PDA

Zobacz pełną wersję : Regulamin, pkt 2 (nowi forumowicze i linki) [wydzielony]



Basia Z.
22-08-2012, 10:06
Nie wolno mi wrzucać linków więc podam tylko kilka danych ułatwiających znalezienie informacji

Sonka - to też Ty za bzdury piszesz.
Czytać hadko.
Każdemu wolno podawać zewnętrzne linki.

Zwalczane są te, które nachalnie reklamują własną działalność.

Sonka
22-08-2012, 10:13
Proszę zapoznać się z regulaminem forum. Nie wolno mi wrzucać żadnych linków, podobnie jak każdemu nowozarejestrowanemu użytnikowi.

don Enrico
22-08-2012, 10:23
Proszę zapoznać się z regulaminem forum. Nie wolno mi wrzucać żadnych linków, podobnie jak każdemu nowozarejestrowanemu użytnikowi.
Ejże ?
żadnych ?
Chyba przeczytam regulamin, bo takiej bzdury jeszcze nie słyszałem.

Sonka
22-08-2012, 10:27
Punkt 2 regulaminu

Basia Z.
22-08-2012, 10:39
Gdzież do cholery jest ten regulamin ?
Az muszę zajrzeć.

Może nieświadomie go łamię ?

bartolomeo
22-08-2012, 10:45
W każdym dziale forum, na górze. Choćby tutaj (http://forum.bieszczady.info.pl/announcement.php?f=16).

Basia Z.
22-08-2012, 10:50
W każdym dziale forum, na górze. Choćby tutaj (http://forum.bieszczady.info.pl/announcement.php?f=16).

No tak, gapa ze mnie, zwykle wchodzę wprost do wątku korzystając z opcji "pokaż pierwszy nie przeczytany post".
Jeżeli chodzi o interpretację tego punktu - wydaje mi się ze chodzi o reklamy, a nie o podanie jakiegokolwiek linka.

bartolomeo
22-08-2012, 11:12
W ostatnim czasie znacznie nasilił się proceder rejestrowania się na forum wyłącznie w celu wstawienia linku. W stopce, w profilu, w treści postu, w podpisie zdjęcia, tam gdzie się da i gdzie się nie da. Spora grupa tych jedno-listowych-forumowiczów po zamieszczeniu postu znika i więcej się nie pojawia, są jednak tacy, którzy uporczywie powtarzają linki po wykasowaniu poprzednich i próbują uzasadnić, że mają prawo (?) takie linki umieszczać. Zakaz wstawiania linków przez pierwsze trzy miesiące na forum daje moderatorom narzędzie pozwalające walczyć z tym zjawiskiem. Linki wstawiane przez forumowiczów z dłuższym stażem są traktowane z założenia jako dozwolone, ew. kasowanie postów następuje w bardzo wyjątkowych przypadkach. Nowi użytkownicy traktowani są ze znacznie większą dozą nieufności i wstawione przez nich linki są pozostawiane w przypadkach wyjątkowych.


Link jest odsyłaczem nawigacyjnym, tak twierdzi wikipedia. Moje informacje nie przenoszą użytkownika do promowanej strony, pozwalają ją tylko odnaleźć.O, tak właśnie się bronią, za pomocą "kruczków prawnych".

vm2301
22-08-2012, 13:48
Proszę zapoznać się z regulaminem forum. Nie wolno mi wrzucać żadnych linków, podobnie jak każdemu nowozarejestrowanemu użytnikowi.

No to musisz się zastosować.

Napisałeś, że jesteś rzecznikiem forumowym Lucy (sic!) - ... albo pominę tę niedorzeczność. ;)

Napisałaś, że ona jest uzależniona, więc ... no brzmi to jak terapia. Życzę powodzenia. Jednak najlepszym lekarstwem byłoby odcięcie totalne, ze świadomością, że nic jej z żadnym forum nie łączy. Nawet rzecznik. Poszukajcie specjalisty, jeśli do tej pory tego nie zrobiliście.

Napisałaś, że masz tu naprawić jej błędy .. a jej jedynym błędem jest traktowanie forum jako tuby reklamowej.
Więc nie naprawiaj błędów tymi sami błędami.

Jeśli chciałabyś wrzucić na forum link do jakichś zdjęć, ciekawej informacji, a nie reklamy, to chętnie pomogę. Podeślij na PW, a ja wkleję.
Lub poczekaj te 2 miesiące.