PDA

Zobacz pełną wersję : Apel do sekcji warszawsko-nadarzyńskiej



Stały Bywalec
03-06-2003, 20:00
Jak tam u Was z bieszczadzką formą ?
Jeśli chcecie ją "podszlifować", to proponuję w najbliższą sobotę (7 czerwca) wypad do KPN-u, trasa do pokonania nie mniej niż 25 km. Znam rejony puszczy bardzo mało uczęszczane, nieomal jak na Otrycie.

Jak nie dopiszecie, to chyba wybiorę się sam. Córka ma taki stosunek do turystyki pieszej, jak Michał do naszego Forum. Żona ze swoją siostrą wybierają się do Lublina na grób mojej śp. teściowej. Żabki coś kombinują indywidualnie, zaproponowały mi inny dzień, który z kolei mnie nie pasuje. Bliski kolega będzie tego dnia odrabiał jakieś prace pańszczyźniane w swoim kole łowieckim.
No i w ten sposób zostałem sam.

Jeśli by się ktoś zdecydował, to proszę o indywidualny kontakt e-mailem. Zapewniam transport - na upartego 4 osób (oprócz mnie) w samochodzie. Wyjechalibyśmy z W-wy ok. 9-tej, powrót ok. 20-tej.
Bliższe szczególy do ew. uzgodnień już indywidualnie (e-mailem).

Serdecznie pozdrawiam

irek
03-06-2003, 21:27
Niestety sekcja Nadarzynska pracuje w sobote do 18 ,choc ma wielka ochote.
Jak bysmy 3 dni temu wiedzieli ,to bysmy zastepstwo zalatwili. Na pewno nastepnym razem, jak dasz znac, skorzystamy z buszowania po puszczy.
Ale jak sie bedziesz chcial posilic po wojazach to zapraszamy na grila wieczorem - trzeba prezent otworzyc ten drugi bo pierwszy juz zwiad.

irek
03-06-2003, 21:44
aha zapewniamy nocleg dla kierowcow:)

Stały Bywalec
03-06-2003, 23:09
Irek, dziękuję Ci bardzo za zaproszenie, ale ja po całodziennej wędrówce to marzę tylko o wannie, ze dwóch browarkach i lulu.

Prezentu nie trzymaj, bo jeszcze szkłem przejdzie. Nawet się obrazimy (ja z Gosią i Żabki), że Wam nie smakował. Jeszcze trafi się okazja, pewnie nie jedna, może w Bieszczadach ...
Pozdrawiam całą Sekcję Nadarzyńską, ze szczególnym uwzględnieniem Agnieszki.
Cześć

agajotek
04-06-2003, 12:02
:((( i my chetnie wybralibyśmy sie z Tobą ale już inne plany mamy.Dziekujemy, ze pomyslałes o wspólnej wyprawie,mam nadzieję ,że dojdzie do skutku w innym terminie.
Pozdrawiam cieplutko
Agnieszka