PDA

Zobacz pełną wersję : Problemy w wątku "Nasze wędrowanie po Bieszczadach"



Fiaa
14-04-2014, 22:45
W pierwszym wpisie o Dudiówce wysypały się załączniki. A temat mnie osobiście interesuje. :D

zbyszek1509
14-04-2014, 22:53
W pierwszym wpisie o Dudiówce wysypały się załączniki. A temat mnie osobiście interesuje. :D

W tej chwili zobaczyłem ten problem, po wgraniu wszystko chodziło dobrze. Nie wiem co jest przyczyną, ale już kilka razy zdarzały się podobne sytuacje. Napiszę do zielonych może coś poradzą.

Szkutawy
14-04-2014, 23:27
... u mnie było ok... jak były dwa zdublowane posty... gdy ostał się teraz jeden, to też z załącznikami problem....

zbyszek1509
14-04-2014, 23:42
... u mnie było ok... jak były dwa zdublowane posty... gdy ostał się teraz jeden, to też z załącznikami problem....

Czyli problem globalny. Czy ktoś dysponuje jakąś radą?. Ponowne wklejanie, wydaje mi się mało sensowne. Jest pewna "proteza", skopiować te dwa posty jeszcze raz, ale komentarze będą wtedy przed tekstem, którego dotyczą - śmieszne:razz:. Przy bardziej wymagających funkcjach, forum sobie nie radzi.

Szkutawy
14-04-2014, 23:49
... e tam... forum sobie radzi.... system zawsze jest winny:mrgreen:....

zbyszek1509
14-04-2014, 23:57
... e tam... forum sobie radzi.... system zawsze jest winny:mrgreen:....

Przemolla, masz wspaniałe poczucie humoru, już kolejny raz wyzwoliłeś u mnie salwę śmiechu:razz: , ale masz rację i tak 3-maj.

bartolomeo
15-04-2014, 07:08
U mnie tego problemu nie widać, trudno mi więc go rozwiązać. Przywróciłem skasowany post, czy teraz jest porządku? Jeżeli tak to skasuję ten drugi, może tak będzie lepiej.

zbyszek1509
15-04-2014, 12:43
U mnie tego problemu nie widać, trudno mi więc go rozwiązać. Przywróciłem skasowany post, czy teraz jest porządku? Jeżeli tak to skasuję ten drugi, może tak będzie lepiej.

Czyli, to nie jest problem "globalny". W tej chwili wszystko jest w porządku i obydwa działają. Pewnie trzymają się za rączkę i tak im dobrze:razz:.
Przez pomyłkę wgrałem pierwsze zdjęcie przekraczające 200 KB i zaraz je wykasowałem. Gdy dojechałem do 10 wystąpił chwilowy problem, gdyż system potraktował je jako 11. Po przejściu do edycji i uporządkowaniu postu oraz zatwierdzeniu, wyświetliły się 2. Nasuwa się wniosek, że pewnie będzie lepiej od razu anulować post w przypadku pomyłki, aniżeli przy nim majstrować. To tak na przyszłość.

Fiaa
15-04-2014, 19:52
Działa! Niezła zieleń, jak na połowę drugiej połowy września. ;)

bartolomeo
15-04-2014, 20:15
Proponuję w takim razie zostawić oba oryginalne posty 94 i 95 a całą dyskusję nt. załączników przerzucę do działu technicznego. Zbyszku?

zbyszek1509
15-04-2014, 21:27
Proponuję w takim razie zostawić oba oryginalne posty 94 i 95 a całą dyskusję nt. załączników przerzucę do działu technicznego. Zbyszku?

Jeżeli one nie mogą bez siebie istnieć:), to bardzo proszę, zrób tak jak proponujesz.