PDA

Zobacz pełną wersję : Ważne!!! XIII KIMB w "Bazie Ludzi z... Mgly" w Wetlinie!!!



Piskal
07-05-2014, 18:24
Spotykamy się:

Baza Ludzi z...Mgły, Wetlina 82

- w piątek 16 maja - na wigilii o 19,
- w sobotę 17 maja - na Obradach Głównych o 19.

W sobotę mamy własną salę, wiatę grillową, alkohol i żarło na miejscu. Nocleg we własnym zakresie.

Co jeszcze wiemy?

Że podczas Obrad Głównych Hero zrobi pamiątkową tradycyjną fotkę, że Ojciec Dyktator vel Marcowy vel Tomek rozda Powsimordy 2014, wylosujemy lub nie zwycięzcę Mordolotka i innych nagród okolicznościowych oraz że upijemy się w bieszczadzkie anioły.

W sobotę na trasie: Łupków - Wetlina - Łupków będzie kursował KIMB-owy ekspres. Start ze Szwejkowa ok. 17.00, start z Wetliny ok. 23.00. Podróż gratis, chętni są proszeni o deklaracje do poniedziałku 12.05. na PW do Tomka - Marcowego.

Marcowy
07-05-2014, 18:50
Tyz piknie.

Aleksandra
07-05-2014, 19:54
Co za niespodzianka .... a wiadomo, że jaka by ONA nie była, mam słabość do Wetliny ;)

Marcowy
08-05-2014, 19:13
Jest jeszcze jedna propozycja: nocny ekspres Wetlina - Łupków (i okolica). Rozmawiałem już wstępnie ze zleceniobiorcą, da się zrobić, niedrogo, trzeba tylko zebrać quorum. Ja oferuję bilet w jedną stronę, czyli dowóz z Łupkowa (i okolic) do Wetliny w sobotę po południu.

Generalnie cieszy mnie, że skończyła się rozmowa o problemach, a zaczęła o rozwiązaniach. Kończmy tę telenowelę :-)

Marcowy
09-05-2014, 16:50
No to tak:

KIMB odbędzie się w dniach i godzinach jak w pierwszym poście.

Nocny ekspres dla mieszkańców Szwejkowa i okolic wyruszy w sobotę o godz. 23.00 spod Bazy w stronę Łupkowa. Podróż będzie za jeden uśmiech, czyli gratis. Miejsc jest 8, więc proszę chętnych o deklaracje na PW. Jeśli będzie więcej zgłoszeń, zamówię większy pojazd (przyczepę?), ale muszę o tym wiedzieć odpowiednio wcześniej, więc proszę nie zwlekać z deklaracjami.

I uśmiechnijcie się - będziecie w Bieszczadach :-D

Szkutawy
09-05-2014, 19:09
...:lol:....

długi
10-05-2014, 00:28
Urlop podpisali...
będziemy:lol:

Stały Bywalec
10-05-2014, 10:44
No to tak:

KIMB odbędzie się w dniach i godzinach jak w pierwszym poście.

Nocny ekspres dla mieszkańców Szwejkowa i okolic wyruszy w sobotę o godz. 23.00 spod Bazy w stronę Łupkowa. Podróż będzie za jeden uśmiech, czyli gratis. Miejsc jest 8, więc proszę chętnych o deklaracje na PW. Jeśli będzie więcej zgłoszeń, zamówię większy pojazd (przyczepę?), ale muszę o tym wiedzieć odpowiednio wcześniej, więc proszę nie zwlekać z deklaracjami.

I uśmiechnijcie się - będziecie w Bieszczadach :-D
Rozumiem, że jest to powrót. A co z kierunkiem "tam", czyli z Łupkowa i Smolnika do Wetliny? Jeździ tam coś w sobotę wieczorem, jakiś PKS na przykład?

Marcowy
10-05-2014, 11:29
A co z kierunkiem "tam", czyli z Łupkowa i Smolnika do Wetliny?

Jeśli będzie drugi samochód, w kwestii drogi "tam" możemy zrobić taki myk:
- ok. godz. 15 samochód nr 1 zabiera część ludzi z Łupkowa/Smolnika do Wetliny,
- kierowca wraca do Łupkowa/Smolnika, zostawia samochód nr 1, wsiada w auto nr 2 (czyli moje),
- ok. godz. 17 auto nr 2 z drugą załogą wyrusza do Wetliny, gdzie zostaje na parkingu,
- do Łupkowa/Smolnika wszyscy wracają busem o godz. 23.

Jak chcecie, mogę to rozrysować ;)

bartolomeo
10-05-2014, 11:45
Nie planowałem wizyty na KIMBie bo w sobotę pracuję, ale sytuacja jest jaka jest więc zmieniam zdanie :smile: Będę w Łupkowie w sobotę przed 17oo z samochodem do dyspozycji, o 17oo mogę ruszyć razem z Tomkiem i zabrać do siebie trzy osoby z wielkimi wygodami, cztery z mniejszymi :wink: Po KIMBie wracam do domu, bezpośrednio z Wetliny albo przez Łupków jak będzie taka potrzeba.


