PDA

Zobacz pełną wersję : Powsimordy 2013 - głosowanie



Marcowy
01-01-2013, 17:20
Alleluja brada'n'sista! :-D

Witajcie w szóstej, jak zwykle jubileuszowej edycji Powsimord - akcji honorowania najbardziej wybitnych bieszczadzkich indywiduów na niniejszym forum.

W roku 2013 głosujemy w pięciu kategoriach:

- Fotografik Roku
- Literat Roku
- Ekspert Roku
- Debiutant Roku
- Forumowicz Roku

Podstawowe zasady głosowania:
- Kandydaci w kategoriach: Ekspert, Literat i Fotografik Roku powinni zasłużyć się na niwie bieszczadzkiej, natomiast w kategoriach Debiut i Forumowicz Roku wybieramy dowolną jednostkę wybitną bez ograniczeń terytorialnych.
- Z powodu ww. obostrzenia oddając głos w trzech pierwszych kategoriach należy także podać link do wybranego przejawu bieszczadzkiej aktywności kandydata.
- Każdy użytkownik zarejestrowany na forum przed 31 grudnia 2012 roku ma czynne i bierne prawo wyborcze, wyjątkami są Superpowsimordy, czyli Wuka, don Enrico i Bartolomeo, a także mua - na nich nie głosujemy (sprawa oczywiście uzgodniona i zaakceptowana przez zainteresowanych).
- Podstawą oceny powinna być aktywność forumowa kandydata przejawiona między 1 stycznia 2012 a 31 grudnia 2012.

Karta do głosowania - vademecum:
- Jeden użytkownik = jedna karta do głosowania.
- Karta do głosowania wysłana = decyzja podjęta. Głosu nie można uzupełnić, zmienić czy anulować. Karta wypełniona błędnie nie zostanie odesłana do poprawki, ale w części niepoprawnej będzie uznana za nieważną.
- W jednej kategorii można oddać głos tylko na jednego kandydata.
- Można oddać głos na tego samego kandydata w kilku kategoriach.
- Można oddać głos na kandydatów w wybranych (nie wszystkich) kategoriach.

I tura głosowania:
- trwa od teraz do niedzieli 13 stycznia 2013 roku,
- polega na oddaniu głosu na dowolnych kandydatów,
- odbywa się poprzez wysłanie do niżej podpisanego Prywatnej Wiadomości o treści:

I tura

- Fotografik Roku - nick kandydata i link do wybranego dzieła,
- Literat Roku - nick kandydata i link do wybranego dzieła,
- Ekspert Roku - nick kandydata i link do wybranego dzieła,
- Debiutant Roku - nick kandydata,
- Forumowicz Roku - nick kandydata.

Link nie jest konieczny, o ile bieszczadzkość kandydata jest oczywista, jednakowoż licząca głosy jednoosobowa komisja skrutacyjna będzie wdzięczna za wklejanie odpowiednich adresów, bo w wątpliwych przypadkach nie będzie musiała ryć po wątkach.

Po 13 stycznia nicki finalistów zostaną podane do publicznej wiadomości w kolejności alfabetycznej. Do II tury awansuje w każdej kategorii po minimum 2 kandydatów, na których oddano najwięcej głosów. Zasady awansowania do II tury mogą jak zwykle ulec modyfikacji, stosownie do rozkładu głosów w turze I.

II tura głosowania:
- trwa od 14 do 27 stycznia 2013,
- polega na oddaniu głosu na jednego z finalistów w każdej kategorii,
- polega na wypełnieniu karty do głosowania według schematu z tury I, ale z tytułem wiadomości: II tura.

Jeśli II tura nie przyniesie rozstrzygnięcia w którejś z kategorii, zostanie ogłoszona tygodniowa dogrywka według analogicznych zasad. Ostateczne ogłoszenie wyników konkursu nastąpi na forum na przełomie stycznia i lutego. Jak zwykle wręczenie nagród odbędzie się podczas obrad głównych KIMB-u 2013. Nieobecne Powsimordy zostaną poproszone o podanie nazwiska i adresu do przesyłki lub o wskazanie KIMB-owego plenipotenta. Nagrody łatwo tłukące się nie podlegają wysyłce ani przekazaniu pełnomocnikowi, ale niezwłocznej utylizacji podczas KIMB-u.

Jak zwykle Wasze głosy są tajne, ale tylko do dnia KIMB-u. Wszystkie karty do głosowania zostaną wydrukowane i na KIMB-ie będą do wglądu. Na forum znajdzie się jedynie – aktualizowana na bieżąco – lista osób, które spełniły swój obywatelski obowiązek. Jak zwykle regulamin może ulec modyfikacjom stosownie do realiów :-D

Czekam na dalsze deklaracje odnośnie sponsoringu nagród i będę wdzięczny za każdy gest. Aktualną listę sponsorów podam wkrótce, ode mnie są jak zwykle dyplomy i gadżety.

W II turze będziemy mieli też Mordolotka, o czym także później.

Kończę tradycyjnym: Do urn! i jak zwykle pozdrawiam,

Wasz Ojciec Dyktator :-)

Marcowy
02-01-2013, 10:47
Brawo dla pierwszego odważnego! :-)

1. Wojtek Pysz

A do puli nagród dokładamy tradycyjny prezent od Mavo - prawo zorganizowania imprezy (np. III NIMB-u) w Nasicznem!

Edit: Jest i drugi, a to:

2. Dlugi

Edit: Trzeci leci:

3. tomas pablo

Marcowy
03-01-2013, 21:26
Bravissimo dla kolejnych odważnych!

4. Piskal
5. Jimi

Czyli piąteczka! 8)

Czekamy na następnych! Na zachętę - puchnący w oczach

WYKAZ PREZENTÓW DLA KANDYDATÓW I ELEKTORATÓW:


DLA WYBRAŃCÓW NARODU:

Fotografik Roku
- pamiątkowy dyplom i gadżet,
- drugie śniadanie od Pierogowego,
- flakon zacnej nalewki od Hero,
- rysunek satyryczny o tematyce górskiej od Piskala autorstwa tegoż,
- atlas szlaków rowerowych Podkarpacia od Wojtka Pysza,
- prawo do zorganizowania imprezy masowej w Nasicznem od Mavo.

Literat Roku
- pamiątkowy dyplom i gadżet,
- 10 naostrzonych (scyzorykiem!) ołówków od Pierogowego,
- flakon zacnej nalewki od Hero,
- symboliczna literatka, nie pusta, od Piskala (odbiór wyłącznie osobisty, w przeciwnym przypadku nagroda zostanie rozlosowana pomiędzy obecnych na KIMB-ie laureatów),
- „Podkarpackie, przewodnik turystyczny” plus dwie mapy Podkarpacia (północ i południe) w skali 1:100000 od Wojtka Pysza,

Ekspert Roku
- pamiątkowy dyplom i gadżet,
- "W kręgu górnośląskich podań i legend" Bernarda Szczecha od Pierogowego,
- flakon zacnej nalewki od Hero,
- portmonetka z napisem BIESZCZADY i wkładem na piwo od Piskala.
- mapa Bieszczadów, na której naniesione są tylko poziomice, potoki i parkingi (w rolce, datowana 15 czerwca 1986 r. w Łopience) od Wojtka Pysza,

Debiutant Roku
- pamiątkowy dyplom i gadżet,
- mały kieliszek szklany od Pierogowego,
- flakon zacnej nalewki od Hero,
- piernikowe serce od Piskala,
- najnowsza mapa Bieszczadów Compassa od Wojtka Pysza,

Forumowicz Roku
- pamiątkowy dyplom i gadżet,
- oryginalna, na zamówienie wykonana statuetka Powsimordy z drewna bieszczadzkiego od Klubu Rzeszowskiego,
- garść orzechów włoskich od Pierogowego,
- flakon zacnej nalewki od Hero,
- płyta z filmem Rio Bravo od Piskala, opcjonalnie z własnoręcznym Piskalowym autografem Johna Wayne'a,
- mapa Bieszczadów z 1987 roku - nieużywana, nie składana, w rolce – od Wojtka Pysza,
- I wydanie mapy Bieszczad, PPWK, ok. 1958-1960 od Pete'a Fijałkowskiego


DLA NARODU WYBIERAJĄCEGO:

Do rozlosowania wśród elektoratu obecnego na KIMB-ie:
- flaszka od Wojtka1121 do samodzielnego wykopania,

Do rozlosowania wśród laureatów Mordolotka obecnych na KIMB-ie:
- niespodzianka od Piskala (jeśli nie będzie zwycięzcy, gift przejdzie na kolejny rok).


Jeszcze raz wielkie dzięki dla sponsorów!

A kto nie głosuje, ten trąba... 8)

don Enrico
03-01-2013, 21:54
Marcowy napisał:

Bravissimo dla kolejnych odważnych!
Ej tam odważnych ?
To już odważnym trzeba być ?
-----------------------------------
a ja się cieszę że do tej naszej zabawy dołączyli Ci którzy w ubiegłym roku nie zwracali na nią uwagę. I to jest ważne !
a reszta jest zabawą ................................... i tak ją traktujcie :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Marcowy
04-01-2013, 10:50
a reszta jest zabawą ................................... i tak ją traktujcie

Recht :-)

A ja w skrócie przypomnę, o co chodzi w Mordolotku: jeśli w II turze oddacie głos we wszystkich pięciu kategoriach, a Wasze typy będą odpowiadać faktycznej piątce zwycięzców, to bierzecie udział w losowaniu nagrody, o ile pojawicie się na KIMB-ie. Proste? :-D

Marcowy
05-01-2013, 16:36
6. Hero
7. Aleksandra

Piskal
05-01-2013, 22:03
Hymm.. mam taki pomysł ja. Ale się waham.
Skoro w tym roku wśród moich nagród nie ma, wątpliwej zresztą, nagrody rymowanej, to może ufunduję taką nagrodę dla.. najlepszego "plakatu"(lub innej formy reklamy) zachęcającego do głosowania na Powsimordy. (Poniżej przykład. )
A wątpliwości są takie, że, zając moje częstochowskie rymy, może taką deklaracją zniechęcę do powsimordowej agitacji. Ale zaryzykuję.

Dla osoby, która zamieści najlepszą reklamę naszej zabawy napiszę wiersz na dowolny, podanym przez zwyciężcę temat.
W skład komisji wejdzie, oprócz mnie, Dyktator Marcowy (właśnie się dowiedział, bo nie ustalałem z nim tego wcześniej).

calanthe
05-01-2013, 23:04
Lepiej na POWSIMORDĘ zagłosować
niż na KIMBie pod stołem za karę wylądować ;)

don Enrico
06-01-2013, 22:47
Chcesz przeczytać coś dobrego ?
Zagłosuj na Powsimordę najlepszego !

Marcowy
07-01-2013, 10:39
Rozpoczął się ostatni tydzień pierwszej tury!

8. bertrand236
9. asia999

Lisk
07-01-2013, 12:42
Ile można gardło zdzierać
POWSIMORDY CZAS WYBIERAĆ

bertrand236
07-01-2013, 14:00
Aktywni użytkownicy 325
Głosowało 9 osób
Frekwencja 3%
Na ostatnim KIMBie były 32 osoby (dane ze zdjęcia)

Czyżby ta nasza zabawa do dupy była?


