PDA

Zobacz pełną wersję : zyczenia od Szaszki (i nie tylko) dla Asiczki ;)



irek
24-05-2003, 03:12
Wsiego charoszego dla Asiczki z okazji imienin! Jest co prawda dopiero 3:00ale obawiamy sie, ze do czarnego bluesa o czwartej nad ranem nie doczekamy... ;)
Nagralismy Ci sie co prawda juz na poczte, ale to bardzo nietrwaly slad, w koncu zostanie tylko 14 dni... Tak wiec jeszcze raz: Asiczko kochanie pamiętamy o Tobie i życzymy Ci z calego serca wszystkeigo najlepszego, spelnienienia marzen i w ogóle co tam tylko chcesz!
"Niech sie wszystko wydarzy co tam Tobie sie marzy" - jak powiedzial wlasnie Warszawiak (wiesz kto, ten gentelman).
Tęsknimy za Toba i mamy nadzieję, że juz niedlugo Cie zobaczymy!!!
Caluski, cmoki w boki itd itp. ;)
Pozdrawiamy:
Szaszka :)
Iras i Agnieszka
Aleksandra
Seba i Agajotek
SB i Malgorzata
Żabki
Śmigiel z Nasicznego ;) - pewien kociak, kotka konkretnie ;)

Szaszka
24-05-2003, 04:48
No, Iras poszedl spac i nie moze mi juz przeszkodzic ;)
Obecnie na posterunku tkwia juz tylko najwieksi twardziele, czyli Aleksandra i ja :)
He he he.
Ave Asiczka!

asiczka
24-05-2003, 07:40
Bardzo, bardzooooooooooo dziękuję za pamięć i życzenia. Jestem wzruszona. Jednak ta technika ma ludzkie oblicze;-)

No juz wstawać - co z tego, że położyliscie się nad ranemmmmmmmm... w góry idziemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wasza

marekm
24-05-2003, 09:19
Gdy rano wstałem,
Powiedziały mi ptaszyny,
Że są Asi Imieniny !!
Więc wszystkiego najleszego,
Moc całusów i uścisków
I spełnienia marzeń wszystkich.

Ola i marekm

T.B.
24-05-2003, 16:03
Zdrowia, szczęścia, pomyślności!
Sto lat! :)

Zbyszek
25-05-2003, 23:19
My również życzymy Tobie wszystkiego co naj..........!
Panuj dzielnie i niepodzielnie na bieszczadzkich połoninach i przyjmij nas tam od czasu do czasu miseczką mleczka. Szkoda, że niesłyszysz tego mruczenia na Twoją cześć. Przesyłamy całuski!

Wiola i Zbyszek