PDA

Zobacz pełną wersję : pole namiotowe w Wołosatym we wrześniu



Sioux
24-08-2012, 12:46
Drodzy Forumowicze,

Czy ktoś z Was wie, czy pole namiotowe w Wołosatym dalej funkcjonuje i w szczególności czy funkcjonuje we wrześniu? Wybieram się w tamte strony w połowie września i pasowałoby mi przenocować w Wołosatym. Wolałbym jednak pod namiotem aniżeli w hioteliku.

Jak wiecie, to dajcie proszę znać.
Pozdrawiam,
Sioux

Sonka
24-08-2012, 13:01
Tam nigdy nie było oficjalnego pola namiotowego, można się rozbić o ile dogadacie się z prowadzącymi hotelik. To właściciele Pod Caryńską w Ustrzykach G., do tej pory zawsze można było liczyć na ich życzliwość.
Pola namiotowe są w Bereżkach i Berehach, idzie ku lepszemu. BdPN zadbał o nie, pojawiają się nowe sanitariaty, ekologiczne toalety. Nie wiem tylko czy zostały już odebrane, czy też nie.
Dzikie pole namiotowe znajduje się w Dwerniku, tam nic nie ma, nawet natrysków, a mimo to cieszy się wyjątkowym wzięciem. Zawsze są tam tłumy, znam je ze słyszenia, ma dobry klimat.
Z tanich noclegów jest nowy PTSM w Stuposianach, w gminie Lutowiska zlikwidowano szkoły, część z nich zostanie przeznaczona na schroniska.

Sioux
24-08-2012, 13:08
Dzieki, chociaż to niezbyt dobra informacja. Zależy mi na okolicach Wołosatego. Będę podróżował pieszo z plecakiem i stąd moja eleastyczność w zakresie miejsca noclegu jest ograniczona. W każdym razie dziękuję za rzeczową informację.

Pozdrawiam,
Sioux

wtak
24-08-2012, 16:33
Tak w kwestii formalnej: "w Wołosatem, a nie w Wołosatym"

Sioux
24-08-2012, 16:59
Przepraszam..... Rzeczywiście mój błąd. :oops:

michalN
26-08-2012, 09:43
http://wolosate.sisco.pl/ Tu na podwórku bywają rozbite namioty. Nie wiem na jakich zasadach i w jakiej cenie, ale zadzwonić i zapytać możesz. Z boku domu dla gości jest łazienka.