Pozdrawiam

don Enrico
07-01-2013, 14:17
Ech tam zaraz do d...
Do dupy to jest ta statystyka która mówi że jest aktywnych uczestników 325-iu
Nikt jeszcze nie rozgryzł skąd się ta cyfra bierze, ale jeden rzut oka wystarczy aby realnie stwierdzić że aktywnych uczestników jest naprawdę 32,5
wówczas okaże się że 9 głosów daje 27,7 % i to dopiero na półmetku pierwszej tury,
a pierwsza tura to tak naprawdę takie pra-wybory
Właściwe wybory dopiero przed nami
Nie jest źle, naprawdę dobrze jest, a po wieczorowym wtorku będzie lepiej.

Fiaa
07-01-2013, 21:45
Czyżby ta nasza zabawa do dupy była?
Pozdrawiam
Powiem szczerze - czytam forum regularnie, codziennie. Ale osobiście miałbym problem, żeby rzetelnie wybrać i szanownej komisji skrutacyjnej wysłać link do konkretnego dzieła. Nawet nie bardzo rozumiem, jakie to miałoby być dzieło w przypadku np. "Eksperta Roku".

bartolomeo
07-01-2013, 22:12
Ale osobiście miałbym problem, żeby rzetelnie wybrać i szanownej komisji skrutacyjnej wysłać link do konkretnego dzieła

Miłościwie nam panujący Ojciec Dyktafon przewidział takę sytuację


Link nie jest konieczny, o ile bieszczadzkość kandydata nie budzi wątpliwości

Piskal
07-01-2013, 23:01
Potwierdzam. Ja na eksperta roku oddałem głos bez linku i nie zostało to zakwestionowane.
Poza tym, przypominam, że nie ma obowiązku głosowania na wszystkie kategorie, nawet jeden wskazany się liczy. Rzecz w tym, że lepiej pomyśleć i zagłosować w pięciu, bo tylko w taki sposób jest szansa na trafienie w Mordolotka. Ale to i tak w drugiej turze.

Marcowy
08-01-2013, 10:15
Ojciec Dyktafon

:-D

I szatańska dziesiątka:

10. diabel-1410

A teraz tuzin:

11. michalN
12. Pierogowy

Marcowy
09-01-2013, 10:46
Szczęśliwa

13. mavo

Marcowy
11-01-2013, 10:29
14. Jurko
15. don Enrico

Czyli mamy staropolski mendel :-D Ale mam nadzieję, że na tym się nie skończy!

Ludzieeeee! Zostały niecałe 3 dni do końca pierwsze tury!!!

Marcowy
12-01-2013, 10:00
16. Miejscowy
17. sir Bazyl
18. bartolomeo
19. Trzykropkiinincwiecej
20. WUKA

calanthe
12-01-2013, 10:08
Może gdzieś to napisane jest ale nie widzę.. czy debiutant roku to musi być ktoś kto zarejestrował się na forum jakoś w ostatnim czasie? czy może to być ktoś kto zarejestrował się dawno ale teraz zaczął się aktywnie udzielać?? :)

Marcowy
12-01-2013, 11:16
czy może to być ktoś kto zarejestrował się dawno ale teraz zaczął się aktywnie udzielać?? :)

Jak najbardziej :-)

Po bardzo przedwstępnym przedpodsumowaniu wiadomo, że... nic nie wiadomo :-D W każdej kategorii są już co prawda liderzy (a czasem nawet: zdecydowani liderzy), ale na wielu kandydatów oddano tylko po jednym głosie. Ci wybrańcy na razie nie spełniają warunków, by wejść do II tury, ale wystarczy jeden Wasz głos, żeby to zmienić :-)

Naprawdę każdy głos się liczy!

Edit:

I mamy oczko! :-)

21. calanthe

Marcowy
13-01-2013, 11:56
22. Zbyszek

bartolomeo
13-01-2013, 12:12
Dwadzieścia dwie osoby... Ludziska, głosowanie nie jest takie trudne! Jeżeli nie macie ochoty się zastanawiać, szukać w archiwum, przypominać sobie co zrobiło na Was wrażenie i systematyzować sobie kandydatów we wszystkich kategoriach to wskażcie choć forumowicza roku. Albo debiutanta. Albo waszego kandydata w jednej, jedynej, wybranej przez Was kategorii. Trzeba wówczas wysłać do Marcowego banalnie prosty post o treści:



I tura

wybrana kategoria - nick kandydata

To wszystko. A jak macie pod ręką link do jakiegoś dzieła to wklejcie obok nicka.

Z reguły tego jednego kandydata "się ma", każdy z nas (chyba?) lubi czytać posty konkretnego autora i jak widzi na liście nowych postów jego nick to od tego zaczyna. Dajcie poznać temu autorowi, że jego wiersze, relacje, opowiadania, zdjęcia lub opinie cenicie. Że warto aby pisał, fotografował, tworzył nadal. Jeżeli jesteście na tym forum, (nie)regularnie tu zaglądacie to z pewnością macie takiego swojego faworyta.

Jeden post do Marcowego, odpowiedni tytuł (I tura) i minimum jeden kandydat. Nie myślcie, czy inni się z Wami zgodzą, czy Wasz kandydat dalej przejdzie - to nie jest najważniejsze. Zaręczam Wam, że olbrzymią przyjemnością jest już samo pojawienie się na liście kandydatów. To bezpośredni i namacalny dowód, że jest choć jedna osoba na forum, która danego autora ceni.

Proszę Was wszystkich - podziękujmy piszącym na forum choć w ten sposób :smile:

WUKA
13-01-2013, 12:41
Zagłosowałam, dlaczego nie ma tego w"statystyce"???

WUKA
13-01-2013, 12:42
O, sorry, już znalazłam! Dzięki!

Marcowy
13-01-2013, 15:55
23. filiplesny
24. Basia Z.
25 creamcheese

Ostatnie 9 godzin I tury!!!

Jimi
13-01-2013, 16:51
"a ja się cieszę że do tej naszej zabawy dołączyli Ci którzy w ubiegłym roku nie zwracali na nią uwagę."

Zgadza się Heniu:) W ubiegłym roku niewiele pisałam na tym forum (mimo że go czytałam), zaczęłam chyba pod koniec roku a później na majowym rimbie było mi łyso dlatego teraz czym prędzej zagłosowałam :}}}

Marcowy
13-01-2013, 21:01
I pooooszliiii... :-D

26. partyzant
27. ogla
28. PaweleS
29. długi

Marcowy
13-01-2013, 23:09
30. marmota_m
31. jojo

don Enrico
13-01-2013, 23:15
Ej ! hamuj Ojcze Dyktafonie.
Przypomnę Ci że według najnowszych badań, mamy na forum aktywnych uczestników 32,5
i jeśli więcej zagłosuje wybory trzeba będzie uznać za nieważne :mrgreen:

bartolomeo
13-01-2013, 23:20
Głosować mogą także nieaktywni, byle byli z wyprzedzeniem zarejestrowani! :-P

Marcowy
14-01-2013, 10:10
według najnowszych badań, mamy na forum aktywnych uczestników 32,5
i jeśli więcej zagłosuje wybory trzeba będzie uznać za nieważne :mrgreen:

No to komuś połówkę trzeba obciąć, sam wybierz komu ;)

Bo rzutem na taśmę przed północą głosy oddali:

32. komisaRz von Ryba
33. maciejka

Za chwilę wyniki I tury.

Marcowy
14-01-2013, 10:56
Drodzy i Szanowni,

Dziękuję za udział w I turze. Oddaliście 33 głosy, a więc całkiem nieźle :-) W poszczególnych kategoriach wytypowaliście:

- na Fotografika Roku - 10 osób
- na Literata Roku - 7 osób
- na Eksperta Roku - 10 osób
- na Debiutanta Roku - 8 osób
- na Forumowicza Roku - 14 osób.

Czyli łącznie 49 osób, z czego kilka indywiduów przewinęło się przez kilka kategorii. Głosy rozłożyły się jak zwykle bardzo nierównomiernie - oprócz zdecydowanych liderów sporo było głosów pojedynczych. Poza tym zdarzało się Wam wytypować zakazaną Superpowsimordę albo forumowicza niebieszczadzkiego w kategorii bieszczadzkiej - te typy (tych typów?) oczywiście odrzucałem (choć reszta głosu była oczywiście ważna).

Układ głosów był taki, że gdyby zastosować ubiegłoroczną zasadę, iż do finału wchodzą wszyscy, na których oddano co najmniej 2 głosy, selekcja byłaby niewielka, podobnie jak emocje w II turze. Podniosłem zatem belkę startową o jedno oczko. Ale okazało się, że w kategorii Debiutant Roku oznaczałoby to tylko dwóch finalistów. No to w tejże kategorii belkę obniżyłem. Dzięki tak pokrętnym i naprędce sformułowanym zasadom do Wielkiego Finału weszli (w kolejności pojawiania się na liście finalistów):

Fotografik Roku
- phantom22
- Pierogowy
- krystian_k
- Machoney

Literat Roku
- filiplesny
- Piskal
- Trzykropkiinicwiecej

Ekspert Roku
- sir Bazyl
- Wojtek Pysz
- Browar

Debiutant Roku
- Krzysztof Gdula
- creamcheese
- bieszczadzka tesknota
- Wojtek z Zielonki
- Jimi

Forumowicz Roku
- buba
- Wojtek Pysz
- Pierogowy

Gratulacje! Fanfary! Szampany! :mrgreen:

A teraz czekam na Wasze głosy w II turze, która rusza... teraz!

Tytuł wiadomości: II tura

Zawartość wiadomości:

Fotografik Roku - nick kandydata
Literat Roku - nick kandydata
Ekspert Roku - nick kandydata
Debiutant Roku - nick kandydata
Forumowicz Roku - nick kandydata

Linki już niepotrzebne.

Niniejszym rusza też Mordolotek, czyli typowanie mimochodem. Jeśli Wasz głos będzie identyczny z finałową piątką, a Wasze osobiste ciało przybędzie na KIMB, czeka Was fejm i udział w losowaniu nagród.

