PDA

Zobacz pełną wersję : Baza z dala od turystów i cisza wszeogarniająca :)



mierzej
13-08-2013, 13:07
Witam Serdecznie,

Szukałem dość długo, mogłem coś przeoczyć..., było tematów wiele lecz na moje frasunki odpowiedzi nie znalazłem.
W tym uroczym zakątku po raz trzeci, ostatnio jakieś 10 lat temu, wiem że jesienia najpiekniej ale cóż.
Będę wdzięczny za wszelaki wskazówki dotyczące miejsca w którym zamierzam stworzyć bazę do wypadów 10 dniowych.
Może być zdala od obleganych szlaków, karczm, i innych skupisk ludzkich, na początek moich tras chce dojechać autem więc odległość nie sprawia problemu.

Pozdrawiam Serdecznie
Mariusz

don Enrico
13-08-2013, 13:52
Witamy na forum !
Jest tu taki dział "Zakwaterowanie i usługi" więc najlepiej tam szukać np
http://forum.bieszczady.info.pl/showthread.php/2754-Schronisko-Smolnik
albo tu
http://forum.bieszczady.info.pl/showthread.php/1787-Tarnawa-Ni%C5%BCna-hotelik
albo wiele, wiele innych, fajnych miejsc , zależy jakie kto ma priorytety

mierzej
13-08-2013, 14:35
Witaj,

Szukałem powitalni ale z marnym skutkiem.
Pochodzę z centralnej części kraju, miasto Skierniewice się zowie, Bieszczady zawsze mnie fascynowały a teraz nadszedł czas by realizować powoli marzenia.
Czytałem wątki które podałeś, szerze odpowiedzi nie znalazłem, ale wertuje dalej. Wybieram się w połowie sierpnia(nie napisałem tego w pierwszym poście) jeśli nie znajdę czegoś przed wyjazdem to pójde na żywioł, a nóż coś się zwolni w urokliwym zakątku którego nie znam jeszcze :)

don Enrico
13-08-2013, 19:28
Jeśli przykładowo podane miejsca nie spełniają Twoich oczekiwań - napisz dlaczego.
inaczej trudno będzie coś podpowiedzieć.
A powitalnia rzeczywiście gdzieś się zapodziała po ostatnim remoncie i sam nie wiem gdzie jest

mierzej
20-09-2013, 13:15
Zdam krótką relacje z mojego bieszczadowania, na dwa dni zadekowaliśmy się w Wetlinie w schronisku PTTK, warunki adekwatne do ceny, jedyne co zasługuje na pochwałę to nowe sanitariaty, nocą nie idzie sie wyspać, ciągle ktoś łazi po korytarzu, a ściany są chyba z dykty.
Kolejny etap to Cisna, udało mi sie wstrzelić w wolny termin na poczcie, powiem Wam że jestem bardzo zadowolny z tej kwatery.
Auto odpoczywalł na parkingu, kuchnia wyposażona, po wyczerpujących wędrówkach można było solidnie wypocząć a nocą dochodziła kojąca muzyka z Siekierezady. Nie chce robić reklamy ale Polecam to miejsce.