PDA

Zobacz pełną wersję : Postulaty po KIMB II



asiczka
09-05-2003, 10:49
No i ktoś musi zacząć...

Siedząc pięknego dnia 3 maja 2003 r. w gościnnych progach S, rozkoszując się naleśnikami Nul postanowiliśmy spisać POSTULATY po KIMB II na KIMB III.

Oto one:

1. Poszukiwany człowiek z gitarą, głosem głębokim jak bieszczadzka studnia, niepodatnym na wpływy wymiataczy i ze śpiewnikiem zakodowanym w pięknie ułożonych zwojach... a to wszystko uformowane w ciało i ducha pasujący do bieszczadzkiego klimatu. Jest taki KTOŚ????????????????

2. Dyktafon (ale w zaufanych rękach - i dlaczego moich;-)?) - rozmowy z tubylcami były perełkami... Irasek robi mp3, która będzie hitem... już się nie mogę doczekać...

3. Najważniejsze - tak się wszystkim spodobało, że postulują o 2 KONGRESY - wiosenny (ale już nie majowy weekend), może ciut później i jesienny (wrzesień / październik).

4. Wydanie pocztówki okolicznościowej. Autor tej edycji - Iras. Czekam na fotkę;-)

5. Nieformalny klub, składka na - nalepki na samochód, rower, konia... Koszulki z logo i adresem stron (inne pomysły mile widziane), buttony (jak było - ale nie ma zgodności czy za każdym razem inny znaczek - czy już jakiś stały wzór).
Oczywiście poszukiwana kompetentna osoba, która zajmie się stroną zarządzającą tj. sposobem ściągalności składek itp.

5. ....
6. ....

Lupino
09-05-2003, 15:03
Ja się mogę zająć windykacją składek :)

Aleksandra
15-05-2003, 16:53
coraz lepiej ;)