Jak chcecie, mogę to rozrysować ;)Ja poproszę :mrgreen:

Jimi
10-05-2014, 12:04
Bartolomeo: "Nie planowałem wizyty na KIMBie bo w sobotę pracuję, ale sytuacja jest jaka jest więc zmieniam zdanie"

hahaha Bartek :D Tego bym się nie spodziewała :D Ten Kimb coraz bardziej zaskakuje. To dopiero poświęcenie -jechać w Bieszczady na ten Kimb do Wetliny i wracać tego samego dnia do miasta. Ja też zmieniłam zdanie i pojawię się na Kimbie ;p

bartolomeo
10-05-2014, 12:06
Ja też zmieniłam zdanie i pojawię się na Kimbie ;pNo widzisz, oboje nie planowaliśmy wizyty na KIMBie a wygląda na to, że się tam spotkamy :smile:

Marcowy
10-05-2014, 12:15
Nie planowałem wizyty na KIMBie bo w sobotę pracuję, ale sytuacja jest jaka jest więc zmieniam zdanie :smile:

Молодец! :-)

diabel-1410
10-05-2014, 15:41
Wtrącę się w dyskusję z zapytaniem konkretnym- otworzyła się szansa na to że w terminie KIMB-u będę w kraju a więc i w Bieszczadach.Czy mogę liczyć na dziką kartę i jeżeli tak to na jakich warunkach

długi
10-05-2014, 16:21
Nie będziesz marudził, jak źle jest i jak będzie gorzej, tylko będziesz mówił jak jest pięknie i będzie piękniej. To jedyny chyba warunek ;)

diabel-1410
10-05-2014, 16:27
A to w Bieszczadach da się marudzić ? :-)

Marcowy
10-05-2014, 18:04
A Ty co, forum nie czytasz? ;)

Wbijaj do Wetliny, na KIMB-ie każdy jest mile widziany, a każdy forumowicz jeszcze milej.

bertrand236
11-05-2014, 14:54
Wow. Ostatnio nieczęsto zaglądam na forum a tu takie rzeczy sie dzieją... Wybierałem się na KIMB i nadal sie wybieram. Bo... Bieszczady, Przyjaciele, itd. Niektórzy z Was mają numer telefonu do mnie. W razie czego przoszę zadzwońcie gdzie on się będzie odbywał, ale proszę dzwońcie w sobotę, bo sytuacja taka dynamiczna jest...
Pozdrawiam

Marcowy
11-05-2014, 16:18
Ależ wiadomo, gdzie KIMB się odbędzie - masz to w tytule wątku, a szczegóły w pierwszym poście :)

A ja ponownie proszę o zgłoszenia chętnych do podwózki na trasie: Łupków - Wetlina - Łupków, rozkład jazdy w pierwszym poście, akces proszę wysyłać na PW.

Mam też taką propozycję: jeśli wybieracie się na KIMB samochodem (?!) i macie wolne miejsca, dajcie znać w tym wątku - może będziecie mogli zabrać kogoś do lub z Wetliny.

Barnaba
12-05-2014, 18:49
Przyznam pokornie że jest to pierwszy od dawna wątek przeczytany od A do Z. I nic już nie wiem.

Proszę modów o kawał ciężkiej pracy, wyizolowanie wątku pt "my nieodpowiedzialni" i tam niech sobie ludzie piszą na Piskala, na Krysię, na mnie też możecie jak komu ulży. Wszystko po to aby było tu czytelnie.
Sam robię wycieczki od niedawna, ale już wiem że jak jest 10 polaków to ciężko cokolwiek zorganizować, bo każdy ma inne zdanie i wizje a i one są zmienne w czasie. Robota Piskala wyszła jak wyszła, ale należą mu się podziękowania że się wziął do roboty bo do tego trzeba jak widać i nerw i niedźwiedziej skóry. Przecież on celowo nie robi ludziom pod górę!

Chętnie wpadnę w odwiedziny obejrzeć te znane i nieznane gęby. Jak mnie fantazja najdzie to przywiozę Lucyne i posadzę ją obok Pastora!

Ważna informacja:
Jako że nie piję alkoholu (już tyle co kiedyś), mogę robić za taryfę. Ludzi konkretnych i zdecydowanych proszę o kontakt: 792 539 121

bartolomeo
12-05-2014, 20:12
Wszystkie posty, które nie są bezpośrednio związane z XIII KIMBem w Wetlinie, przeniosłem wedle niewątpliwie słusznej propozycji Barnaby do odrębnego wątku (http://forum.bieszczady.info.pl/showthread.php/8578-My-nieodpowiedzialni-wydzielony). Uprzejmie proszę o pisanie tutaj wyłącznie o planach związanych z KIMBem w Wetlinie. Dziękuję.

PS Nie chcę edytować postów i te odbiegające choć w części od sedna dyskusji wydzieliłem. Jeżeli ktoś chce powtórzyć fragment postu wydzielonego do nowego wątku - proszę bardzo. Byle w temacie KIMBu w Wetlinie.

Marcowy
13-05-2014, 08:30
Ponieważ Pion Transportu KIMB wydał tylko 4 kwity na przejazd, bus został odwołany. Trasę: Łupków - Wetlina - Łupków obsłużą samochody osobowe, a pewne miejsca w obie strony mają tylko ci, którzy się zgłosili do wczoraj. Pozostali są proszeni o organizację transportu we własnym zakresie - na KIMB-ie będzie jeszcze paru (w zasadzie niepijących) kierowców, wystarczy poczytać wątek :-)