PDA

Zobacz pełną wersję : Nie mogę załadować avatara



delux
27-06-2012, 08:39
nie mogę załadować avatara......poradzcie coś...

Mamcia DwaChmiele
27-06-2012, 08:53
Czy zdjęcie, które chcesz załadować spełnia wymogi: Maksymalna wiekość obrazka może mieć 80 na 80 pixeli lub 19.5 KB (lub mniejsze) ?
Czy po nieudanej próbie załadowania obrazka pojawia się jakiś komunikat?

delux
27-06-2012, 14:36
pojawia się /upload of file failed......

bartolomeo
27-06-2012, 15:49
Próbowałem sprowokować pojawienie się takiego błędu i nie potrafię. Jeżeli próbuję wgrać plik w złym formacie dostaję komunikat "Invalid file", jeżeli próbuję wgrać nieistniejący plik forum mnie ignoruje :wink: i nic się nie dzieje. Jak wrzucam duży plik to forum go automagicznie pomniejsza.

Jeżeli próbuję wykorzystać zdjęcie dostępne w sieci i podaję jego adres WWW to, w przypadku zbyt dużego zdjęcia, jest komunikat "Remote file is too large", jak podam złą ścieżkę to forum krzyczy "Invalid URL".

Możesz szczegółowo opisać co robisz? Tak, żebym mógł powtórzyć to samo i być może odkryć przyczynę kłopotów? Załącz też w tym wątku (lub wyślij mi na PW) awatar, który chcesz wykorzystać - może to z plikiem coś jest nie tak?

Mamcia DwaChmiele
27-06-2012, 16:20
Sądzę, że chodzi o format pliku. Czy twój awatar jest w formacie jpg lub gif?

Dop. Nie przeczytałam postu wyżej, sorry. Bartku, elegancki tester z Ciebie :)

delux
27-06-2012, 16:41
pokąbinowalem i ...udało się ...dzięki.

bartolomeo
27-06-2012, 18:13
A możesz napisać co było przyczyną kłopotów? Albo jak je ominąłeś?

delux
28-06-2012, 20:39
nie jestem w tych sprawach mocny,ale wydaje mi się że problemem był zbyt duży format pliku JPG ,chociaż wcześniej kiedyś mi się udało wgrać avatar z tego samego żródła- mojej cyfrówki... po licznych nieudanych próbach wgrałem foto avataru z mojej komórki.....

Dudzio
29-08-2013, 16:00
Hej, ja także nie mogę załadować awatara. Nie mam do tego uprawnień. Czy muszę najpierw wyrobić odpowiednią liczbę postów, czy co? :)

Pojawia się ten komunikat:
"Dudzio nie masz dostępu do tej strony. Prawdopodobne powody to:


Twoje konto nie ma wystarczających uprawnień, aby przeglądać tę stronę,

Próbujesz edytować cudzą wiadomość lub wykonywać jakiekolwiek inne akcje administracyjne,

Twoje konto nie zostało w pełni aktywowane lub jest wyłączone przez administratora,"

bartolomeo
29-08-2013, 16:27
Czy muszę najpierw wyrobić odpowiednią liczbę postów, czy co? :)
Tak.



Staz na forum -> min 60 dni
Liczba postow -> min 35

sasanka zwyczajna
14-11-2014, 22:42
bartolomeo (http://forum.bieszczady.info.pl/member.php/1222-bartolomeo) Dziękuję!

Czyli muszę pisać i być cierpliwa. :)