PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuję pokoju w Bieszczadach - Marzec/Kwiecień



sebek777
28-01-2014, 22:00
Witam,
Poszukuję pokoju w Bieszczadach do wynajęcia na jeden/dwa miesiące, od Marca, na zasadzie współlokatorstwa, dlatego byłbym wielce wdzięczny za każdą pomoc w poszukiwaniach ciepłego kąta :)
Coś o sobie: jestem spokojnym, statecznym emocjonalnie dwudziestoośmiolatkiem, z wykształcenia psychologiem, z pasji pisarzem, stroniącym od nadużywania życia, ale potrafiącym docenić jego różnorodność w wielu podejmowanych sytuacjach, doświadczeniach, lubię poznawać tak miejsca jak i ludzi.
Miejscowość bez większego znaczenia, jednak poszukuję pokoju możliwie najbliżej wyższych partii Biesów, przede wszystkim celem pisania w aurze tych gór, które to zawsze działały na mnie inspirująco.
Nie będę kłopotliwym lokatorem o tyle, że większą cześć dnia spędzę w górach lub na pisaniu w domowym zaciszu :)
Jestem w stanie wywdzięczyć się również pomocą przy pracach codziennych, w obrządku gospodarstwa o ile takowe się znajdzie, gotowaniu, zakupach etc...jestem otwartym człekiem, a czasu będę miał ku temu sporo :)

Kwestie finansowe do uzgodnienia w razie obustronnych chęci, kontakt zaś najlepiej na maila: forever.imaginary@gmail.com

Z pozdrowieniem,
Sebastian