PDA

Zobacz pełną wersję : [Ustrzyki Górne] Nocleg



Trivet
22-09-2012, 12:02
Witam szanownych forumowiczów :)

Wybieram się jutro na 2 dni w Bieszczady z kobietą zrobić jakąś małą trasę w górach i zjeść coś dobrego. W zasadzie zdecydowałem się już na Ustrzyki Górne (chyba, że macie inną propozycję), ale potrzebuję noclegu dla 2 osób z łazienką. Oczywiście posty przeglądałem, noclegu szukałem, ale coś nie mogę znaleźć pokoi z łazienką. Cena myślę, że w granicach do 45-50 zł za osobę jestem skłonny zapłacić:)
Proszę o jakiś namiar na kwaterkę.

Pozdrawiam serdecznie,
Damian

diabel-1410
22-09-2012, 12:43
ZPC,pokoje w GOPR to tak od ręki

robines
22-09-2012, 13:44
Caryńska po 60zł(jak chcesz w luksusie lulać),Górski(peerelem zalatuje ale ja lubie to miejsce)troche więcej ale ze śniadaniem. W niższej cenie polecam goprówke lub dom rekolekcyjny no i jeszcze agro powyżej straży granicznej.

Trivet
23-09-2012, 08:06
Dzięki za podpowiedź. Zdecydowałem się na Caryńską. Jutro mam zamiar wyruszyć na Tarnicę a potem chyba na Halicz i Rozsypaniec by na koniec wrócić do Wołosatego. Bieszczadownicy ile przejście takiej pętli może zająć? i czy iść tą trasą czy może wprowadzić jakąś modyfikację? Potrzebuję jeszcze krótszej trasy na dziś, w Ustrzykach będę koło 11-12 proszę o jakąś podpowiedź. Pozdrawiam

Basia Z.
23-09-2012, 10:17
Dzięki za podpowiedź. Zdecydowałem się na Caryńską. Jutro mam zamiar wyruszyć na Tarnicę a potem chyba na Halicz i Rozsypaniec by na koniec wrócić do Wołosatego. Bieszczadownicy ile przejście takiej pętli może zająć? i czy iść tą trasą czy może wprowadzić jakąś modyfikację? Potrzebuję jeszcze krótszej trasy na dziś, w Ustrzykach będę koło 11-12 proszę o jakąś podpowiedź. Pozdrawiam

Na kilka godzin z Ustrzyk G. to chyba jedynie na Połoninę Caryńską.

Marcowy
23-09-2012, 11:36
Na kilka godzin z Ustrzyk G. to chyba jedynie na Połoninę Caryńską.

No raczej. Na trasę: UG - Tarnica - Halicz - Rozsypaniec - Wołosate - UG trzeba liczyć 8 godzin dobrym tempem. Możesz zejść wcześniej z Tarnicy do Wołosatego, czasy przejść masz na mapie.

Bo masz mapę, prawda?

dorota z krakowa
23-09-2012, 19:04
Teresa Paraniak oferuje noclegi w UG. Dobre jedzenie, umiarkowane ceny no i bardzo blisko szlaku.
Zajrzyj na jej stronę :-)

Trivet
23-09-2012, 19:20
Dotarłem do celu. Tak jak pisałem wybór padł na Caryńską. Jak widać Wi-Fi działa:) Odpuściłem sobie dziś spacerowania i postanowiłem pojechać zobaczyć zaporę oraz zjeść coś w Siekierezadzie. Jutro wycieczka tak jak pisałem Wołosate-Tarnica-Halicz-Rozsypaniec-Wołosate, a w dzień wyjazdu pójdę zobaczyć przełęcz Caryńską.
Zdam relację jak było.

Pozdrawiam

Marcowy oczywiście mapę zakupiłem.

creamcheese
24-09-2012, 00:02
Przełęcz Caryńska?? A co to takiego i gdzie??:shock:

Trivet
24-09-2012, 09:08
Oczywiście chodziło mi o Połoninę Caryńską:P Wyruszam w drogę:)

Trivet
19-10-2012, 13:17
Trasę zaliczyłem Wołosate - Tarnica - Halicz - Rozsypaniec - Wołosate czas -5.40 h. Ogólnie bardzo fajnie tylko strasznie wiało. Widoki niezapomniane, wrócę jeszcze w Bieszczady. Jeżeli chodzi o nocleg w Caryńskiej byłem bardzo zadowolony. Warunki tak jak opisywane, śniadanie + 15 zł w formie szwedzkiego stołu dodatkowo do wyboru zupa.

Dzięki za podpowiedzi.
Pozdrawiam,
Damian

Marcowy
19-10-2012, 14:05
Fajnie, że się podzieliłeś wrażeniami :-)

A my powinniśmy mieć satysfakcję, że zaraziliśmy kolejnego... Można wyciąć karb na kiju :-D

aagatkaaa
24-03-2014, 17:46
Witam.

Szukam ze znajomymi noclegu w Ustrzykach Górnych. Zależy nam głównie na cenie, chcemy żeby było tanio. Jak najbardziej odpowiada nam spanie na podłodze czy w stodole. Czy ma ktoś może namiary na taki nocleg ? ( przez internet ciężko znaleźć). Pozdrawiam :)

aniołek1
10-05-2014, 18:26
spanie w stodole 10zł. od osoby za dobę 30 materacy aneks kuchenny, wc, umywalka prysznic za opłatą u gospodyni 5zł.
kontakt 692 367 860 P. ANIA

creamcheese
20-05-2014, 14:36
Nie dość, że spam, to jeszcze nie na temat

bartolomeo
20-05-2014, 16:12
Zamiast dyskutować ze spamerami proponuję raportować tego typu posty.

creamcheese
21-05-2014, 08:39
Właśnie miałem zaraportować;)...choć nie wiem co by to zmieniło...i tak przeca go dopadłeś.
Pozdrawiam