PDA

Zobacz pełną wersję : "Ekstremalne" sytuacje , zdarzenia ...



tolek banan
31-07-2012, 13:09
Witam
Jestem tu nowy , dopiero poznaję Bieszczady. Pierwszy raz byłem w październiku 2011 , i tylko objazdowo , ale już w sierpniu 2012 trochę wydeptałem ścieżek , - oczywiście te najbardziej popularne. Doświadczyłem kilka "ekstremalnych" sytuacji.Opiszę je w następnym poście.
Podzielcie się Waszymi przygodami.

marmota_m
31-07-2012, 13:27
czepliwa jestem, ale chyba faktycznie ekstremalne sytuacje jak już zdążyłeś wydeptać ścieżki w sierpniu 2012r... pozdrawiam jeszcze lipcowo ;)

tolek banan
31-07-2012, 13:44
Ale ekstremalnie:
Pierwszy post zmieniony

Witam
Jestem tu nowy , dopiero poznaję Bieszczady. Pierwszy raz byłem w październiku 2010 , i tylko objazdowo , ale już w sierpniu 2011 trochę wydeptałem ścieżek , - oczywiście te najbardziej popularne. Doświadczyłem kilka "ekstremalnych" sytuacji.Opiszę je w następnym poście.
Podzielcie się Waszymi przygodami.

Z utęsknieniem czekam na 11 sierpnia 2012 ,że z wrażenia pomyliłem daty. W tym roku będę 12 dni w Wetlinie. Oby tylko pogoda dopisała

tomekpu
31-07-2012, 14:01
A ja już myślałem że jakaś maszyna czasu....

Wojtek Pysz
31-07-2012, 14:46
... że z wrażenia pomyliłem daty.
Jeszcze dodaj,
że z wrażenia
przydarzyły się
zdażenia:)

tolek banan
31-07-2012, 15:33
Wojtek dzięki za uwagę.
zdarza się
Admina proszę o poprawienie:
"Ekstremalne" sytuacje , zdażenia ...

buba
31-07-2012, 19:17
No dobra... Juz 6 postow (moj siodmy ;) ) a o "ekstremalnych sytuacjach" ani sluchu ani widu....

Moze bym i opisala jakies swoje jakbym wiedziala o jaki rodzaj ekstremalnych sytuacji chodzi, ktorych mozna zakosztowac na glownych bieszczadzkich sciezkach... Czy maja to byc estremalnie wysokie lub niskie temparatury, spotykanie niedzwiedzi i tygrysow, przemoczenie butow 10 km od kwatery, skok na linie z mostu (albo bez liny ;) ), zgubienie szlaku, przejazd quadem przez poloniny czy moze metafizyczne przezycia po spozytej działce??



A ja już myślałem że jakaś maszyna czasu....

Jak ktos takowa maszyne namierzy to ja w ciemno zamawiam turnus w Bieszczadach lat 70 tych :-D

Wojtek Pysz
31-07-2012, 19:40
Moze bym i opisala jakies swoje jakbym wiedziala o jaki rodzaj ekstremalnych sytuacji chodzi, ...ktorych mozna zakosztowac na glownych bieszczadzkich sciezkach... Czy maja to byc estremalnie wysokie lub niskie temparatury, spotykanie niedzwiedzi i tygrysow, przemoczenie butow 10 km od kwatery, ...
Ja poproszę o tych tygrysach!

buba
31-07-2012, 21:12
Ja poproszę o tych tygrysach!

Ty sie nie smiej! w takim opolskim mozna pumy spotkac a Bieszczady ponoc duzo dziksze :-P

Konrad783
01-08-2012, 08:47
Może nie w Polsce ale jak dla mnie to ekstremalna sytuacja.


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QikjqLXilPA&gl=PL