No to do urn! :grin:

Marcowy
14-01-2013, 13:26
1. tomas pablo
2. creamcheese
3. Remedios
4. maciejka

Pierogowy
14-01-2013, 15:17
hallo;

kurcze,
wierzyłem w swoją gwiazdę -w kategorii Literata i Eksperta...
a tu taki kiks !!!

pozdrawiam

forumowicz.... ,hi,hi,hi

Marcowy
14-01-2013, 16:56
5. WUKA
6. Hero
7. michalN
8. Aleksandra

creamcheese
14-01-2013, 17:38
Jestem zaskoczony, nie mniej niż Pierogowy, ale ja tym...że w ogóle znalazłem sie w tak doborowym gronie, co jest dla mnie nominacją chwalebniejszą niż nominacja do Oscara...a może nawet Nobla!!
Ale!! Ponieważ z osób mogących na mnie głosować w I turze, znam tylko jedną, tzn siebie...a nie byłby to warunek dostateczny by znaleźć sie w turze II...hmmm...podejrzewam jakieś niecne manipulacje przy urnach...;)
Pozdrawiam

Jimi
14-01-2013, 18:53
Bardzo podobają mi się liderzy z dziedziny Ekspert roku -ponieważ był to dla mnie najcięższy orzech do zgryzienia właśnie w kręgu wspomnianych osób. Poza tym nie ukrywam, że też jestem w lekkim szoku :) Wykluczając jedną osobę;p, stwierdzam, że wyniki są bardzo trafne! Krótki przerywnik w pracy -wracam do swojej papierologii.

maciejka
14-01-2013, 21:21
Ej ! hamuj Ojcze Dyktafonie.
Przypomnę Ci że według najnowszych badań, mamy na forum aktywnych uczestników 32,5
i jeśli więcej zagłosuje wybory trzeba będzie uznać za nieważne :mrgreen:


No to komuś połówkę trzeba obciąć, sam wybierz komu ;)

Bo rzutem na taśmę przed północą głosy oddali:

32. komisaRz von Ryba
33. maciejka

Za chwilę wyniki I tury.

Alem żem stresa miała, że mnie wytną lub co obetną, na przykład takie "ka" na końcu i stracę tożsamość:-?. Spojrzałam w górę na sąsiada i towarzysza niedoli, bo w końcu razem na szarym końcu wylądowaliśmy;-) Więc zerkam w górę, a Komisarz bez mała zielony, przyciska Rybę do serca i też dygoce, że rozerwą ten święty związek...bo statystyka rzecz święta!
To, żeby wszystko się Szanownej Komisji zgadzało, oświadczam, że Komisarz i Ryba to jedność, a mnie można uznać za mizerne 0,5%:mrgreen:.

Gratulacje dla wszystkich laureatów I tury!:grin:

don Enrico
15-01-2013, 09:36
(...) a mnie można uznać za mizerne 0,5%:mrgreen:.

Gratulacje dla wszystkich laureatów I tury!:grin:
Pozory mylą, jakie tam mizerne ?
Ci co nie wiedzą, niech się dowiedzą że jesteś tą tajemniczą większą połową

Remedios
15-01-2013, 12:36
A skąd będę wiedziała że trafiłam w Mordolotku :D postaram się przybyć na KIMBę :)

Marcowy
15-01-2013, 13:37
A skąd będę wiedziała że trafiłam w Mordolotku :D

Po prostu porównasz swój głos w II turze z wynikami, które zostaną ogłoszone na forum za ok. 2 tygodnie. Dasz radę :)

9. Jimi
10. trzykropek
11. Dlugi

komisaRz von Ryba
15-01-2013, 22:46
Pozory mylą, jakie tam mizerne ?
Ci co nie wiedzą, niech się dowiedzą że jesteś tą tajemniczą większą połową

a skąd gdzież tam maciejka większa, wszak ona drobniutka jest

szkoda że sonka nie została debiutantem ...;)

asia999
15-01-2013, 23:40
Ale macie tempo w tej drugiej turze! :grin: Już się nie uda mi zagłosować jako 9-ta (a tak ładnie ta dziewiątka z I-ej tury mi pasowała :wink:)
No to może sobie poczekam...na pozycję 99.:!: Głosujcie więc!!!!
Może się uda.

No to jak? Pomożecie? :mrgreen:

Marcowy
16-01-2013, 17:39
ONI odpowiedzieli na Twój apel!!! :-D

12. Wojtek Pysz
13. filiplesny
14. sir Bazyl
15. diabel-1410
16. bartolomeo
17. Pierogowy
18. komisaRz von Ryba

don Enrico
17-01-2013, 14:14
a tymczasem Powsimorda dzielnie zmierza do celu.
.
31045

Piskal
17-01-2013, 19:58
Przypominam


Skoro w tym roku wśród moich nagród nie ma, wątpliwej zresztą, nagrody rymowanej, to może ufunduję taką nagrodę dla.. najlepszego "plakatu"(lub innej formy reklamy) zachęcającego do głosowania na Powsimordy.

Do tej pory zaproponowaliście m.in.


Chcesz przeczytać coś dobrego ?
Zagłosuj na Powsimordę najlepszego !
Ile można gardło zdzierać
POWSIMORDY CZAS WYBIERAĆ A liczyłem na bardziej twórczą twórczość, bo tworząc można zaprawdę cóś stworzyć, na przykład stworzyć takie stworzenie, które stworzyłem dwie edycje temu, tworząc właśnie twórczą reklamę Powsimord

Marcowy
18-01-2013, 14:26
19. calanthe
20. marmota_m
21. don Enrico

Marcowy
19-01-2013, 11:28
Sytuacja na półmetku jest taka, że tylko w jednej kategorii mamy lidera, zaś w pozostałych jest remis albo coś na kształt remisu. A nawet lider nie powinien spać spokojnie, bo nie takie cuda nad urną się zdarzały :-)

Zgodnie z ordynacją, jeśli w którejś kategorii będzie remis, ogłoszona zostanie tygodniowa dogrywka, więc także o tydzień przesunie się fetowanie zwycięzców, a tego chłodzone szampany mogą nie wytrzymać 8-)

Nie ma zatem żadnej przesady w stwierdzeniu, że KAŻDY GŁOS SIĘ LICZY!!!

22. Jurko
23. piotrrz
24. Pastor
25. Piskal


Edit:
Sprawdziłem, że w II turze ubiegłorocznej oddaliście 40 głosów. Powsimorda (tak jak WOŚP) to nie wyścig, ale w Powsimordzie (tak jak w WOŚP-ie) postęp jest pożądany ;)

bieszczadzka_tęsknota
19-01-2013, 20:08
Echhh dawno nie zaglądałam na forum (biję się w pierś), ale dostałam kopa od Calanthe i co ja widzę - mam nominację!!! Ale mi miło, ale fajnie! :) :). :-D

Zaraz oddam swoje głosy :).

Marcowy
20-01-2013, 14:36
Jak powiedziała, tak zrobiła :-D

26. bieszczadzka_tęsknota

Marcowy
21-01-2013, 15:31
27. bertrand236
28. Derty
29. ogla
30. Recon1

diabel-1410
23-01-2013, 18:41
A cóż za cisza nad tą urną-dalej obiboki spełniać swój obowiązek-chyba wartałoby żeby przynajmniej te trzydzieści parę osób jeszcze raz się zmobilizowało:-)

Marcowy
23-01-2013, 18:46
Wchodzę do wątku z opieprzem na ustach, a tu proszę - Diabeł mnie wyręczył ;)

Za 4 dni zamykamy urny!!!

don Enrico
23-01-2013, 22:54
Wyślijmy swoim znajomym przypomnienie delikatne
(aha , ale żeby to nie było nachalne, i jeszcze komu ?)
hasło mi takie przyszło : chcesz mieć lepsze forum ? - to zagłosuj

Piskal
23-01-2013, 23:01
A może jakiś ruchomy baner w nagłówku?

creamcheese
23-01-2013, 23:23
Mizeria jakaś...żeby się 40 osób nie zmobilizowało na ponad 300 aktywnych??
Dlatego oddaliśmy ten guzik
Pozdrawiam zasmutkany

don Enrico
24-01-2013, 11:14
Pogoda nigdy nie jest zła
kiedy w sercu radość gra.

idę borem, idę lasem
podśpiewuję sobie czasem.

Gdy spotykam dobrych ludzi
nic mnie wtedy nie utrudzi.
.
31105


Powsimorda spotkał na swej drodze dobrych ludzi ze stowarzyszenia ProCarpathia
i dostał od nich unikalne wydawnictwa o regionie , o tutejszych smakach kulinarnych
i możliwościach wykorzystania miejscowych roślinek , nie tylko kulinarnie
Wydawnictwa te przeznaczone zostaną na nagrody dla wszystkich zwycięzców
31106

Marcowy
24-01-2013, 12:44
Miło spotkać na drodze dobrych ludzi! Dzięki! :-D

Dla przypomnienia i uaktualnienia - oto lista Powsimordowych nagród:

Fotografik Roku
- pamiątkowy dyplom i gadżet,
- drugie śniadanie od Pierogowego,
- flakon zacnej nalewki od Hero,
- rysunek satyryczny o tematyce górskiej od Piskala autorstwa tegoż,
- atlas szlaków rowerowych Podkarpacia od Wojtka Pysza,
- prawo do zorganizowania imprezy masowej w Nasicznem od Mavo,
- książka o tematyce regionalno-kulinarnej od wydawnictwa ProCarpathia,

Literat Roku
- pamiątkowy dyplom i gadżet,
- 10 naostrzonych (scyzorykiem!) ołówków od Pierogowego,
- flakon zacnej nalewki od Hero,
- symboliczna literatka, nie pusta, od Piskala (odbiór wyłącznie osobisty, w przeciwnym przypadku nagroda zostanie rozlosowana pomiędzy obecnych na KIMB-ie laureatów),
- „Podkarpackie, przewodnik turystyczny” plus dwie mapy Podkarpacia (północ i południe) w skali 1:100000 od Wojtka Pysza,
- książka o tematyce regionalno-kulinarnej od wydawnictwa ProCarpathia,

Ekspert Roku
- pamiątkowy dyplom i gadżet,
- "W kręgu górnośląskich podań i legend" Bernarda Szczecha od Pierogowego,
- flakon zacnej nalewki od Hero,
- portmonetka z napisem BIESZCZADY i wkładem na piwo od Piskala.
- mapa Bieszczadów, na której naniesione są tylko poziomice, potoki i parkingi (w rolce, datowana 15 czerwca 1986 r. w Łopience) od Wojtka Pysza,
- książka o tematyce regionalno-kulinarnej od wydawnictwa ProCarpathia,

Debiutant Roku
- pamiątkowy dyplom i gadżet,
- mały kieliszek szklany od Pierogowego,
- flakon zacnej nalewki od Hero,
- piernikowe serce od Piskala,
- najnowsza mapa Bieszczadów Compassa od Wojtka Pysza,
- książka o tematyce regionalno-kulinarnej od wydawnictwa ProCarpathia,

Forumowicz Roku
- pamiątkowy dyplom i gadżet,
- oryginalna, na zamówienie wykonana statuetka Powsimordy z drewna bieszczadzkiego od Klubu Rzeszowskiego,
- garść orzechów włoskich od Pierogowego,
- flakon zacnej nalewki od Hero,
- płyta z filmem Rio Bravo od Piskala, opcjonalnie z własnoręcznym Piskalowym autografem Johna Wayne'a,
- mapa Bieszczadów z 1987 roku - nieużywana, nie składana, w rolce – od Wojtka Pysza,
- I wydanie mapy Bieszczad, PPWK, ok. 1958-1960 od Pete'a Fijałkowskiego,
- książka o tematyce regionalno-kulinarnej od wydawnictwa ProCarpathia,


Do rozlosowania wśród elektoratu obecnego na KIMB-ie:
- flaszka od Wojtka1121 do samodzielnego wykopania,

Do rozlosowania wśród laureatów Mordolotka obecnych na KIMB-ie:
- niespodzianka od Piskala (jeśli nie będzie zwycięzcy, gift przejdzie na kolejny rok).


