PDA

Zobacz pełną wersję : [Muczne] Dla osób poszukujących ciszy i spokoju



Zbyszek
31-05-2001, 22:16
Osobom poszukującym ciszy i spokoju polecam wybrać się do tzw. 'bieszczadzkiego worka' , do małej osady leśnej Muczne. Bardzo dobre podejście na Rozsypaniec, Krzemień, Halicz i Tarnicę. Wokół fantastyczne trasy rowerowe z przepięknymi widokami na pasmo Halicza. Można też wybrać się do Przełęczy Użockiej.
Nocleg u miłych gospodarzy w świeżo wyremontowanym domu leśnika, ciepła woda, ogrzewanie, dostęp do kuchni, niedrogo (Agnieszka Nędzyńska, Muczne 6, 38-713 Lutowiska, tel. 13 - 4610 277)
Po wakacjach zamierzam opisać okoliczne trasy rowerowe i zapraszam na stronę http://muczne.republika.pl

Marcin
01-06-2001, 02:24
Chciałbym zadać podstawowe pytanie- ile kosztuje nocleg w pana gospodarstwie?

Anonymous
04-06-2001, 12:22
Chciałabym sie dowiedzieć,jakie są ceny noclegu ,czy są jakieś ciekawe zabytki , ruiny i czy jest możliwość jazdy konnej.Jednak głównie chodzi mi o cenę.

PROSZĘ O ODPOWIEDZ.
Kamila Janiszewska

hans
04-06-2001, 21:06
bardzo "ciekawa" strona Zbyszku - kojarzy mi się z ulotką za wycieraczką samochodu - może by tak coś więcej na niej umieścić - (np. zdjęcia, ew. cennik)? Pozdrawiam :-))

Zbyszek
05-06-2001, 12:08
Kamilo,
Nocleg kosztuje ok. 25 zl/dobe, przy dluzszych pobytach lub poza sezonem mozna sie dogadac co do nizszej ceny. Cena jest taka sama jak wszedzie w okolicy w kwaterach prywatnych, ale warunki pobytu sa o niebo lepsze (wszystko nowe, lazienka, ogrzewanie, dostep do kuchni, lodowki, telefonu itp.), dlatego tez polecam wlasnie to miejsce (nie jestem wlascicielem jak niektorzy podekjrzewaja, tylko sam tam sie zatrzymuje w czasie wypraw w Bieszczady).
Jesli chodzi o ruiny, to nad Sanem mozna zobaczyc miejsca po dawnych cerkwiach, mozna wybrac sie do Przeleczy Uzockiej, gdzie przed wojna znajdowala sie bardzo znana miejscowosc turystyczna Sianki. Mozna tam zobaczyc ostatnie resztki po cerkiwi i grob tzw. Hrabiny.
Do jazdy konnej polecam pobliska Tarnawa, maja tam konie, ktore sa wypasane na pagorkach w poblizu granicy (czasem przechodza na Ukrainska strone). Na koniach sie nie znam, ale sa to konie, ktore pochodza gdzies z dalekich wshodnich stepow i sa bardzo urocze.

Pozdrawiam,
Zbyszek

Zbyszek
05-06-2001, 12:10
Marcinie,
Niestety, to nie jest moje gospodarstwo, tylko czasem sie tam zatrzymuje w czasie wypraw w Bieszczady.
Nocleg kosztuje 25zl/dobe, przy dluzszych pobytach lub poza sezonem mozna sie dogadac co do nizszej ceny. Cena jest taka sama jak wszedzie, ale warunki pobytu sa o niebo lepsze niz w okolicy (wszystko nowe, lazienka, ogrzewanie, dostep do kuchni, lodowki, telefonu itp.), dlatego tez polecam to miejsce.

Pozdrawiam,
Zbyszek

Zbyszek
05-06-2001, 12:13
Marku,
wszystko w swoim czasie, w tej chwili wybieram sie w Bieszczady do Mucznego i na pewno bede zbieral materialy. Przede wszystkim chcialbym umiescic informacje o ciekawych trasach rowerowych dla srednio lub dobrze przygotowanych kondycyjnie i technicznie turystow. Pewnie troche zdjec, mam ich sporo z roznych wypraw.

pozdrawiam i zapraszam na strone za jakis czas,
Zbyszek