PDA

Zobacz pełną wersję : wyprawa z rodziną



Maja
24-06-2003, 13:37
Pomocy!Wybieram się w lipcu samochodem na 10-14 dni w Bieszczady z mężem i 11-letnim synem.Chcielibyśmy dużo chodzić, może wypożyczyć rowery i pojeździć.Poszukuję noclegu w dobrej miejscowości wypadowej do wypraw, pokój najlepiej z łazienką, dobrze byłoby z możliwością wyżywienia.Proszę o polecenia czegoś naprawdę dobrego.Mąż jest typowym turystą, w Bieszczadach nie był kilkanaście lat,teraz jest na morzu (jest marynarzem) i scedował z konieczności organizację wyprawy na mnie.Mam ogromną tremę i wolałabym polegać na kimś życzliwym kto jeżdzi w Bieszczady niż na danych z internetu.Chętnie zdecydowałabym się na nocleg w gospodarstwie agroturystycznym (ale nie typu eternit, antena satelitarna i kort tenisowy), myślałam o Wetlinie.Będę wdzięczna za każdą wskazówkę.Pozdrawiam-Maja

Stały Bywalec
24-06-2003, 14:04
www.sekowiec.net

Maja
24-06-2003, 14:14
Wielkie dzięki za szybką odpowiedź.Jeśli jest tam naprawdę tak jak wygląda w internecie, to jest to to czego szukam.Pozdrawiam-Maja

Stały Bywalec
24-06-2003, 14:20
"Jeśli jest tam naprawdę tak jak wygląda w internecie (...)"
Jest tam jeszcze piękniej.
Nie wiem, czy są jeszcze wolne miejsca w lipcu.
Kontakt (jeśli się zdecydujesz) radzę nawiązać telefoniczny.
Powodzenia

Piotr
24-06-2003, 14:36
Jako baza wypadowa w góry Wetlina jest bardzo dobra, może i jedna z lepszych, przy czym warto sie liczyć z tłokiem. Jesli natomiast nastawiacie sie głównie na rowery, to jest to średni pomysł - będziecie codziennie tracić czas na wydostanie się poza teren parku, ponieważ na wschód od Wetliny rowerem można w zasadzie jechać tylko asfaltem, na północ i południe wcale, dopiero od Smereka (na zachód)otwierają się szersze możliwości, całkiem zresztą fajne.
Pod tym względem polecany Sekowiec jest na pewno lepszy. Pod wzgldem warunków - zalezy co rozumiesz pod pojęciem "czegoś naprawdę dobrego" :-)
Zaopatrzcie się w jakąś aktualną mape - np. Compass
Pozdrawiam