PDA

Zobacz pełną wersję : Kwaszenina i okolice



dorota z krakowa
21-08-2012, 17:54
Właśnie wróciłam z Bieszczadów. Jak zwykle pobyt w Tarnawie Niżnej, ale te okolice są tak znane, że zapuściłam się w rejony Arłamowa, Trójcy...
W niedalekiej przyszłości chciałabym dokładnie zbadać te okolice; jadąc przez Kwaszeninę widziałam informację o noclegach - ale - mój błąd, nie podjechałam, nie zapisałam numeru telefonu.
Czy ktoś z Was korzystał kiedyś z noclegów w tej okolicy? Proszę o opinie i namiary :) Bardzo mi na tym zależy, bo od powrotu do domu zamierzam jeszcze raz pojechać w te okolice. Niestety Trójca - Ośrodek Myśliwski - nie na moją kieszeń.
A poza tym polecam wszystkim te okolice - piękne, puste - drga przez Jamną wieś która już nie istnieje... Drzewka owocowe wołające o pomstę do Nieba i cykanie świerszczy. Opuszczone cerkwisko...

don Enrico
21-08-2012, 18:40
Wujek gogle mówi o dwóch pesjonach : Zozuleńka i Leśna Głusz
ale oba chyba powinny trafić do działu o zakwaterowaniu ???

Sonka
21-08-2012, 18:49
W Wojtkowej masz jakiś ośrodek. Są także na terenie gminy Fedropol, na ich stronie znajdziesz namiary. Polecam też wiatę w dawnym Arłamowie. Arłamowskie połoninki to jedno z najpiękniejszych miejsc w regionie. Widziałam zdjęcia zrobione w czasie pogody, sama w okolice dawnej wsi Arłamów pojechałam jednak, gdy padało. W sumie niewiele zobaczyliśmy, wędrowaliśmy tylko dobrą żwirową drogą. Znam dobrze tę część projektowanego Turnickiego Parku Narodowego, dolina Jamnej jest piękna ale nawet nie umywa się do dorzecza Wyrwy.

.