PDA

Zobacz pełną wersję : Kto kupi spacer po Bieszczadach ?



don Enrico
09-01-2014, 12:10
Na aukcji Wielkiej Orkiestry Jerzego Owsiaka zostanie wystawiony do licytacji spacer po Bieszczadach.
Spacer po bardzo atrakcyjnej trasie wiodącej z Przełęczy Bukowskiej do źródeł Sanu.
Może ktoś chętny ?

zbyszek1509
09-01-2014, 12:59
Na aukcji Wielkiej Orkiestry Jerzego Owsiaka zostanie wystawiony do licytacji spacer po Bieszczadach.
Spacer po bardzo atrakcyjnej trasie wiodącej z Przełęczy Bukowskiej do źródeł Sanu.
Może ktoś chętny ?

Czy to jest oficjalne pozwolenie na przejście wzdłuż granicy?, czy inny wariant tej trasy?.

don Enrico
09-01-2014, 13:26
Z tego co zrozumiałem to chodzi o wariant wzdłuż granicy i w dodatku w towarzystwie panów w mundurach

Marcowy
09-01-2014, 13:37
Znaczy - SG wystawiła? Fajny pomysł :-)

uszatek_mis
09-01-2014, 14:11
To ja trochę poszperałem i załączę link do aukcji.

http://aukcje.wosp.org.pl/straz-graniczna-pobyt-w-placowce-sg-w-stuposianach-i918573

W zasadzie żadnych szczegółów nie ma napisanych.

Petefijalkowski
09-01-2014, 14:49
Jezeli to mialby byc spacer z Bukowskiej do zrodel Sanu to z jednej strony fajnie, z drugiej strony nie opuszcze mnie wkulw ;);) ze nie mozna tego zrobic oficjalnie na codzien, BO NIE.

P.

Jimi
09-01-2014, 17:25
Ale fajna aukcja ;D Wycieczka z panami w mundurach brzmi zachęcająco a jeszcze bardziej zachęca trasa. Pewnie kwota będzie duża!

joorg
09-01-2014, 18:02
Jezeli to mialby byc spacer z Bukowskiej do zrodel Sanu to z jednej strony fajnie, z drugiej strony nie opuszcze mnie wkulw ;);) ze nie mozna tego zrobic oficjalnie na codzien, BO NIE....
Mnie też to wk...a , dlaczego nie można normalnie przejść pasem granicznym, przecież nie niszczy się w ten sposób przyrody i tak od lat pas graniczny przez "systjeme" jest zniszczony , wypalony detergentami.Takie "handlowanie" ,mimo szczytnego celu , jest nie do końca w porządku.Tak czy tak ,jak ktoś bardzo chce to od "drugiej" strony można chodzić .Dlaczego nie możemy tam chodzić normalnie ?

Petefijalkowski
09-01-2014, 18:31
Widzę Jimi że już licytujesz :)

don Enrico
13-01-2014, 23:26
Ponoć poszedł za tysiąc zł

Jimi
13-01-2014, 23:54
Licytacja dalej trwa ;-) Teraz jest po 600 zł

michalN
14-01-2014, 11:20
Też tam łakomie spoziram i z każdą kolejną złotówką coraz bardziej żal mi d ściska.

don Enrico
15-01-2014, 21:44
No cóż ; kto nie ma miedzi ten na dupie siedzi.
Jak bym miał kasę to chętnie bym przebijał licytację bo lubię wspierać działania Owsiaka a i na spacer po Połoninie Bukowskiej chętnie bym się wybrał legalnie , bo do tej pory to tylko partyzantka była.
No cóż ; kto nie ma miedzi ten na dupie siedzi.
Nawiedzony chyba jestem, ....bo marzy mi się aby ten , kto to wygra licytację, napisał relację na forum.