Jeszcze raz wielkie dzięki dla sponsorów! :-D

A tymczasem swój obywatelski obowiązek spełnił:

31. jojo

Na marginesie: jakiś sentyment do tego - z przeproszeniem - numerka? W I turze miałeś taki sam ;)

diabel-1410
24-01-2013, 12:46
Marcowy sprawdź proszę tą dziwną zbieżność w godzinie i liczbie oddanych postów swoich w dniu wczorajszym-czyżby jakiś dobry omen:-)

Marcowy
24-01-2013, 18:58
Nomen omen... ;)

32. Miejscowy

don Enrico
25-01-2013, 18:22
Miło mi donieść, że pula nagród ciągle rośnie. Dzięki darczyńcom z klubu rzeszowskiego zamówiona została u ukraińskiego artysty Romka
"mała" figurka Powsimordy z przeznaczeniem dla Debiutanta Roku.
Nie dość tego, dodatkowo wszyscy wybrańcy z poszczególnych kategorii otrzymają pamiątkowe breloczki z unikalnym grawerem
.
31114

Jimi
25-01-2013, 20:51
Od siebie dorzucę wypalankę pachnącą Bieszczadami dla wybranego powsimordy, jednak nie umiem jeszcze określić której kategorii będzie dotyczyć (niech będzie niespodzianka) ale będzie skojarzona z daną osobą :}

sir Bazyl
26-01-2013, 15:51
Już jutro głosowanie się skończy. Czy są jeszcze jacyś forumowicze którym podoba się choć jedna kandydatura z wytypowanych? Niewielkim wysiłkiem możecie docenić wkład w życie forum swojego kandydata, naprawdę niewielkim. Ja chciałbym żeby nie wygrał ten, jak mu jest (?), o już sobie przypomniałem: marazm!

Marcowy
26-01-2013, 17:50
Posłuchał...

33. Gar

:-)

Ostatnie godziny!

Piskal
26-01-2013, 17:50
...31123
31124

Marcowy
26-01-2013, 19:27
34. mavo
35. długi
36. Ciepły

Marcowy
27-01-2013, 14:17
37. Basia Z.
38. Zbyszek

Za 10 godzin z hakiem Powsimordy 2013 przejdą do historii!

Edit:
Oczywiście do historii przejdą wybory, nie laureaci 8)

Edit 2:
To znaczy: kandydaci też przejdą do historii, ale innej :-D

Marcowy
27-01-2013, 20:50
39. asia999

Ostatnie 4 godziny!

Basia Z.
27-01-2013, 22:04
No ciekawe czy dociągniemy do czterdziestki !

trzykropkiinicwiecej
27-01-2013, 22:16
No ciekawe czy dociągniemy do czterdziestki !

Mi zostało jeszcze 10 lat :P

dziabka1
27-01-2013, 22:19
No to ciekawe, czy dociągniesz :>

Marcowy
27-01-2013, 23:30
40. Capricornus
41. dziabka1
42. Anyczka20

Rekord Wiśniewski padł! :-D Za jakieś 90 minut zamykamy urny!

Marcowy
28-01-2013, 01:13
Rzutem na taśmę głos oddała:

43. Wiola Zbyszkowa,

dzięki czemu dociągnęliśmy do mojej tegorocznej czterdziestki i trójki. Dzięki wielkie dla wszystkich za wkład! :smile:

Rano głosy zostaną jeszcze raz przeliczone, ale wygląda na to, że we wszystkich kategoriach mamy rozstrzygnięcie. Już dziś przed południem zaczynamy świętowanie, a tradycyjnie pierwszy stawia Fotografik Roku :-D

Marcowy
28-01-2013, 12:58
Ha! Po ponownym oraz parokrotnym przeliczeniu głosów okazuje się jednak, że mamy dogrywkę! I to w nie byle jakiej kategorii, bo w Forumowiczu Roku :-) Najwyższą i taką samą liczbę głosów uzyskali bowiem Buba i Wojtek Pysz!

Można pogratulować wejścia do finału finału, a zaraz potem - zgodnie z ordynacją - trzeba wysłać do mnie PW zatytułowaną:

DOGRYWKA

a w niej jeden z ww. nicków, czyli:

Buba

albo

Wojtek Pysz.

Dogrywka trwa do najbliższej niedzieli, czyli do 3 lutego, do godz. 23.59. Inaczej niż w latach poprzednich dogrywka nie wstrzymuje ogłaszania zwycięzców w innych kategoriach, dlatego też za ok. godzinę poznamy Fotografika Roku! Zapraszamy na wirtualne wręczanie! Zaopatrzcie się w napoje, bo to już po 13 będzie... :grin:

Marcowy
28-01-2013, 14:24
Drodzy i Szanowni,

Miło mi ogłosić, że Waszymi głosami

Powsimordą 2013 w kategorii Fotografik Roku

został wybrany

Pierogowy!

A ponieważ zamiata w tej kategorii trzeci rok z rzędu, trafia do forumowego panteonu jako

SUPERPOWSIMORDA!!!

Monsieur Pierre prowadził od początku i do końca zwycięstwa nie pozwolił sobie odebrać. Gratulacje, wiwaty, szampany! :grin:

creamcheese
28-01-2013, 14:45
Powsimordą 2013 w kategorii Fotografik Roku

został wybrany

Pierogowy!



Gratulacje!!!!

WUKA
28-01-2013, 16:01
Gratulacje dla SUPERPOWSIMORDY z aparatem!

Marcowy
28-01-2013, 16:21
1. bartolomeo
2. Anyczka20
3. Jurko
4. tomas pablo
5. creamcheese
6. trzykropkiinicwiecej
7. WUKA
8. dziabka1
9. marmota_m
10. Basia Z.
11. bieszczadzka_tęsknota

Basia Z.
28-01-2013, 16:27
Gratulacje dla superpowsimordy !

bieszczadzka_tęsknota
28-01-2013, 16:57
Gratulacje! :)

sir Bazyl
28-01-2013, 17:43
VIVAT SUPERPOWSIMORDA PIEROŻNA!
Choć trzeba sobie zdawać oczywiście sprawę, że zdjęcia Pierogowego nie są pozbawione podstawowych wad jak np. brak datownika :twisted:, bywają nieostre :shock: (kapliczka wisząca na ścianie schroniska Pod Rawkami) i do tego często czarno-białe...:mrgreen:

don Enrico
28-01-2013, 17:58
zasłyszane w kuluarach :
Będę głosował na Pierogowego - wprawdzie zdjęcia robi takie sobie, ale za to imprezy wyśmienite
GRATULACJE za wszystko !

Piskal
28-01-2013, 18:28
VIVAT SUPERPOWSIMORDA PIEROŻNA!
Choć trzeba sobie zdawać oczywiście sprawę, że zdjęcia Pierogowego nie są pozbawione podstawowych wad jak np. brak datownika :twisted:, bywają nieostre :shock: (kapliczka wisząca na ścianie schroniska Pod Rawkami) i do tego często czarno-białe...:mrgreen:
Tak, czarno- białe to problem. Proponuję wręczyć Pierogowi nagrody i natychmiast odebrać. Przynajmniej tę flaszkę od Hero.8-)
Ale mimo ewidentnych niedociągnięć warsztatowych-
Hip, Hip, Gratula!

bartolomeo
28-01-2013, 18:44
Imprezy są podobno niezłe, w przeciwieństwie do zdjęć :wink: Teraz, jak kolejna nagroda za fotografie już Pierogowemu nie grozi, powinien popracować nad techniką i przekazem :mrgreen:

A tak na poważnie to gratulacje Mistrzuniu! No i ostrz rakiety, bo zima w pełni - trzeba ją dla przyszłych pokoleń uwiecznić :wink: Na tym się skoncentruj, wysokości n.p.m. ani pogody już więcej nie przepowiadaj :twisted: :wink:

dziabka1
28-01-2013, 19:44
Pierożkowaty! No gratulacje zasłużonej superpowsimordy i miejsca w panteonie na wieki :)

Basia Z.
28-01-2013, 19:45
I Pierogowy sam sobie zrobi śniadanie !

Zbyszek
28-01-2013, 20:02
I Pierogowy sam sobie zrobi śniadanie !

Spokojnie, jak go znam to z wszystkimi się podzieli aż zabraknie dla niego:D

Serdeczne gratulacje Tomku do których przyłącza się Wiola:))

maciejka
28-01-2013, 20:51
Mistrzu Pierogowy - serdeczne gratulacje!:grin:

I mam nadzieję, że nie stracę posady w Galerii, bo tak jak Asia w dzień zwiedza, tak ja stałam się stróżem nocnym - przysiadam na krzesełkach, popatruję, omiatam miotełką, ramki poprawiam, czasem coś powieszę i zapominam zdjąć o świcie;-)
Czuj, czuwaj Superpowsimordo nad Galeriami i galernikami! :mrgreen:

Marcowy
28-01-2013, 21:05
12. Aleksandra
13. maciejka
14. Piskal
15. calanthe
16. Jimi
17. Pierogowy


A jutro w okolicach połednia poznamy Eksperta Roku! :-)

Zastanawiam się (zupełnie teoretycznie), co zrobić, jeśli w dogrywce znów będzie remis. Idąc piłkarskim wzorem, należałoby zorganizować karne. Czyli posadzić finalistów naprzeciwko siebie przy stole i postawić flaszkę. I kto przeżyje, ten wygra ;)

Pierogowy
28-01-2013, 21:30
Czuj, czuwaj Superpowsimordo nad Galeriami i galernikami! :mrgreen:

ojejku !

dziękuję.
tym bardziej za taki pozytywny strumień światła...;
a światło to najpełniejsza prawda wszechświata.
:)

miałem dzisiaj paskudny dzień,
wiecie ,taki po trzech dniach chorobowego leżenia w łóżku i muszę zmierzyć się z umykającym czasem i jego strukturą...
zapomniałem ,że to już dzisiaj wyniki Powsimordowe się krystalizują...
a tutaj ...taki przejaw dobrej energii
:)
dziękuje forumowiczom,
,którzy dbają o mnie i o mój "warsztacik"...

noooo staram się ,staram -obiecuję ,że będę częściej bywał i lepiej ostrzył ...:)
(mówią ,
że jedno nieostre zdjęcie to pomyłka ,dziesięć nieostrych zdjęć to eksperyment ,a sto nieostrych zdjęć to styl !!! )
:)
dziękuje za zaufanie głosującym i obiecuję solennie odpracować to głosowanie w Nasicznym na...zmywaku !

hi hi hi

odnośnie czarno-białej fotografii to zacytuję Vincenta van Gogh'a:
"Czasem mi się zdaje, że noc jest żywsza i bogatsza w barwy od dnia"

toteż
zapraszam adwersarzy i ludzi lubiących...innych ludzi ...
coby podzielić się nagrodą i godnie ją skonsumować w niezwykle atrakcyjnym otoczeniu i towarzystwie:
Jesień tego roku stop ,Mavohacjenda stop, Nasiczne stop, ...szczegóły w odpowiednim czasie stop .
:)

więc cytując Greka Zorbę
"Masz pędzel i farby. Namaluj swój raj i wskakuj do środka!"

podwijam rękawy i przygotowuję drugie śniadanie...
czas ruszać ... ,
światło nie czeka.

sługa uniżony forum
pierogowy- potrójna gadzina powsimordowna
:)

aha,
siadam do wioseł i jako galernik gnam,gnam
na fali.:mrgreen:

calanthe
28-01-2013, 21:49
Gratuluję :)

Jimi
28-01-2013, 22:07
gratuluje !!! i czekamy na zdjęcia !!

