PDA

Zobacz pełną wersję : "Sposób na przekazanie publicznych pieniędzy"



andrzej627
09-08-2013, 15:14
Wójtowie dziewięciu bieszczadzkich gmin solidarnie postanowili zasilić kasę prywatnej fundacji-krzak. Zrzucili się po 12 tys. złotych. W zamian fundacja miała zorganizować szkolenia. Wiele wskazuje jednak na to, że szkolenia były czystą fikcją, a chodziło tylko o to by znaleźć sposób na przekazanie publicznych pieniędzy. Po co? O tym w reportażu Tomasza Pupca
Sposób na przekazanie publicznych pieniędzy (http://ttv.pl/archiwum/95044,sposob-na-przekazanie-publicznych-pieniedzy,0.html)

Recon
09-08-2013, 16:35
I wielki szacun dla naszego Kolegi z Forum, który z nimi i podobnymi walczy. Jakoś mało Go tutaj ostatnio. Serdecznie Go pozdrawiam i nadal trzymam kciuki za powodzenie w dążeniu do prawdy. Ważne, że już ludzie dostrzegają o co chodzi tym "jątrzącym"... do tej pory tak na nich patrzono.
ps. czytałem o tym już dużo wcześniej, już lecą głowy. Są jeszcze inne ciekawe sprawy. Poszperaj w necie.

BieszczTom
07-10-2013, 14:11
I tak się z takimi rzeczami nie wygra, wiem z doświadczenia, że to walka z wiatrakami.

andrzej627
07-10-2013, 14:36
I tak się z takimi rzeczami nie wygra, wiem z doświadczenia, że to walka z wiatrakami.
Nie wolno tak myśleć. To co? Nic nie robić?

KFranczak
11-10-2013, 20:53
Nie chodzi wcale o wygranie czy przegranie. Chodzi o uczciwość. Taka postawa rozzuchwala różne menty i szumowiny, które od pieniędzy samorządowych powinny być conajmniej na odległośc strzału karabinowego;-)