PDA

Zobacz pełną wersję : Spokój, cisza, extra wypoczynek! Chaty w Wetlinie



stalybywalec
29-03-2013, 19:35
Zapraszamy Państwa do spędzenia urlopu w jednej z trzech starych drewnianych chałup, przeniesionych i zaadaptowanych do zamieszkania.
W każdej z nich wynajmujecie Państwo połówkę domu z dwiema sypialniami na poddaszu oraz salonem na parterze. Każdy salon posiada aneks kuchenny oraz kominek.

Wszystkie informacje oraz zdjęcia pod adresem www.chatywsiole.pl

Stały Bywalec
02-04-2013, 20:10
Zastrzegam, że ja nie mam nic wspólnego z założycielem tego wątku tematycznego. Zbieżność nicków przypadkowa. :lol:
Uważam też, że wybór pseudonimu tak podobnego do już istniejącego na forum świadczy tylko o tanim cwaniactwie tego, co tak postąpił.

partyzant
02-04-2013, 21:01
Może mi ktoś wytłumaczy różnicę między reklamą, rekomendacją i poleceniem, bez zabawy w anagramy, rysowania strzałek i bez zbędnego mędrkowania ?

Jimi
02-04-2013, 22:15
Niezbyt podoba mi się traktowanie tego forum wyłącznie jak ogłoszenia. Czyli taka właśnie sytuacja, gdzie ktoś zakłada konto i tworzy (często jeden-dwa) wpis tylko po to, by siebie rozreklamować. Sama czasami polecam (czy rekomenduję) różne schroniska, zastanawiałam się kiedyś czy to źle czy dobrze wygląda bo nie da się ukryć, że jestem z nimi związana (wiele dla nich pracowałam /-uję ale zupełnie bezinteresownie) ale ktoś ze stałych bywalców ;) odpowiedział, że forum jest raczej pro-schroniskowe. Partyzancie, wydaje mi się, że reklama ma cel komercyjny (nastawiona jest bardziej na konsumpcję) a polecenie jest szczerą inicjatywą (w tym bezinteresowną) czyli poleca się miejsca, które się lubi, które się samemu odwiedza i do nich wraca lub zwyczajnie zasłyszało się o czymś fajnym.

wydaje mi się, że w regulaminie jest, że nie wolno zamieszczać ogłoszeń a linki można podawać, jeżeli ma się wyrobioną już konkretną liczbę wpisów

Dlugi
02-04-2013, 23:00
Uważam też, że wybór pseudonimu tak podobnego do już istniejącego na forum świadczy tylko o tanim cwaniactwie tego, co tak postąpił.
Mam nadzieję, że mi się nie dostanie za mój nick tak podobny do zasłużonego i przede mną tu zarejestrowanego użytkownika "długi". Nie było moim zamiarem cwaniakowanie ani chęć wprowadzania kogokolwiek w błąd (a zdażało się :-) ) ale chciałem zachować nicka takiego, jakim od początku się w świecie wirtualnym posługuję - i stąd też brak polskiej litery w nicku :-)

don Enrico
02-04-2013, 23:11
Mam nadzieję, że mi się nie dostanie za mój nick tak podobny do zasłużonego i przede mną tu zarejestrowanego użytkownika "długi". Nie było moim zamiarem cwaniakowanie ani chęć wprowadzania kogokolwiek w błąd (a zdażało się :-) ) ale chciałem zachować nicka takiego, jakim od początku się w świecie wirtualnym posługuję - i stąd też brak polskiej litery w nicku :-)
Ej !
ani, ani jednym słowem nie dałeś takiego zamiaru.
To nie dotyczy się Ciebie w najmniejszym zdaniu, natomiast ten wątek powinien być zamknięty (nie usunięty), jako przejaw logowania się na forum tylko wyłącznie w celach komercyjnych
Moderatorzy , prośba do Was.

partyzant
03-04-2013, 00:01
Dzięki Jimi, myślałem tak samo, z tym że pełniej mi to uzmysłowiłaś. Pojawianie się i znikanie świadczy nie najlepiej o tym kimś, choć cel czasem został osiągnięty.