PDA

Zobacz pełną wersję : [Wetlina] Nocleg dla dwóch osób, 60 zł/os.



marklar
26-09-2013, 12:18
Witam, w Bieszczady zawsze dane było mi jeździć po studencku (czytaj: namiot/schronisko), a teraz przyszła pora na trochę bardziej komfortowy wyjazd - i tutaj mam rebus, bo mimo tego że byłem tu już kilka razy - nie mam żadnego rozeznania w bazie noclegowej tego typu.A w ofertach w necie można się zupełnie zagubić - tyle tego ze nie ogarniam, no i wiadomo, każdy w swoim ogłoszeniu chce się pokazać z najlepszej strony. Dlatego pomocy szukam na forum:)

Szukam dwuosobowych pokojów w Wetlinie (może być gdzieś obok ale sentyment mam właśnie do Wetliny), najlepiej z łazienką. Nie dbam o telewizory w pokojach, ważne żeby było cicho, ciepło (bo pogoda jakaś taka nijaka), przyjemnie i z wygodnym łóżkiem:). A jakby się jeszcze zamknąć w 60 zeta za dobę to już w ogóle było by świetnie.
Ktoś poleca coś sprawdzonego?

Miejscowy
26-09-2013, 13:05
Witaj na forum.
Przyjemnie przeczytać pytanie kogoś, kto jasno potrafi określić swoje potrzeby.
No więc w Wetlinie, z tego co kojarzę, najlepszy współczynnik cena/komfort oferuje ośrodek rekolekcyjny koło kościoła (poniżej 60 zł. za dwie osoby)
Ja tam bym nie polecał, fajniejszy Cień PRL-u, ale w ogóle Wetliny bym nie polecał, bo się coraz bardziej komercjalizuje i to już nie jest ta Wetlina z przed lat.

Recon
26-09-2013, 14:20
60 zł za osobę czy za jeden/dwa pokój/pokoje?

marklar
26-09-2013, 14:51
60 od osoby w dwuosobowym pokoju (czyli 120 w sumie:). A co do Cisnej - im bliżej połonin i bieszczadzkiego worka - tym dla mnie lepiej:)

Miejscowy
26-09-2013, 15:04
A co do Cisnej - im bliżej połonin i bieszczadzkiego worka - tym dla mnie lepiej:)
jakiej Cisnej?? Jednak na wyrost pochwaliłem

Nightwish
26-09-2013, 15:09
Zapytaj czy Zofia Ślimak ma coś wolnego ("Chata nad Rzeką"), rzut beretem od Bazy ludzi z mgły a jednocześnie cisza i spokój. Byłam co prawda jakieś 3 lata temu, ale z tego co słyszałam niedawno nadal sympatycznie i dobre warunki.

marklar
26-09-2013, 15:17
jakiej Cisnej?? Jednak na wyrost pochwaliłem
sorry wyjąłem to gdzieś ze wspomnień sprzed kilku lat, faktycznie pomyliło mi się z czymś zupełnie innym w Cisnej, albo okolicach:)

marklar
26-09-2013, 15:20
Zapytaj czy Zofia Ślimak ma coś wolnego ("Chata nad Rzeką"), rzut beretem od Bazy ludzi z mgły a jednocześnie cisza i spokój. Byłam co prawda jakieś 3 lata temu, ale z tego co słyszałam niedawno nadal sympatycznie i dobre warunki.
oo super! czegoś w tym stylu szukam - dziś pewnie zadzwonię, Acz jeśli ktoś zna coś jeszcze to czekam na więcej:)

Recon
26-09-2013, 15:40
Jeśli o takie kwoty chodzi to mam sprawdzone jedno miejsce w Wetlinie na Manhattanie, nazywa się Willa Łuka. http://www.willaluka.pl/ Willa jest położona wyżej niż centrum, ale za nią jest fajna doilinka.

Miejscowy
26-09-2013, 16:47
sorry wyjąłem to gdzieś ze wspomnień sprzed kilku lat, faktycznie pomyliło mi się z czymś zupełnie innym w Cisnej, albo okolicach:)
Domyślam się, że chodzi o Cień, który dawniej rzeczywiście nie był w Wetlinie.
Wracając do pytania, to jeżeli nocleg w klasztorze jest dla Ciebie zbyt tani, to znam pewną enklawę w komercyjnej Wetlinie; jest to bar Berdo:
Można w nim tanio i dobrze zjeść (szczególnie polecam bieszczadzką karkówkę po kaszubsku), napić się dobrego piwa (ostatnio widziałem tam Raciborskie rżnięte - muszę spróbować),
no i można przenocować w dobrym standardzie:
http://www.mojawetlina.pl/noclegi.html
Sam tam nie nocowałem i nie zamierzam nocować, ale miejsce fajne.

Marcowy
26-09-2013, 17:41
Jeśli o takie kwoty chodzi to mam sprawdzone jedno miejsce w Wetlinie na Manhattanie, nazywa się Willa Łuka.

Miejsce bardzo fajne, ale w Łuce za 60 zł się raczej w "dwójce" nie prześpisz, chyba że masz osobistą zniżkę :) Na Manhattanie trudno coś znaleźć w tej cenie, ale się da - np. Gawra albo Golcówka. Albo przy drodze - Chata Wędrowca, "dwójka" kosztuje 120 zł /dobę.

Recon
26-09-2013, 18:03
Tomek, tam do 15 października od łóżka jest po 65 zeta (OK jest drożej o 5 zł! od weymaganej kwoty). Od 16 są już po 52 zeta. Na przełomie wyjdzie średnia 60 ;)Popatrz na cennik :)

długi
26-09-2013, 18:13
Może jeszcze tu spróbujesz
http://www.podberdem.pl/
Przy okazji obejrzysz niezłą kolekcję prac Jędrka "Połoniny"

Marcowy
27-09-2013, 10:29
Tomek, tam do 15 października od łóżka jest po 65 zeta (OK jest drożej o 5 zł! od weymaganej kwoty). Od 16 są już po 52 zeta. Na przełomie wyjdzie średnia 60 ;)Popatrz na cennik :)

Racja, zwracam honor :)

tolek banan
27-09-2013, 13:25
Proponuję:http://www.bieszczady.net.pl/wetlinka/
Byłem tam dwa razy , zjesz tam obiad domowy za 25zł,
nocleg 45 od osoby