PDA

Zobacz pełną wersję : Cegiełka.



WUKA
21-11-2012, 14:33
Dziś rano otrzymałam tomik "Przez Boga pisany los..."- wiersze z widokiem na Łopienkę.Wydawcą jest Towarzystwo Karpackie z Warszawy.Całkowity dochód ze sprzedaży tomików jest przeznaczony na sfinansowanie prac przy odbudowie cerkwii w Łopience.
Zbiorek zawiera wiersze wielu Autorów.Wymienię tylko kilku: Jerzy Harasymowicz, Jan Szelc, Stanisław Grochowiak, Janusz Szuber, Ryszard Szociński,Andrzej Potocki. Nasze Forum reprezentuje filiplesny i ja. 30701

Basia Z.
21-11-2012, 15:36
Dziś rano otrzymałam tomik "Przez Boga pisany los..."- wiersze z widokiem na Łopienkę.Wydawcą jest Towarzystwo Karpackie z Warszawy.Całkowity dochód ze sprzedaży tomików jest przeznaczony na sfinansowanie prac przy odbudowie cerkwii w Łopience.
Zbiorek zawiera wiersze wielu Autorów.Wymienię tylko kilku: Jerzy Harasymowicz, Jan Szelc, Stanisław Grochowiak, Janusz Szuber, Ryszard Szociński,Andrzej Potocki. Nasze Forum reprezentuje filiplesny i ja. 30701

Gratulacje dla wszystkich znakomitych Poetów !

Na marginesie - otrzymałam na FB zaproszenie na imprezę w mojej ulubionej "Leśniczówce" w Parku Kultury w Chorzowie:



25 listopada 2012 godz. 19.00

Cisza Jak Ta powraca na trasę koncertową po przerwie na wakacyjne koncerty plenerowe.
W programie koncertu nowe piosenki z powstającej właśnie, szóstej płyty zespołu o tytule "WUKA" do słów Poetki Wiesławy Kwinto Koczan, a także starsze piosenki Ciszy nie grane podczas koncertów wiosennych. Nie zabraknie też dobrze już znanych piosenek z poprzednich koncertów, w odświeżonych i wzbogaconych o brzmienie saksofonu i cajonu - nowych instrumentów w brzmieniu CJT
Jak zawsze koncert Ciszy Jak Ta prowadzi słuchaczy przez górskie połoniny, morskie brzegi i brukowane ulice miast opowiadając słowem i dźwiękiem o miłości - "spiritus movens" życiowej wędrówki, we wszystkich jej barwach i odcieniach.
Zapraszamy na muzyczne spotkanie z nami:) Jesień to taka piękna pora na poezję...:)

Cena biletów 15 zł
Do "Leśniczówki" mam 30 minut pieszo i dość często tam bywam na koncertach poezji śpiewanej ale ten jest w niedzielę wieczorem i będą właśnie wracać ze spotkania w Beskidzie Sądeckim, na Cyrli no i nie wiem czy zdążę.
W każdym razie będę się bardzo starać, przyjdę ewentualnie wprost z plecakiem.

Wuka - gratuluję specjalnie Tobie poświęconej płyty !!!

asia999
21-11-2012, 19:54
WUKA, Magda - GRATULACJE!! - to z jednej strony : ) a z drugiej - PODZIĘKOWANIA: za to, że chce Wam się dzielić swoją poetycką wrażliwością. : ))

A gdzie można nabyć ten tomik?

WUKA
21-11-2012, 20:35
Asiu, nie wiem gdzie można nabyć. Ja otrzymałam od Przyjaciół z ...Brzegu. Myślę, że w Łopience najpewniej. Na wszelki wypadek podaję adres Wydawcy - Towarzystwo Karpackie ul. Śmiała 47/2 01-526 Warszawa ...Adresu internetowego, niestety, nie ma! Pozdrawiam.

Basia Z.
21-11-2012, 20:56
Asiu, nie wiem gdzie można nabyć. Ja otrzymałam od Przyjaciół z ...Brzegu. Myślę, że w Łopience najpewniej. Na wszelki wypadek podaję adres Wydawcy - Towarzystwo Karpackie ul. Śmiała 47/2 01-526 Warszawa ...Adresu internetowego, niestety, nie ma! Pozdrawiam.

Strona internetowa Towarzystwa Karpackiego:

http://karpaccy.pl/

Co jakiś czas organizują w Warszawie ciekawe prelekcje (żałuję, ze tylko w Warszawie), na które już nawet ze dwa razy podałam namiary (m.in. o obudowie "Białego Słonia"). Myślę, że na takim spotkaniu można się dowiedzieć więcej.

asia999
21-11-2012, 22:35
Dzięki Basiu : ). Tę stronę znam i zajrzałam na nią jako pierwszą bo myślałam, że będzie tam info o tym tomiku. Ale nie ma nic :( (przynajmniej ja nie znalazłam).
Jakoś sobie jednak poradzę : ))

Pierogowy
21-11-2012, 22:45
Dzięki Basiu : ). Tę stronę znam i zajrzałam na nią jako pierwszą bo myślałam, że będzie tam info o tym tomiku. Ale nie ma nic :( (przynajmniej ja nie znalazłam).
Jakoś sobie jednak poradzę : ))

Hallo,

Wuka ,
popyt przewyższa podaż...:)
chyba ,należy obudzić funkcję -"przepisywacza"...
i indywidualnie,
i kaligraficznie
zarazem
:)