PDA

Zobacz pełną wersję : Studencka Baza Noclegowa w Wetlinie



Macierzanka
04-04-2012, 17:20
Witam!
Zapraszam wszystkich do reaktywowanej Studenckiej Bazy w Wetlinie!!

Mamy tanio, miło i spokojnie :)

Baza otwarta od czerwca do września. W weekend majowy również z powodu organizowanej imprezy z pieskami :)

Dyspozycji gości mamy 4,5 ha łąki na rozbicie namiotu i miejsca w domku.

ceny:

Namiot:
Dorośli - 6 zł
Młodzież, studenci - 5zł
Dzieci - 4 zł

Domek:
poddasze (10 - 15 os) - 10 zł
pokój ciasny ale własny (3-4 os) - 15 zł

Wszelkie informacje dotyczące naszej bazy znajdziecie na stronie : www.wetlina.ubf.pl

ZAPRASZAMY!!!!

http://img210.imageshack.us/img210/3313/logobiaemae.jpg

Basia Z.
05-04-2012, 07:43
No to jest właśnie coś czego mi było potrzeba :)

Pytałam o tanie noclegi w innym wątku.
Jak już będę miała skompletowaną grupę (kursanci studenckiego kursu przewodnickiego z Gliwic) to się odezwę na priv.
Chodzi nam o noclegi bez namiotu, najlepiej na poddaszu, będziemy mieć własne śpiwory.

buba
05-04-2012, 08:37
dawno nie czytalam tak dobrej wiadomosci! :-) fajnie ze sympatyczne miejsca noclegowe nie tylko znikaja ale pojawiaja sie nowe. Naprawde super i niezmiernie sie ciesze!! zycze wam powodzenia w prowadzeniu bazy i samym pomyslnych wiatrow! fajnie ze sa jeszcze tacy ludzie na swiecie!

Sylwek74
05-04-2012, 12:31
Bomba sprawa !! :-)

Miejscowy
05-04-2012, 13:04
i samym pomyslnych wiatrow!
a mi się przeczytało: "i samych pomysłowych wariatów" :D :D

jakoś tak jest, ze im tańszy nocleg, tym fajniejszy, hmm, czyli darmowy powinien być najfajniejszy ?..
zgadzałoby się

trzykropkiinicwiecej
05-04-2012, 14:14
Buba jakie nowe? Toż to stare... I szczerze polecam, jedno z najbardziej, jeśli nie najbardziej, chyba najbardziej klimatyczne miejsce w Wetlinie, mam nadzieję że tłumy nie zadepczą, choć łąka duża. Widok przedni, potoczek tralalala... aż żal że się pojawiło oficjalnie ..:)

Michał
05-04-2012, 19:02
Witam

Tylkotrzykropku


Buba jakie nowe? Toż to stare... I szczerze polecam, jedno z najbardziej, jeśli nie najbardziej, chyba najbardziej klimatyczne miejsce w Wetlinie, mam nadzieję że tłumy nie zadepczą, choć łąka duża. Widok przedni, potoczek tralalala... aż żal że się pojawiło oficjalnie ..:)

Nowe. Jak najbardziej. Stara baza była w Siole na zakolu. Ale możesz tego nie pamiętać :-)
Nowa pięknie położona. Chyba zdradzę Jabłonki na jakieś dwa dni, aby tam zawitać.
Także się martwię, czy tego nie zniszczą. Może jakieś ścieżki tam wyznaczyć?

Pozdrawiam serdecznie

Macierzanka
06-04-2012, 00:37
OJEJ! :)

Bardzo miłe powitanie nam zgotowaliście!!!! :) Dziękuję!

A już się martwiłam że nikt do nas nie dotrze!

Miejsce stare jak najbardziej bo już ze 20 lat tam jest.. , ale gospodarze nowi :)

Mam wiadomość od pani prawowitej właścicielki że wszystkie dzieci spłodzone na tej łące mają za darmo :D :D :D Tylko nie oszukiwać :P

Dziękujemy za ciepłe myśli i słowa :)

a tak wogóle to jak ktoś ma pieska to organizuję rajd w ten weekend majowy z pieskami. no tych niepieskowych też zapraszam :D

info znajdziecie na stronie: www.dogtrekking.ubf.pl (http://www.dogtrekking.ubf.pl)

Ah co wam tu jeszcze powiedzieć.. byłam tam dzisiaj, Wetlińska krowa dalej stoi i Caryńska krowa też ;) Krowy bo łaciate teraz są. Śniegu już prawie nie ma - tylko takie łatki :D nornice zryły całą łąkę... ah już bym tam posiedziała i poodpoczywała sobie ale zamówienie mam spore i trza rzeźbić kolosy! Jakby były małe to bym tam je zabrała już teraz :)

Michał
06-04-2012, 18:48
Macierzanko

Ja napisałem o SBN - tej sprzed ponad 30 lat.
Matko i siostro!!! Alem juz stary :-))

Obiecuję, że jak tylko mi się uda - zawitam do Was w tym roku.

