbyszek
01-04-2012, 17:56
hallo

ot ,trofeum ...,takie też ustrzeliłem:-P
na przedmieściach :-P...Wetliny!

ps: Zbyszku ,mam nie lada problem...
nie jestem pewien czy sprostam wyzwaniu i przetrzymam, do następnego spotkania w nienaruszonym stanie -9 letniego Caberneta...:?:
ja przecież człowiek i ulegam słabościom swym


Ach........ jak to pięknie wygląda /zapewne tak smakuje/ :-D
Tomku dasz radę !!!!
Jak Neptun pozwoli mi wrócić z żeglugi po Adriatyku na początku maja to tak zacny trunek w Twoim towarzystwie będzie przyczynkiem do opowieści, a i wiatr z doliny Duoro będzie nas wspierał :-D
W tym roku robię etapowy rozbieg do rejsu przez Atlantyk :-)))
Ale w górach jest wszystko co kocham i jak zakończy się czas Wielkiej Nocy to może do 6 maja zobaczę tą krainę przed żaglami. Może Gorce 14 -15 kwiecień lub Bieszczady, a z całą pewnością będę na KIMBie.
Mam nadzieję, że równie zacny trunek przywiozę. To będzie uczta :-D

Pierogowy
02-04-2012, 00:42
Ach........ jak to pięknie wygląda /zapewne tak smakuje/ :-D
Tomku dasz radę !!!!
Jak Neptun pozwoli mi wrócić z żeglugi po Adriatyku na początku maja to tak zacny trunek w Twoim towarzystwie będzie przyczynkiem do opowieści, a i wiatr z doliny Duoro będzie nas wspierał :-D
W tym roku robię etapowy rozbieg do rejsu przez Atlantyk :-)))
Ale w górach jest wszystko co kocham i jak zakończy się czas Wielkiej Nocy to może do 6 maja zobaczę tą krainę przed żaglami. Może Gorce 14 -15 kwiecień lub Bieszczady, a z całą pewnością będę na KIMBie.
Mam nadzieję, że równie zacny trunek przywiozę. To będzie uczta :-D

hallo,

Zbyszku,trzymam za słowo (tzn: wiatr znad Alto Douro i butelkę przedniego porto z reg:Santa Marta de Penaguiąo !!!)
Cóż...porozmawiać będzie o czym,Atlantyk to cudna przygoda(mam tylko 1200 mil doświadczenia...zwłaszcza w okolicach Prz.Dobrej Nadziei...gdzie miesza się z wodami Indyjskiego :)) ,
pogadamy oj ,pogadamy
A jesli sterujusz gdzieś nad Adrią ,to niech Bora pomoże Ci odnaleźć butelkę Ranina Radgona :))
A może Gorce i Stare Wierchy i u mnie wypalą :-P

Zbyszek
05-04-2012, 01:03
hallo,

Zbyszku,trzymam za słowo (tzn: wiatr znad Alto Douro i butelkę przedniego porto z reg:Santa Marta de Penaguiąo !!!)
Cóż...porozmawiać będzie o czym,Atlantyk to cudna przygoda(mam tylko 1200 mil doświadczenia...zwłaszcza w okolicach Prz.Dobrej Nadziei...gdzie miesza się z wodami Indyjskiego :)) ,
pogadamy oj ,pogadamy
A jesli sterujusz gdzieś nad Adrią ,to niech Bora pomoże Ci odnaleźć butelkę Ranina Radgona :))
A może Gorce i Stare Wierchy i u mnie wypalą :-P

Przy moim braku doświadczenia z ogromną przyjemnością posłucham morskich opowieści :-D

joorg
20-04-2012, 22:13
Serdecznie Wilkomen, prigłaszjem czy jakoś tak.
Może ktoś ma jeszcze dwururkę którą chciałby odświeżyć , niech się mobilizuje.
No i odświeżyli ;) i zapolowali , wprawdzie w innym rejonie... ale trofea niezgorsze :lol:
ps."Myśliwi" z Sovi też tam polowali...ale jakoś nie chwalą się.

Dlugi
20-04-2012, 22:55
Bardzo ładne te trofea.
Kijki na ostatnim też zdobyczne?;)

sir Bazyl
21-04-2012, 15:56
..."Myśliwi" z Sovi też tam polowali...
I upolowali pomocników wiosny :
28159

joorg
21-04-2012, 16:14
I upolowali pomocników wiosny :
28159
Cudo ...to jest zdjęcie do nagrody, albo nie..to jest takie "ciepłe". Podziw Bazyl za ujęcie "pomocników wiosny" ,trafnie to nazwałeś .

don Enrico
24-02-2013, 23:41
Czy byłby ktoś chętny na kontynuację ?

Jimi
01-03-2013, 20:31
Powoli można już zaczynać myśleć o polowaniach;) Zdjęcie pomocników wiosny -przepiękne i masz rację -takie ciepłe:) Ustawiłam sobie je na komputerze (wcześniej miałam ukraińską Tarnawę od Buby, i tu i tu jest kuń :})