Capricornus
28-01-2013, 22:18
Z przyjemnością wpisuję się na listę z gratulacjami!:-D

Gar
28-01-2013, 22:24
Gratulacje !

don Enrico
28-01-2013, 22:42
Gratulacje !
Garku drogi !
oprócz gratulacji, załatwiłbyś jakieś połączenie kolejowe dla naszego Laureata, co by tak bezpośrednio z Tarnowskich Gór do Nasicznego śmignąć

jojo
28-01-2013, 23:10
Gratulacje !!!

Pastor
29-01-2013, 00:20
Ja, na tak zwany wszelki wypadek głosowałem przeciw! Foto Pierogowego są bowiem tak dobre że aż podejrzanie dobre!
No to nasuwa sie pytanie, kto (jeszcze) za tym stoi? Jeżeli odpowiemy sobie na to pytanie że ktos jednak (jeszcze) za tym stoi, no to mamy gotowy związek partnerski, w świetle ostatnich rozstrzygnięć, rzecz nieco kulawą! Przyjmuje jednak że On (rzeczony Pierogowy), zdziałał to wszystko personaliter

Szczerze gratuluje! + Pastor ręką własną

komisaRz von Ryba
29-01-2013, 00:55
vivat, crescat, floreat!

długi
29-01-2013, 00:57
to to toooo to ja też gratuluję ;)

bertrand236
29-01-2013, 09:08
Gratulacje z Pyrlandii....

Pozdrawiam

Gienia
29-01-2013, 10:05
Gratuluję....czarno-białe są moim ulubionym wątkiem na forum...:)

Marcowy
29-01-2013, 10:12
Podsumowanie dogrywki z nocnej zmiany:

18. Dlugi
19. długi
20. komisaRz von Ryba
21. jojo
22. Capricornus
23. Gar
24. michalN
25. Pastor
26. Miejscowy
27. Hero

tomas pablo
29-01-2013, 11:24
..i ja dołączam z GRATULACJAMI ! :razz:

Pierogowy
29-01-2013, 11:28
Ja, na tak zwany wszelki wypadek głosowałem przeciw!

zapomniałem podziękować i Tym ,którzy byli przeciw ...doceniam wątpliwości i szlachetność postawy
:)

ufff,
teraz muszę tylko uskutecznić jakąś ,nową potrawę w Nasicznem,a w przyszłym roku ...niezobowiązująco sie wproszę na imprezkę(mam nadzieję ,że bedzie :) )

dziękuje jeszcze raz !

aaaa...
Piskalu ...butelkę od Hero oczywiście Ci podaruję...
ale pustą:-P
...tzn:zapraszam do oswobodzenia jej z cieczy do Nasiczego ,nie wstydż się i wreszcie przyjedź :razz:

Marcowy
29-01-2013, 13:13
Szanowne Państwo,

Zgodnie z obietnicą dziś ujawniamy indywiduum, który zyskało Wasze największe uznanie w kategorii:

EKSPERT ROKU.

Zdecydowaną większością głosów wybraliście ponownie recydywistę, choć uprzednio skazanego za występki o innym charakterze. No ale przecież bagno wciąga... ;) Powsimordą Roku w kategorii "Praktyk Ci Jest i Znający" został

SIR BAZYL!!!

Gratulacje! :-D

creamcheese
29-01-2013, 13:53
Wielkie Gratulacje dla Eksperta Roku !!!!

don Enrico
29-01-2013, 14:39
jak najbardziej zasłużenie.
Gratulki :razz:

tomas pablo
29-01-2013, 15:07
gromkie brawa !!!!:-P

bartolomeo
29-01-2013, 18:10
Gratulacje! Kto jak kto ale sir Bazyl faktycznie coś tam coś tam o tych Bieszczadach wie, laury trafiły pod właściwy adres :smile:

asia999
29-01-2013, 18:38
Panu Od Pierogów i Panu Od Sera ;) - SERDECZNIE GRATULUJĘ !!! :-D:-D:-D

sir Bazyl
29-01-2013, 18:51
Ależ mi radość sprawiliście! :-) Sama nominacja w takim towarzystwie to już było coś! A tu fiku-miku, ciach i jest! Wszystkim uczestnikom zabawy przesyłam gorące podziękowania a tym, którzy wytypowali i popierali moją kandydaturę jako na mordę pasującą - podziękowania najgorętsze!

Aleksandra
29-01-2013, 19:40
Panowie - przyjmijcie gratulacje :D

GRATULATIONE!!!

maciejka
29-01-2013, 20:36
Gratulacje! Kto jak kto ale sir Bazyl faktycznie coś tam coś tam o tych Bieszczadach wie, laury trafiły pod właściwy adres :smile:

Tak właśnie jest!
Dlatego niejeden i niejedna ;)chce chaszczować z sirem Bazylem...
Gratulacje!:-)

Gar
29-01-2013, 20:38
Garku drogi !
oprócz gratulacji, załatwiłbyś jakieś połączenie kolejowe dla naszego Laureata, co by tak bezpośrednio z Tarnowskich Gór do Nasicznego śmignąć
Marzyciel. Jak dalej pójdzie tak jak idzie to sukcesem będzie bezpośrednie połączenie kolejowe z Tarnowskich Gór do Katowic :)

Jimi
29-01-2013, 21:18
gratuluje !!! trafnie Asia zauważyła - mamy już pierogi z serem

Piskal
29-01-2013, 21:51
Jeszcze mnie, jeszcze mnie! Przepuśćta z gratulacjami bazylowymi!

Marcowy
29-01-2013, 22:14
28. Wojtek1121
29. Remedios

bertrand236
29-01-2013, 22:26
Bazylu! Darku! Sam wiesz... Masz problem. Z każdym problemem teraz do eksperta ;). Gratuluję :-)
Pozdrawiam

Basia Z.
29-01-2013, 22:39
Gratulacje dla bieszczadzkiego eksperta (nie mylić z expertem)

Capricornus
29-01-2013, 23:05
Gratuluję!

komisaRz von Ryba
29-01-2013, 23:45
miałem nadzieję że zostanie literatem a został encyklopedią ;)
zupełnie zasłużenie zresztą wszak nadchaszczownik żadnej piwniczce nie przepuści aby wiedzę pogłębić
Gratulacje !

jojo
30-01-2013, 00:06
Gratulacje bazylu !!!!

bieszczadzka_tęsknota
30-01-2013, 01:01
Gratuluję bardzo! :)

Mordolotek zaczyna mi sprzyjać :D

Pierogowy
30-01-2013, 01:16
Gratulacje! Kto jak kto ale sir Bazyl faktycznie coś tam coś tam o tych Bieszczadach wie, laury trafiły pod właściwy adres :smile:

hallo,
jako słaby znawca Bieszczad cieszę się ,że mam za druha świetnego znawcę i speca...i do tego docenionego !!!
gratuluję :)

ha,i zapomniałbym ...
górą siedem zero :)
:razz:

Derty
30-01-2013, 12:26
Gratuluję zwycięzcom...może w tym roku uda się wparować wreszcie na KIMB. Kto wie...
Pozdrawiam,
D.

Pastor
30-01-2013, 13:23
Gratulacje dla sir Bazyla! Mam nadzieję że przynależny Ci tytuł Experta będziesz nosił z duma i..............
.................................... Pozdrawiam + Pastor ręką własną


Forum gratuluje wyboru Experta-Abstynenta! Może nie wszyscy wiedzą (i wierzą) że nowowybrany Expert jest abstynentem...... tyle że nie fanatykiem! + P...

Wojtek z Zielonki
30-01-2013, 16:03
GRATULUJĘ,GRATULUJĘ,GRATULUJĘ!
Tak naprawdę to dopiero dzisiaj wszedłem w wątek( "Powsimordy 2013-głosowanie" ) i zaskoczenie bardzo miłe. Znalazłem się gronie kandydatów do tytułu Debiutant Roku. Moment (teraz doczytałem dokładnie że znalazłem się w finałe),jest to dla mnie WIELKI ZASZCZYT i WYRÓŻNIENIE. Z całego serca wszystkim dziękuję.
Jeszcze raz gratuluję laureatom i pozdrawiam.
W.z...

Marcowy
30-01-2013, 16:52
30. Derty
31. asia999
32. don Enrico
33. Ciepły

A jutro z rana (ale nie samego) poznamy LITERATA ROKU!

Must see it! :-D

krzychuprorok
31-01-2013, 01:12
Bazyl gratulacje! zasłużony tytuł.

Zbyszek
31-01-2013, 08:17
Darku brawo brawissimo :)
Z przyjemnością zobaczę jak odbierasz nagrodę i .....dzielisz się nią:D

Marcowy
31-01-2013, 11:36
Szanowni,

Powiedzieć o nim, że pisze, to jak powiedzieć o Bentleyu, że robi samochody... Niby prawda, ale jakby czegoś brakuje ;) Miło mi poinformować, że Powsimordą 2013 w kategorii

LITERAT ROKU

zdecydowaną większością głosów wybraliście

TRZYKROPKIINICWIĘCEJA!!!

Gratulacje i fanfary! :-D

creamcheese
31-01-2013, 12:10
Brawa dla supertrzykropka!!!!

tomas pablo
31-01-2013, 12:21
brawa i owacje na stojąco !!! :-P

trzykropkiinicwiecej
31-01-2013, 12:25
A Dziękować Dziękować... skrobanie dla tak zacnej Familiji to ZaSzczyt, ZaLas i nic na P. Kłaniam się nisko, po samo klepisko...
póki Śląsk mnie nie rozłączy... ale niedługo zaplączę się w tych stru(o)nach, co nam tak grają i pewnie "krnąbrność 3-stopnia" dmuchnie w stronę Bieszczadów. Co też nie omieszkam zaprotokołować z natury i .... ale to już będzie całkiem inna historia.
Dzięki...
I Gratulacja dla pozostałych Powsimordnych laureatów... serce się cieszy, aż podskakuje, jak nie wierzycie to przyłóżcie rękę pomiędzy sutkami, czuć ! (Nie dotyczy kobiet po ciąży wielorakiej w wieku 97 lat ) :)

calanthe
31-01-2013, 12:41
Ja wiedziałam że tak będzie ;)

gratuluję :)

Wojtek z Zielonki
31-01-2013, 14:28
I z mojego serca płyną GRATULACJE! i OWACJE!
W.z...

bartolomeo
31-01-2013, 16:11
Gratulacje! Czekamy na następne dzieła :smile:

don Enrico
31-01-2013, 17:58
Cieszę się Stachu że jesteś tu z nami i swym piórem malujesz tą forumową płaszczyznę.
Gratulacje.

asia999
31-01-2013, 18:30
Gratulacje Trzykropku :)
I niech Ci natchnień nie zabraknie :)

Miejscowy
31-01-2013, 18:34
jak na razie te wygrane typy to moje typy ;)
i przewrotnie nie pogratuluję tym oczywistym oczywistościom osobowościom,
ale pogratuluję tym wszystkim, którzy nie wygrali, tym co też wzbogacają swoimi wpisami forum, tym co inspirują, intrygują, czasem irytują - a propos irytują, dawno nikomu nie chciało się pokłócić na forum ;)

Jimi
31-01-2013, 19:07
gratki Stachu :} Sławek, słuszne uwagi :}

sir Bazyl
31-01-2013, 20:25
Stachu - serdeczne gratulacje! Dla mnie jest taka trójka najlepszych pisarzy "bieszczadzkich": Jerzy Janicki, Krzysztof Wiktorowicz, Trzykropkiinicwięcej!

