PDA

Zobacz pełną wersję : Niebieszczady



bax
19-08-2013, 22:40
Ostatnio zastanawiałem się, czy poza Biesami istnieje gdzieś jeszcze jakiś świat...
Czy Waszym zdaniem istnieją inne góry warte odwiedzin?

delux
20-08-2013, 01:34
Ostatnio zastanawiałem się, czy poza Biesami istnieje gdzieś jeszcze jakiś świat...
Czy Waszym zdaniem istnieją inne góry warte odwiedzin?
Niema....

bartolomeo
20-08-2013, 07:44
Czy Waszym zdaniem istnieją inne góry warte odwiedzin?Oczywiście, cała masa. Dla jednych będą to wszystkie góry świata, dla innych tylko Karpaty Wschodnie, jeszcze inni rozsmakują się w pogórzach. Zastanów się co Ci się w Bieszczadach podoba (i co przeszkadza :wink:) a będziesz miał gotową odpowiedź.

Piskal
20-08-2013, 09:17
Istnieją. Każde góry mają swój urok. Dosłownie każde. No, może oprócz gór śmieci. Moje rodzinne korzenie prowadzą w Pieniny,cudowne i piękne; tam się urodziła moja mama. Uwielbiam Sudety, Góry Stołowe są najpiękniejsze, zarówno po polskiej jak i po czeskiej stronie (Bromovske steny). Beskidy- urocze! Ale... tam wszędzie są góry i ludzie. A w Bieszczadach... ludzie i góry.W tej kolejności. I to czyni je tymi naj.

creamcheese
20-08-2013, 09:43
Pieniny i Stołowe Piskala, moje Karkonosze od których zaczynałem swoją przygodę z górami prawie pół wieku temu...złaziłem prawie całe Sudety polskie i polskie Beskidy. W każdych z nich znajduję perełki i w każdych można mieć kawałek ciszy i samotności

Basia Z.
20-08-2013, 14:14
Każde góry na świecie są inne (no wszystkich nie znam, bo we wszystkich nie byłam) - i to jest najprzyjemniejsze, bo ciągle widzi się coś nowego. W niektóre miejsca - jak np. Bieszczady wracam chętniej, ale co roku chcę też zobaczyć coś nowego i wejść na jakąś "nową" dla mnie górę.

W tym roku już się udało :) o czym zapewne wkrótce napiszę.