Pierogowy
15-01-2014, 23:50
Halo,

Ja chyba, nie do końca rozumiem, żal co niektórych forumowiczów...
Mundury można sobie uszyć...jakie tylko sobie ktoś wykombinuje
:-)
Grunt żeby twarzowe były!
Hm...może takie np:...forumowe ;-)

A co. ..od razu szacunek «tego innego »mundurowego murowany...
:-)
A jeśli juź się przyzwyczaimy do munduru...to na koniec czeka nas cokolwiek inny...pasiasty
:-)

Ps1.
Aniu,
od razu widać, że "za mundurem panny sznurem".
Ps2.
Halo,
Wysoka Osobistości Adminie,
czy nie czas rozpisać konkurs na projekt toźsamości wizualnej forum?
(przede wszystkim interesuje mnie :projekt na ubranie galowe czyli mundur forumowicza! )
Wyobraźmy sobie. ..jak skarbonka będzie się wypełniać. ..jeden mundurowy-jeden spacer-jeden tysiak.
:-):-):-)

Sługa uniżony
pierogowy.

michalN
16-01-2014, 09:37
Niektóry ja tak sobie zwyczajnie westchnąłem. Nie ronię łez, nie zawidzę. Po prostu bym poszedł. Raczej z mundurowym niż bez, bo z mom szczęściem, orientacją i brakiem ciągot do pasiastego mundurka, partyzancki atak wykluczony.

Recon
16-01-2014, 15:44
A jeśli chodzi o "kupno" spaceru" to jak na razie nie jest to kwota zwalająca całkiem z nóg, dam 10 powodów "bo":
1. jest to także z osobą towarzyszącą (można się zgadać przecież),
2. z zakwaterowaniem w pokojach gościnnych w placówce SG (ile noclegów ?) bez wyżywienia,
3. myślę, że i z dowozem do "jakiegoś" miejsca gdzie rozpocznie się patrol wraz ze SG do źródeł Sanu,
4. można też trochę się dowiedzieć ciekawostek od SG,
5. otrzymuje się przynajmniej jednego osobistego bodyguarda,
6. no i... nietuzinkowy teren,
7. też i sława, a co!
8. trochę też i zadowolenia z charytatywności,
9. i... na Forum dadzą chyba honorowego Powsimordę,
10. i... ?

Ps. na razie(!) bacznie obserwuję licytację, jest 6 dni do końca i trzeba dać więcej niż 660 zł.

bartolomeo
17-01-2014, 08:28
Dyskusję dotyczącą zezwoleń na samodzielną wycieczkę w pasmo graniczne na wschód od Przełęczy Budowskiej przeniosłem do odpowiedniego wątku (http://forum.bieszczady.info.pl/showthread.php/2510-A-jednak-nowy-szlak-Ki%C5%84czyk-Bukowski-i-Opo%C5%82onek?p=151091&viewfull=1#post151091).

Recon
17-01-2014, 11:44
Dyskusję dotyczącą zezwoleń na samodzielną wycieczkę w pasmo graniczne na wschód od Przełęczy Budowskiej przeniosłem do odpowiedniego wątku (http://forum.bieszczady.info.pl/showthread.php/2510-A-jednak-nowy-szlak-Ki%C5%84czyk-Bukowski-i-Opo%C5%82onek?p=151091&viewfull=1#post151091).

To tylko moje zdanie!
Myślę, że to zły ruch z rozdziałem tych wątków, lepiej gdyby były w całości. W tym przeniesionym przecież też było o licytacji, tak nie przymierzając i na odlew, np. mój post 170. A znów tak, na odlew, dwa powyżej... aż tak pasują do tego "licytacyjnego" wątku?
Co nam to dało?... zamiast komasacji mamy parcelację.

bartolomeo
17-01-2014, 16:40
Masz rację, jeden post wrócił tutaj. Ale reszta, związana z zezwoleniami, warunkami uzyskania pozwoleń i szczegółami niezwiąznymi z aukcją właśnie w tamtym wątku jest dyskutowana od kilkunastu stron.

uszatek_mis
24-01-2014, 11:10
Poszedł za ponad tysiąc zł.

creamcheese
24-01-2014, 12:59
za 1009,99