Piskal
31-01-2013, 21:04
Szczere zaprawdę gratulacje, bo nie jako konkurent do tytułu, ale przede wszystkim jako CZYTELNIK.

I żeby w Twojej pisaninie było więcej niż trzy kropki.

Cip, cip, kura! Cip, cip, kura! Cip, cip, kura, kura, kura!

Marcowy
31-01-2013, 21:19
A jutro w okolicach hejnału zostanie odtrąbiony Debiutant Roku!

Trąbienie będzie podwójne, bo:
1. w tej kategorii wybieraliśmy po raz pierwszy,
2. zwycięzca to nie recydywista :-D

WUKA
31-01-2013, 22:32
Stachu - serdeczne gratulacje! Dla mnie jest taka trójka najlepszych pisarzy "bieszczadzkich": Jerzy Janicki, Krzysztof Wiktorowicz, Trzykropkiinicwięcej!

I tu się, Bazylu, podpisuję wszystkimi kończynami.

Wszystkim tegorocznym Powsimordom (z jutrzejszą włącznie) dużo radości z wyróżnień i dalszego ubogacania swoimi talentami forumowych stroniczek.

Wojtek Pysz
31-01-2013, 22:33
Przez tydzień mnie tu nie było, a tu się tyle działo! Mamy nowego starego Pisarza i nowego starego Fotografa.

Względem Pisarza - nasz Pisarz to musi być naprawdę dobry pisarz! Poznaję to po pewnym charakterystycznym zjawisku. Zawsze, gdy czytam po raz pierwszy utwór słynnego pisarza, nie od razy rozumiem, co autor miał na myśli. Muszę przeczytać po raz drugi, i wtedy czasami już wiem.

A względem Fotografa - ten facet musi mieć jakiś dobry aparat;)

Po tych trafnych (moim zdaniem) i niewątpliwie sympatycznych (moim zdaniem) komentarzach, składam laureatom życzenia dalszych sukcesów na artystycznej niwie i gdzie indziej też.

Trzeciemu nam ogłoszonemu Powsimodzie Bazylemu życzenia złożę jutro osobiście, bo się wybieramy na deptanie bieszczadzkich, śnieżnych przestrzeni - jeśli nam śniegu do jutra ktoś nie podprowadzi.

jojo
31-01-2013, 22:37
Gratulacje Trzykropku.

bertrand236
31-01-2013, 22:50
... i nic więcej oprócz GRATULACJI.

Pozdrawaim

bieszczadzka_tęsknota
01-02-2013, 02:49
Gratulacje Trzykropku i ode mnie!

Marcowy
01-02-2013, 10:41
Szanowni,

Po raz pierwszy w Powsimordowej (Powsimordzkiej?) historii wybieraliśmy indywiduum w kategorii

DEBIUTANT ROKU.

Fajnie, że do finału weszło sporo osób, bo to znaczy, że świeża krew jednak do forum dopływa. Jeszcze fajniej, że wszyscy debiutanci-finaliści są na wskroś bieszczadzcy :-) Ale ponieważ "królowa może być tylko jedna", ten zaszczytny tytuł z Waszego wyboru otrzymuje

JIMI !!!

Gratulacje i owacje!!! :-D

Lisk
01-02-2013, 11:11
Gratulacje i motylek w prezencie
31153

Basia Z.
01-02-2013, 11:14
Wczoraj zaspałam, więc dziś gratulacje podwójne - dla literata i dla debiutanta !

W pełni zasłużone (i ja osobiście od początku na nich głosowałam !!!)

creamcheese
01-02-2013, 11:14
Brawo Jimi !!!!!!!!!

Wojtek z Zielonki
01-02-2013, 11:24
Gratulacje i tak trzymaj Jimi !!!

komisaRz von Ryba
01-02-2013, 11:26
gratulacje dla Trzykropka i Jimi super !

bieszczadzka_tęsknota
01-02-2013, 12:56
Gratulacje Jimi!!! :)))

don Enrico
01-02-2013, 13:23
Pięknie, pięknie Aniu !
Gratulacje i bądź z nami

tomas pablo
01-02-2013, 14:29
:grin: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Miejscowy
01-02-2013, 15:19
Ania jest nie tylko forumową koleżanką, można powiedzieć, że sama jest częścią Bieszczadów (podobnie jak nasz literacki recydywista ;) ).
Pośród osób, które nie mieszkają w Bieszczadach i nie mają w nich korzeni, Ania jest najbardziej bieszczadzką osobą jaką znam,
tak bieszczadzką, że nawet nie przyszło mi do głowy by na nią głosować jako na debiutanta ;)

Jimi
01-02-2013, 15:25
Ojejku jejku co tu się dzieje, zapracowana po uszy zapomniałam że to dziś z krakowskim hejnałem miał być ogłoszony powsimorda:} Dziękuję bardzo wszystkim. Już sama nominacja była dla mnie dużym zaskoczeniem, nie sądziłam, że ktoś będzie na mnie głosował bo przecież datę rejestracji mam chyba z 2010. Wtedy tylko założyłam konto (by móc sporadycznie oglądać zdjęcia dostępne dla zalogowanych:). W zasadzie przypomniała mi się spontaniczna sytuacja od której wszystko się zaczęło. Pamiętam jak końcem 2011 roku zobaczyłam na forum informację o kimb ale nie było żadnych wieści gdzie się odbędzie, była tylko data - pojutrze. Czemu by nie? Na forum znałam tylko Stacha więc dostałam od niego jakże skonkretyzowaną informację, że spotkanie odbędzie się gdzieś na odcinku między Smolnikiem a... Tarnawą :) Na ostatnią chwilę dostałam informację od Mamci że mogę się z nią zabrać z Rzeszowa:) Tak więc nocą wyruszyłam z Krakowa by być na bardzo wczesny ranek w Rzeszy. Namiot stanął na środku wysepki w Tarnawie (jakbym nie mogła znaleźć sobie bardziej odpowiedniego miejsca). Dzięki temu wyjazdowi spotkałam i poznałam wielu na prawdę cudownych osób z tego forum. I stałam się czynnym forumowiczem:) Do zobaczenia w górach! Pozdrawiam Bieszczadzką Tęsknotę bo na nią głosowałam -za to piękne pseudo (-:

ps. piękny paź

Dopiesane po chwili: jejku Sławku co ty opowiadasz, bardzo miłe słowa :) prawdą jest, że kocham te góry jak nic innego na świecie. to nie my je wybieramy ale one nas. a w Bieszczady nie przyjeżdżamy - my tam po prostu wracamy.

dziabka1
01-02-2013, 16:07
Juhuhuhu, laureaci, wszyscy razem i każdy z osobna!
Serdeczne gratulacje!!!

Szczególnie Stachowi, bom wielbicielem jego jest i (trzy)kropka!
Bazylowi, jako Bratu_w_chaszczowaniu! (jeszcze niepoznanemu)
Jimi, jako (póki co), jedyna kobieta w tym gronie, przyjmij szczególnie szczere gratulacje.

sir Bazyl
01-02-2013, 16:23
Niby wampiry nie jesteśmy, ale świeżej krwi łakniemy, a jeśli jeszcze jest to przedni gatunek to...to...na zdrowie! Gratulacje Aniu!

Marcowy
01-02-2013, 17:00
Nieśmiało przypomnę, że do końca tygodnia trwa dogrywka w kategorii

FORUMOWICZ ROKU!

O to zaszczytne miano rywalizują Buba i Wojtek Pysz. By się przyłączyć, wystarczy wysłać do mnie PW zatytułowaną DOGRYWKA z wybranym nickiem w treści. Zwycięzcę poznamy w poniedziałek rano :-)

34. bertrand236
35. sir Bazyl
36. iaa
37. mavo
38. piotrrz
39. Zbyszek

Piskal
01-02-2013, 20:20
Gratulacje Jimi !!!

bertrand236
01-02-2013, 20:36
Ode mnie też!

Pozdrawiam

Jimi
01-02-2013, 22:55
jesteście niesamowici. małe sprostowanie bo coś mi się popieprzyło, to co pisałam to był drugi wyjazd z Mamcią z Rzeszy na kimb. pierwszy był po południu, jak szłam prosto z uczelni z plecakiem i dwoma egzemplarzami magistera które wytaszczyłam na Bukowe -temat nudny ale za to kartki pachną teraz bieszczadami. stacjonowałam wtedy w bieszczadach, do miasta wyjechałam na chwile by pozałatwiać formalności (swoją drogą tak się zaszyłam że zupełnie zapomniałam o obronie /i Bożym świecie/, załapałam się dopiero na kolejny termin i to dużym fuksem). co roku miałam zwyczaj rzucać pracę księgowej w okresie ciepłym i postacjonować w Bieszczadach przez kilka miesięcy wędrując z miejsca na miejsce i pracując w zamian za ciepły kąt i coś do zjedzenia. a sam kimb wspominam bardzo miło a najmilej gdy Wojtek Pysz grał i śpiewał piosenkę o monastyrze, mam nadzieję, że jeszcze się kiedyś zobaczymy i ją uslyszę :}

Zbyszek
02-02-2013, 01:09
Jimi:D......

asia999
02-02-2013, 19:11
To i ode mnie - dla Jimi - oczywiście gratulacje ale też podziękowania za ten debiut : ))

Pierogowy
02-02-2013, 22:52
halo;

trzykropku,
serdeczne gratulacje oraz życzenia coby tych trzechkropek było dużo,dużo...za dużo :)
oraz zdrowia;

Jimi
cieszę się z wyboru,
od czasu jak poznaliśmy się na Rimbie, aż po ostatnie spotkanie w Nasicznym u Mavo zauważyłem jaką fajną jesteś osobą...
czyżby mój wzrok omylił się...u mavo byłaś bez nieodłącznego namiociku ?:grin:

dziękuję wszystkim ,którzy wzięli udział w zabawie
w końcu ...każdy może zostać powsimordą,czy tego chce czy nie :mrgreen:

Jimi
03-02-2013, 00:41
Zbyszku, ja wiem że gdyby nie ty to przespałabym cała imprezę (-;
Tomku, przecież ja zrzędą forumową jestem, no! Dlaczego bez domku? Bo o północy zmyłam się (niestety...) gdzieś indziej. Ale jedno jest pewne -w maju na kimbie na 100% będzie namiot.