Życzę Wam wszelakiej pomyślności

Pozdrawiam serdecznie


P.s.
Umieszcze linka do Waszej strony na swojej :-))

buba
08-04-2012, 20:51
ale jakos ta baza w ostatnich latach nie figurowala w wiekszosci spisow studenckiej bazy namiotowej (z bieszczad zwykle byly wymienione łopienka, rabe, czasem pole namiotowe berehy gorne.. swego czasu jawornik...)

ciekawe czemu tak... albo ja mialam jakiegos pecha nie zauwazyc wiesci o niej...

moze kiedys bedzie dane zajrzec?

Macierzanka
10-04-2012, 21:46
Dzięki Michał! Wyślij mi na priv adres swojej strony!

Buba! Mogło tak byc. Bazę objęliśmy dopiero w połowie poprzednich wakacji.
Wcześniej przez około 5 lat urzędował tam taki pijaczek co wieeeeeele szkód narobił w tym miejscu i nie dbał o nic. Pół wakacji po nim tam sprzątaliśmy. A przed nim prawowici właściciele się tym zajmowali no i było dobrze.

Zapraszamy jak najbardziej!

Michał
19-04-2012, 19:58
Witaj Macierzanko


Dzięki Michał! Wyślij mi na priv adres swojej strony!

To ta w stopce :-)
Od bardzo dawna jestem związany z "tym schroniskiem".
No żartuję.
Z tymi ludziskami, które je prowadzą.

Odpisuję tak późno bo cosik mnie tknęło.

Obiecałem, że nie będę już tu pisał - ale ciiiii

Pozdrawiam Was serdecznie

długi
20-04-2012, 07:36
Obiecałem, że nie będę już tu pisał - ale ciiiii

Ja tam się cieszę. że tu piszesz

sir Bazyl
20-04-2012, 17:07
A ja się cieszę, że Michał pisze, że długi się cieszy, że Macierzanka oferuje nam takie superaśne noclegi w hotelu "pod tysiącem gwiazd" - już wiem gdzie się zatrzymam na nocleg przechodząc przez Wetlinę. Do zobaczenia w Jabłonkach, Duszatynie, Wetlinie czy gdziekolwiek indziej :)

cat
01-07-2012, 16:27
Witam serdecznie. Mam pytanie dotyczące wolontariatu w SBN. Poszukuję miejsca w którym dostałabym możliwość nocowania za pracę.Jestem z wykształcenia pedagogiem z zamiłowania plastykiem (plastyczką i pedagożką??:) Mam doświadczenie w prowadzeniu domu i kocham Bieszczady, nie boję się całodziennej harówy i spartańskich warunków. Mogę zaoferować swoją osobę w dwóch wariantach:a) sama ja na ok 5 dobowy pobyt ( 16-21.07.12) lub b)ja + 3 osoby młodociane na dłużej-zaznaczam,że młodociani mają smykałkę do wszelkich prac polowych i domowych i są samodzielni i "zaprawieni w bojach".
Pytanie kieruję również do pozostałych forumowiczów mających wiedzę na temat wolontariatu/pracy na podobnych warunkach :))

HYDRAULIKOWO
17-07-2012, 20:30
Dziś wróciliśmy z Wetliny. Cudowna atmosfera, mili gospodarze, wspaniałe widoki-nic nam więcej do szczęścia nie trzeba. Nasz syn Bartosz wygłasza peany na cześć właścicielki Magdy. Z pewnością wrócimy, jeszcze w tym roku!

Basia Z.
18-07-2012, 10:55
Dziś wróciliśmy z Wetliny. Cudowna atmosfera, mili gospodarze, wspaniałe widoki-nic nam więcej do szczęścia nie trzeba. Nasz syn Bartosz wygłasza peany na cześć właścicielki Magdy. Z pewnością wrócimy, jeszcze w tym roku!

Czy to Wy podrzucaliście autostopem kilka osób z mojej grupy ?

A za noclegi w bazie w Wetlinie też bardzo dziękuję.
Miło było się spotkać, a baza oferowała suchy dach i ognisko w czasie burzy i oberwania chmury.

HYDRAULIKOWO
22-07-2012, 11:27
Tak to my mieliśmy okazję pomóc transportem nam też czasem ktoś pomoże więc czemu nie?