PDA

Zobacz pełną wersję : [Wołosate] Agroturystyka / jazda konna



Anonymous
03-06-2001, 12:19
Poszukuję gospodarstwa agroturystycznego z możliwością jazdy konnej-kilkugodzinne rajdy po okolicy,możliwość nauki jazdy dla dzieci,pies.
termin:druga połowa lipca.

Krzysztof
03-06-2001, 18:21
Zapraszam do Wołosatego. Znajduje się tu stadnina koni huculskich. Ujeżdżalnia kryta. Jazdy terenowe i rajdy. Pokoje dwuosobowe, łazienka do użytku gości. Ogrodzone podwórko dla psa, może też być w pokoju.

Anonymous
04-06-2001, 15:03
Proszę o informację dotyczące noclegów w okolicach Ustrzyk Górnych , Wołosatego , Tarnicy , Połonin. Interesują mnie prywatne kwatery dla dwóch osób (ja+ moja dziewczyna). Jeżeli można to chciałbym też uzyskać informacje dotyczące jazdy konnej (na jakich zasadach się to odbywa i ile kosztuje np. godzina jazdy konnej).

Anonymous
04-06-2001, 15:04
Proszę o informację dotyczące noclegów w okolicach Ustrzyk Górnych , Wołosatego , Tarnicy , Połonin. Interesują mnie prywatne kwatery dla dwóch osób (ja+ moja dziewczyna). Jeżeli można to chciałbym też uzyskać informacje dotyczące jazdy konnej (na jakich zasadach się to odbywa i ile kosztuje np. godzina jazdy konnej).
Mój e-mail: Lachecinski@poczta.fm

Anonymous
04-06-2001, 15:05
Proszę o informację dotyczące noclegów w okolicach Ustrzyk Górnych , Wołosatego , Tarnicy , Połonin. Interesują mnie prywatne kwatery dla dwóch osób (ja+ moja dziewczyna). Jeżeli można to chciałbym też uzyskać informacje dotyczące jazdy konnej (na jakich zasadach się to odbywa i ile kosztuje np. godzina jazdy konnej).
Mój e-mail: Lachecinski@poczta.fm

Krzysztof
05-06-2001, 08:59
Jazda konna w Hodowli Zachowawczej Konia Huculskiego w Wołosatem odbywa się na krytej ujeżdżalni, na padoku i w terenie. Koszt 1 godziny jazdy wynosi 25 zł
W Wolosatem znajdują się prywatne kwatery w cenie 25 zł/osoby, z dostępem do kuchni, łazienka, ciepła woda. Na miejscu jest bar i sklep.
Dodatkowe informacje i rezerwacje: krzysiek@bieszczady.info.pl

Anonymous
06-06-2001, 00:43
W Ustrzykach Górnych znajduje się super rancho Rafała Osieckiego.kilka koni grill a wszystko to u podnóża Tarnawy.
Byłam sprawdziłam i polecam.

Anonymous
10-06-2001, 20:52
Czy ktoś,kto spędzał wakacje w gospodarstwie państwa Krzeszewskich w Chmielu,mógłby udzielić mi informacji na ten temat?Z góry dziękuję.