Pastor
03-02-2013, 00:58
Łukaszu Szanowny Trzykropku!

Serdeczne gratulacje i zyczenia dalszego aktywnego.... abyś przeszedł do historii literatury (oby jak najpóźniej)

Zresztą już teraz jestes literatem co się zowie, już choćby dlatego że wszyscy do Ciebie po nazwisku....co zreszta zgodne jest ze swiatowym trendem......bo kto dziś wie jak miał na imie Homer, Owidiusz, Tacyt czy Seneka? Nawet z Kochanowskim mają niektórzy problem, Jasiek ci to czy Janusz. Oczywiście wszyscy wiemy że Mickiewicz miał na imię Pan Tadeusz!
.................................................. ......Szczerze gratuluje i pozdrawiam! + Pastor ręką własną

Pastor
03-02-2013, 01:09
halo Jimi!
Serdeczne i szczere gratulacje!

W Twoim przypadku powroty zawsze są w fajne miejsca. Kraków czuje się doceniony!
................................. Pozdrawiam + Pastor ręką własną

Jimi
03-02-2013, 21:39
:) co do nagród, uzupełniam swoją propozycję -dla wszystkich powsimord drobny upominek od jimi wypalany w bieszczadzkim drewnie (przynajmniej mam jedną kategorię z głowy ;D ). każdy pretekst jest dobry dlatego dziś z tego powodu kupiłam sobie nową szlifierkę mimośrodową -chyba ze mną coś nie tak bo dziewczyny w pracy przechwalają się nowo kupionymi butami a dla mnie największą frajdą są nowe lutownice czy szlifierki :D

don Enrico
03-02-2013, 22:26
Łukaszu Szanowny Trzykropku!

(...)
Imputujesz Waść niewłaściwość składanych gratulacji
Co by się nie zdarzyło jak onegdaj z imć Browarem któremu wciskano jakejś inne imio
p.s znane mi jest jeno jedno przywołanie , proszę dlatego o sprostowanie

Wojtek Pysz
03-02-2013, 23:35
Jimi - od początku wiedziałem, że mój najstarszy namiot trafił w dobre ręce! Ale teraz mam urzędowe potwierdzenie:wink: Gratulacje!

trzykropkiinicwiecej
04-02-2013, 00:38
Jeszcze raz dziękuję...

i jeszcze raz powtarzam. Mnie tu nie ma.... pod żadną postacią.... to mit jest. Mitoman. Meloman. Grafoman czasami, ale to tylko Pastor już wie jak bardzo :)
PS. Mickiewicz była kobietą!

bartolomeo
04-02-2013, 08:20
Jimi - gratulacje. Tak mocno się już w forum "wpasowałaś", że aż trudno uwierzyć, że jesteś debiutantką. Mam wrażenie, że jesteś tu z nami od lat :smile:

Marcowy
04-02-2013, 10:52
Wreszcie wszystko jasne! :-D

Miło mi poinformować, że po zaciętej dogrywce, w której wzięło udział 39 głosujących, Powsimordą 2013 w kategorii

FORUMOWICZ ROKU

został wybrany

WOJTEK PYSZ!!!

Wielkie gratulacje dla powsimordowego recydywisty!!! :-D
Choć wcześniej kłusował w innej parafii ;)

creamcheese
04-02-2013, 11:36
Wielkie brawa dla Wojtka!!
Pozdrawiam:-)

don Enrico
04-02-2013, 12:06
Gratulacje i owacje. W godne ręce

Wojtek z Zielonki
04-02-2013, 13:02
GRATULACJE!!! dla Wojtka
od Wojtka.

Pozdrawiam.

bertrand236
04-02-2013, 15:12
Kłaniam się nisko przed Powsimordą i Jego rowerem. Gratuluję i pozdrawiam

Basia Z.
04-02-2013, 15:53
Gratulacje Wojtku !

Tym bardziej, że konkurencja była też świetna.

Marcowy
04-02-2013, 17:35
Możemy już także ujawnić zwycięzcę Mordolotka. Ponad 20 osób minęło się o włos, czyli o jednego finalistę. Są też tacy, co oddali głosy w 3-4 kategoriach i we wszystkich trafili :-D

Ale całą piątkę Powsimord trafnie wytypowali mimochodem tylko

DZIABKA

i JOJO!!!

Gratulacje! Jest fajna kumulacja w Lotto, polecam! ;) Wśród zwycięzców będą rozlosowane gifty, o ile pojawią się Oni na KIMB-ie.

A podsumowanie głosowania i kwestii nagrodowych w następnych wejściu antenowym :-)

Edit:

Jeszcze zliczam głosy Mordolotkowe, więc powyższa lista może się wydłużyć ;) Jeśli ktoś w dogrywce głosował inaczej, niż w II turze, to oczywiście liczy się opcja korzystniejsza dla elektoratu.

Edit 2:

Lista się nie wydłużyła :-)

dziabka1
04-02-2013, 17:51
Ojej!
Naprawdę tylko dwie osoby wytypowały prawidłowo Mordolotka?
zaczynam grać w totka :D :D :D

wielka to motywacja do pojawienia się (w końcu) na KIMBie.

A wszystkim finalistom i laureatom jeszcze raz składam gratulacje wielkie!

Edit:
co to, kurna, za reklama mi się podpięła pod post?????

trzykropkiinicwiecej
04-02-2013, 18:01
To ja tak mimo-chłodem... co ciągnie po kościach ze starości :P
Szanowne napitki darczyńcy rozpijcie za mnie ku chwale na kimbowym moście wymiany myśli pod parasolami, czy gdzie tam przyjdzie Wam gniazdować, bo jam abstynent i się nie tykam od jakiegoś czasu. A i na odbiór przezacnych nagród, za które szczerze dziękuję z serduchem pełnym płynów wysokoprocentowych (100% szczęścia) - nie dojadę już wiem... bo ....a napiszę Wam kiedyś. Dzięki i do.. rozochocenia przy ogniu gdzieś tam. Ale się brygada ulula... no no.

sir Bazyl
04-02-2013, 18:37
Serdeczne gratulacje Wojtku!!!

Piskal
04-02-2013, 19:38
Lech Janerka śpiewał: Jadę na rowerze, słuchaj, do byle gdzie, a Wojtek wjechał w Forumowicza Roku. Bardzo się cieszę i gratuluję!

Wojtek Pysz
04-02-2013, 19:42
Nie mam wprawy w redagowaniu okolicznościowych mów na szczególne okazje. Potrafię tylko napisać duże i szczere: Dziękuję!
I zabieram się do opisania, jak nam się udało zejść z zaśnieżonych grzbietów w zaśnieżone doliny bez pomocy GOPR-u.

bartolomeo
04-02-2013, 19:44
Pisz, pisz Wojtku, z ciekawością poczytam :smile: A zanim napiszesz to przyjmij gratulacje także ode mnie :mrgreen:

Zbyszek
04-02-2013, 20:03
Zbyszku, ja wiem że gdyby nie ty to przespałabym cała imprezę (-;

Zaryzykowałem.... i nie żałuję, mieliśmy okazję zobaczyć przyszłą debiutantkę;)))))

Gratulacje Wojtku!!! może tym razem uda się dojechać na KIMB. W tym roku też będę miał wolne miejsce:P

jojo
04-02-2013, 21:12
Gratulacje wojtku !!!!

jojo
04-02-2013, 21:16
Wojtku gratulacje !!!!

asia999
04-02-2013, 21:28
Super! Gratulacje dla Wojtka!! : ))

Pastor
04-02-2013, 22:14
Imputujesz Waść niewłaściwość składanych gratulacji
Co by się nie zdarzyło jak onegdaj z imć Browarem któremu wciskano jakejś inne imio
p.s znane mi jest jeno jedno przywołanie , proszę dlatego o sprostowanie

Szanowny Don!
W żadnym wypadku nie uważam składanych gratulacji za niewłaściwe, przeciwnie, uważam je za jak najbardziej właściwe, przynależne i na miejscu! Trzykropkiinicwięcej!
Fakt że 3Kropek, podobnie jak Homer znany jest szerzej z nazwiska niż imienia świadczy, moim zdaniem, że mamy na Forum kawał literata jak pisał klasyk (JIK) i niech tak zostanie!

Wszystkim Szanownym Powsimordom jeszcze raz gratuluje, deklarując jednocześnie drobne upominki (które już dawno poskładałem), na bazie dzikiego bzu i innych owoców leśnych z nieznacznym dodatkiem spirytusu (śladowe ilości, żeby za bardzo lasem nie smierdziało)
........................Pozdrawiam! + Pastor ręką własną

Lisk
04-02-2013, 22:17
Gratulacje dla asia 999 za 999 postów
31168

asia999
04-02-2013, 22:26
Kurcze! Lisk - ja chciałam dotrwać cichutko do tego "999" i na tym poprzestać ;) ale skoro tak ładnie to uwieczniłeś zrzutem z ekranu to będę sobie dalej tu bazgrolić co mi palce na klawiaturę przyniosą :mrgreen::mrgreen:

Jimi
04-02-2013, 23:20
ja chyba do końca nie przestanę się wzruszać :) nie jakąś kategorią czy czymśtam ale wypowiedziami innych tutaj :) hihihi.

Wojtku Ty jesteś ekspertem, jakby można było wybierać trzech ekspertów to od dawna myślałam właśnie o tej trójce jaka się ukazała na początku i basta, każdy z nich ma tak wysoką wiedzę o jakiej nam tylko pomarzyć. W forumowiczu głosowałam na Bubę, bo z nią jest taki problem, że jak się otworzy wątek (oczywiście tylko po to, by pooglądać zdjęcia!!) to nie sposób przerwać go po pierwszym zdaniu, ba -czyta się do samego końca (a wątki to niekrótkie). A Wojtek to mega podziw dla swojej pasji dla gór:) dlatego podwójną wartość ma dla mnie owy namiot.

http://sunshine55.republika.pl/Na_zboczach_Chryszczatej/autor_Mamcia2Chmiele.jpg

komisaRz von Ryba
05-02-2013, 09:49
Wojtku wielkie gratulacje !
raz jeszcze
Wojtku wielkie gratulacje !



Możemy już także ujawnić zwycięzcę Mordolotka. Ponad 20 osób minęło się o włos, czyli o jednego finalistę. Są też tacy, co oddali głosy w 3-4 kategoriach i we wszystkich trafili :-D

Ale całą piątkę Powsimord trafnie wytypowali mimochodem tylko

DZIABKA

i JOJO!!!

