PDA

Zobacz pełną wersję : Przewodnik Barnaby



creamcheese
14-11-2013, 10:55
Czy ktoś z Koleżeństwa wie czy już wyszedł i gdzie można nabyć drogą kupna przewodnik po Bieszczadach Barnaby (najchętniej wysyłkowo)?
Miesiąc temu Barnaba mówił, że to już lada dzień...spytałem o losy przewodnika sms-em ale widocznie Barnaba jest poza zasięgiem, bo sms wisi w kosmosie.
Pozdrawiam

Jimi
14-11-2013, 11:22
Wiem tylko tyle, że właśnie został wydany, kolega wczoraj go oglądał ale więcej szczegółów nie znam.

creamcheese
14-11-2013, 11:59
Barnaba odnalazł się, przewodnik można zamówić przez stronkę lesneoko.com
Pozdrawiam Cię Jimi i tak bliżej wiosny zechcę zanocować w Twojej chatce w Prełukach...czy będzie gdzie zostawić autko na kilka dni?

Jimi
14-11-2013, 12:39
tak, można u nas zostawić na podwórku autko -cieszę się ;-)

bertrand236
24-11-2013, 16:34
Barnaba prosił mnie o napisanie tego tekstu:
"Nie mam uprawnień do pisania w tym wątku. W sprawach przewodnika proszę o kontakt na bieszczadnik (AT) gmail (DOT) com Barnaba"

Pozdrawiam

bartolomeo
25-11-2013, 10:15
"Nie mam uprawnień do pisania w tym wątku."Uprawnienia Barnaby nie są - o ile mi wiadomo - w żaden sposób ograniczone.

buss
28-11-2013, 18:29
Barnaba prosił mnie o napisanie tego tekstu:
"Nie mam uprawnień do pisania w tym wątku. W sprawach przewodnika proszę o kontakt na bieszczadnik (AT) gmail (DOT) com Barnaba"
Pozdrawiam
Zamawianie pod powyzszym adresem działa, przewodnik dostarczony błyskawicznie, a czyta się go "od deski do deski". Treść - dla miłośnika "zielonych pagórków" każda treść jest dobra:grin:. Pozdrawiam Autora!

Barnaba
30-11-2013, 00:14
Przez ok tydzień faktycznie nie mogłem pisać, ani tu, ani nigdzie. Teraz jest ok.
Dziękuję za przychylne oceny. Pozdrawiam czytelników.

Barnaba
05-06-2018, 20:28
Mały update. Przewodnik można zamówić na stronie z przewodnikiem po bieszczadach (https://wydawnictwo.lesneoko.com.)
Tych nowoczesnych i niecierpliwych zapraszam do skorzystania z przewodnika w sklepie google play-> Przewodnik po bieszczadach w pdf (http://ebook.lesneoko.com)
Zapraszam wszystkich ciekawskich.