PDA

Zobacz pełną wersję : [Sękowiec] Najtańsze noclegi w Bieszczadach



Kamil007
05-06-2003, 03:06
Witam!
Chciałbym się wybrać w tegoroczne wakacje w Bieszczady i szukam możliwie najtańszego noclegu. Nie chodzi mi o pole namiotowe, tylko o pokój. Czy uda mi się znaleźć jakiś pokój dwuosobowy w cenie do 40zł za dobę? Warunki mogą być fatalne, byleby było tanio. Jeśli ktoś słyszał o czymś takim, to bardzo bym prosił o jakieś namiary. Dzięki!
Pozdrawiam,
Kamil

Stały Bywalec
05-06-2003, 07:22
W tej cenie (40 zł/pokój/2 os.) znajdziesz prywatną kwaterę. Poszukaj w "agroturystyce" pod linkiem "noclegi w Bieszczadach" na stronie www.bieszczady.info.pl . Masz tam podane nr-y tel. Wprawdzie ceny jednostkowe mogą być nieco wyższe niż 20 zł/os., ale jak powiesz, że chodzi o 2 osoby i być może o dłuższy okres pobytu, to się na pewno dogadacie. Polecam zwłaszcza Krywe - p. A. Majsterek.

Gdybyś zdecydował się działać "w ciemno", to radzę Ci przyjechać do Sękowca k/Zatwarnicy i usiąść sobie przy sklepiku "Pod Lipą". Przy tym sklepie znajdują się zakładowe budynki mieszkalne Lasów Państwowych, których mieszkańcy b. chętnie oferują pokoje do wynajęcia (chociaż na o ogół nie dają ogłoszeń w tej sprawie). Jak pogadasz z kimś ze sklepu, lub z kimś miejscowym (ale wcześniej wybadaj go wzrokiem, zwłaszcza zwróć uwagę na kolor nosa), to otrzymasz ofertę w interesującej Cię cenie.

Walory Sękowca i okolic znajdziesz na stronie www.sekowiec.net .

Jeśli skorzystasz z moich rad, to jeden warunek: po powrocie składasz, tu na Forum, relację z wakacji w Bieszczadach.

Pozdrawiam i ... powodzenia !

Kamil007
05-06-2003, 13:58
Wielkie dzięki!
Podzwonię trochę i na pewno cosik taniego znajdę. Relację z pobytu oczywiście złożę:)
Pozdrawiam,
Kamil

Stały Bywalec
06-06-2003, 13:17
Przypomniało mi się.
Zwróć uwagę na Suche Rzeki - schronisko ZHP "Ostoja". Nie jest to typowe schronisko górskie. Znajdziesz tam pokoik 2-osobowy w cenie Cię interesującej. Informacja pod wskazanym wcześniej linkiem.
Trzeba jednak dokonać wcześniejszej rezerwacji. Chyba jeszcze nie jest za późno.
Pozdrawiam