PDA

Zobacz pełną wersję : Lipcowy wypad w Bieszczady



maciek_11
18-06-2013, 16:47
Witam. Razem z dziewczyną planujemy nasz pierwszy wypad w Bieszczady. Pierwszy samodzielny, bo kilka razy jeździłem za czasów szkolnych i się zakochałem. Nie chcemy wcześniej nic rezerwować, ponieważ wolę pojechać w momencie, gdy będę pewny pogody. Chcielibyśmy wyjść na Tarnicę oraz Połoniny Wetlińską i Caryńską. Stąd też wybór noclegu pada na Ustrzyki Górne. I tu moje pytania. Dodam, że jedziemy bez własnego transportu, czyli dłuższe jakieś wypady odpadają.

1) Gdzie się zatrzymać? Ponieważ jedziemy w ciemno to też chcemy przesypiać w namiocie. Polecacie jakieś miejsce tanie, gdzie można spokojnie zostawić namiot podczas wyjścia w góry?
2) Planujemy wyjechać na 3-4 dni, w tym 1 i ostatni dzień to dojazd, więc trzeba odliczyć połowę dnia. Gdzie polecacie w tym czasie wyjść? Ja sam myślałem o:
- Ustrzyki Górne - Wołosate - Tarnica - Ustrzyki Górne
- dojazd do Wetliny busem, a z stamtąd Połoniną Wetlińską i Caryńską i zejście do Ustrzyk
- jeśli chodzi o 3 dzień nie mam planów, słyszałem, że warto pójść na granicę trzech państw

Do tego jakbyście mogli podrzucić kilka informacji o Ustrzykach samych, gdzie zjeść, wieczorem posiedzieć i się napić.

Pozdrawiam, Maciej