Gratulacje! ....

gratulacje expertów od mordolotka zwłaszcza z krainy deszczowców



Kurcze! Lisk - ja chciałam dotrwać cichutko do tego "999" i na tym poprzestać ;) ale skoro tak ładnie to uwieczniłeś zrzutem z ekranu to będę sobie dalej tu bazgrolić co mi palce na klawiaturę przyniosą :mrgreen::mrgreen:

Asiu aby paluszki z dotychczasową radością klawiaturę pieściły

Pierogowy
05-02-2013, 23:18
Gratulacje dla asia 999 za 999 postów


Lisk ...och ty lisku jeden ...:) ...gratuluję refleksu...przyznam szczerze ...też czaiłem się w ukryciu na A.trzy dziewiątki...ale przespałem rozdanie :)
gratuluje i gratuluję Asi 999 pierwszego tysiąca!

marmota_m
05-02-2013, 23:26
gratulacje wszystkim Powsi-Mordkom :-)

Lisk
06-02-2013, 16:01
Ludzie !!! mój nick nie pochodzi od lisa , nawet rudy nie jestem !!! Co tu się dzieje ??? Nie dostrzegacie w jakim kierunku zmierza to Forum.
Po pierwsze: pooważna dyskusja o chemitrails czy jakoś tak
po drugie :niepokojące metafizyczne wpisy nie których użytkowników
po trzecie: znana Forumowiczka z niepokojącą liczbą w nicku osiąga równie niepokojącą liczbę postów
myślicie że do trzech razy sztuka otóż nie
po czwarte:kolejna dobrze znana Forumowiczka wysyła posta w tej samej godzinie minucie i sekundzie co i ja
31183 co to znaczy i dokąd to zmierza






oczywiście żartuję
Pozdrawiam

Miejscowy
06-02-2013, 16:16
czas jest bLiski

creamcheese
06-02-2013, 17:18
czas jest bLiski
więc trzeba pakować waLiski;)

Aleksandra
06-02-2013, 21:27
To niech jak refren powrócą GRATULACJĘ! dla WSZYSTKICH.

asia999
06-02-2013, 22:58
Ludzie !!! mój nick nie pochodzi od lisa , nawet rudy nie jestem !!!

czaiłem się w ukryciu
Lisk nie jest liskiem, za to Pierogowy czai się niczym wilk ;)


Co tu się dzieje ??? Nie dostrzegacie w jakim kierunku zmierza to Forum.
Po pierwsze: pooważna dyskusja o chemitrails czy jakoś tak
po drugie :niepokojące metafizyczne wpisy nie których użytkowników
po trzecie: znana Forumowiczka z niepokojącą liczbą w nicku osiąga równie niepokojącą liczbę postów
myślicie że do trzech razy sztuka otóż nie
po czwarte:kolejna dobrze znana Forumowiczka wysyła posta w tej samej godzinie minucie i sekundzie co i ja
co to znaczy i dokąd to zmierza

A to nie słyszałeś nic? :shock: Najpierw na niebie miały powstać znaki tajemne, potem Ci co odeszli dawno na niebieskie połoniny mieli powrócić w formacie jpg w aparatach Wybrańców, a kiedy dwie trójki dziewiątek zewrą szyki w szóstkę dziewiętną :wink:...o godzinie 23.23... coś miało nastąpić, ale do końca nie wiadomo co. :mrgreen:

Miło tak jest gratulować i gratulować, więc gratuluję serdecznie Pierogowemu 880 pierogów w miseczce (już niedługo, już niedługo trzy dziewiątki dogonią Mistrza P. :-D) , Liskowi tajemniczego nicka, i ogólnie wszystkim wszystkiego :-P:-P

Wojtek z Zielonki
07-02-2013, 07:15
Spóźnione ale szczere gratulacje dla ASI za "999" i następne posty p-łyną z Zielonki.
W tym roku życzę 2013 postów i dużo, dużo więcej.

Pozdrawiam.

Pierogowy
08-02-2013, 12:08
więc trzeba pakować waLiski;)


czas jest bLiski gdyż bacznym okiem PACZĄ nierude LISki ,nieLISKi .
:shock:


Pierogowemu 880 pierogów w miseczce i jak zwykle...obiecanki cacanki
:mrgreen:

Wojtek z Zielonki
08-02-2013, 13:00
Jak gratulacje to za te trzy "888" Pierogowemu też GRATULACJE się należą.

Pozdrawiam i gratuluję.

asia999
08-02-2013, 23:32
gratulacje nadal mkną niczym śnieżna kula :mrgreen:

to ja odświętnie w spódniczce układam pLISKI :mrgreen:
i GRATULUJĘ OCZYWIŚCIE - Pierogowemu - tym razem ósemek trzech (jeszcze 111 i wpadnę z krótką wizytą ;))
oraz Wojtkowi piątek dwóch :grin:

(ciekawią mnie dalsze losy śnieżnej kuli :wink:)

Lisk
09-02-2013, 01:38
No ładny numer :http://allegro.pl/880-450-999-starter-heyah-od-dikom-kielce-vip-i3000530522.html?source=oo
ciekawe kto kupi ??

Wojtek z Zielonki
09-02-2013, 09:02
Dziękuję Asiu, ale jak moje 55 wygląda przy Twoim 1005.
GRATULUJĘ i POZDRAWIAM!

Wątek "Powsimordy 2013-głosowanie" zmienia się pomału w wątek "Gratulowanie".
W.z...

Marcowy
18-03-2013, 11:03
Lepiej późno niż później... 8-)

Oto podsumowanie tegorocznych Powsimord 2013, czyli Nagród Forumowych za rok 2012 :smile:

Waszymi głosami wybrani zostali i w nagrodę dostali:

Fotografik Roku i Superpowsimorda – PIEROGOWY

- pamiątkowy dyplom i gadżet,
- drugie śniadanie od Pierogowego,
- flakon zacnej nalewki od Hero,
- rysunek satyryczny o tematyce górskiej od Piskala autorstwa tegoż,
- atlas szlaków rowerowych Podkarpacia od Wojtka Pysza,
- prawo do zorganizowania imprezy masowej w Nasicznem od Mavo,
- książka o tematyce regionalno-kulinarnej od wydawnictwa ProCarpathia,
- pamiątkowy brelok od Klubu Rzeszowskiego,
- upominek wypalony w bieszczadzkim drewnie od i przez Jimi,
- upominek na bazie dzikiego bzu i innych owoców leśnych z nieznaczną domieszką spirytusu od Pastora,

Literat Roku – trzykropkiinicwiecej

- pamiątkowy dyplom i gadżet,
- 10 naostrzonych (scyzorykiem!) ołówków od Pierogowego,
- flakon zacnej nalewki od Hero,
- symboliczna literatka, nie pusta, od Piskala (odbiór wyłącznie osobisty, w przeciwnym przypadku nagroda zostanie rozlosowana pomiędzy obecnych na KIMB-ie laureatów),
- „Podkarpackie, przewodnik turystyczny” plus dwie mapy Podkarpacia (północ i południe) w skali 1:100000 od Wojtka Pysza,
- książka o tematyce regionalno-kulinarnej od wydawnictwa ProCarpathia,
- pamiątkowy brelok od Klubu Rzeszowskiego,
- upominek wypalony w bieszczadzkim drewnie od i przez Jimi,
- upominek na bazie dzikiego bzu i innych owoców leśnych z nieznaczną domieszką spirytusu od Pastora,

Ekspert Roku – sir Bazyl

- pamiątkowy dyplom i gadżet,
- "W kręgu górnośląskich podań i legend" Bernarda Szczecha od Pierogowego,
- flakon zacnej nalewki od Hero,
- portmonetka z napisem BIESZCZADY i wkładem na piwo od Piskala.
- mapa Bieszczadów, na której naniesione są tylko poziomice, potoki i parkingi (w rolce, datowana 15 czerwca 1986 r. w Łopience) od Wojtka Pysza,
- książka o tematyce regionalno-kulinarnej od wydawnictwa ProCarpathia,
- pamiątkowy brelok od Klubu Rzeszowskiego,
- upominek wypalony w bieszczadzkim drewnie od i przez Jimi,
- upominek na bazie dzikiego bzu i innych owoców leśnych z nieznaczną domieszką spirytusu od Pastora,

Debiutant Roku – Jimi

- pamiątkowy dyplom i gadżet,
- mini statuetka Powimordy wyrzeźbiona przez ukraińskiego artystę Romka, a ufundowana przez Klub Rzeszowski,
- mały kieliszek szklany od Pierogowego,
- flakon zacnej nalewki od Hero,
- piernikowe serce od Piskala,
- najnowsza mapa Bieszczadów Compassa od Wojtka Pysza,
- książka o tematyce regionalno-kulinarnej od wydawnictwa ProCarpathia,
- pamiątkowy brelok od Klubu Rzeszowskiego,
- upominek wypalony w bieszczadzkim drewnie od i przez Jimi,
- upominek na bazie dzikiego bzu i innych owoców leśnych z nieznaczną domieszką spirytusu od Pastora,

Forumowicz Roku – Wojtek Pysz

- pamiątkowy dyplom i gadżet,
- oryginalna, na zamówienie wykonana statuetka Powsimordy z drewna bieszczadzkiego od Klubu Rzeszowskiego,
- garść orzechów włoskich od Pierogowego,
- flakon zacnej nalewki od Hero,
- płyta z filmem Rio Bravo od Piskala,
- mapa Bieszczadów z 1987 roku - nieużywana, nie składana, w rolce – od Wojtka Pysza,
- I wydanie mapy Bieszczad, PPWK, ok. 1958-1960 od Pete'a Fijałkowskiego,
- książka o tematyce regionalno-kulinarnej od wydawnictwa ProCarpathia,
- pamiątkowy brelok od Klubu Rzeszowskiego,
- upominek wypalony w bieszczadzkim drewnie od i przez Jimi,
- upominek na bazie dzikiego bzu i innych owoców leśnych z nieznaczną domieszką spirytusu od Pastora,

Ponadto do rozlosowania wśród elektoratu obecnego na KIMB-ie jest flaszka od Wojtka1121 do samodzielnego wykopania.

Przewidziano także gifty dla Laureatów Mordolotka: dziabki i jojo, są to niespodzianki od Piskala i Marcowego (do podziału w drodze losowania).

Lista powyższa jest zgodna z pierwotnymi deklaracjami, które spływały do mnie przez dłuuuugi czas i róóóóóóżnymi kanałami, więc wykaz oczywiście może ulec zmianie. Nagrody najlepiej odebrać osobiście na KIMB-ie, ostatecznie można delegować upoważnionego pełnomocnika (nie dotyczy nagród łatwo tłukących się oraz laureatów Modrolotka - tutaj trzeba być notabene personaliter :grin: ).

Do stóp się kłaniam hojnym PT Sponsorom i mam szczerą nadzieję, że nikogo nie pominąłem :-)

Marcowy
22-05-2013, 10:15
W charakterze kropki nad j i z kronikarskiego obowiązku:

Powsimordy 2013 uhonorowano uroczyście podczas sobotniego KIMB-u. Trójka Powsimord odebrała nagrody osobiście, dwójka przysłała swoich plemniko... plenipotentów. Zdobywcy Mordolotka nie przybyli personaliter, więc - zgodnie z ordynacją - nagrody przechodzą na kolejny rok. Nagrodę dla elektoratu do samodzielnego wykopania wylosowała Wiola Zbyszkowa i podobno już ostrzy szpadel.

Jeszcze raz wielkie dzięki dla sponsorów i wszystkich ludzi akcji Powsimordowej życzliwych :-D

trzykropkiinicwiecej
22-05-2013, 13:35
Dziękować Dziękować... dotarło, się chłodzi się co ma się chłodzić, się czyta, się opasa, się przykluczyło się, co się miało przykluczyć Darz Bór. Kropka pod !