PDA

Zobacz pełną wersję : Chętni pojeździć rowerem 1-8 sierpnia



Łukasz Gilbert Ławecki
29-06-2014, 15:26
Witam Sedecznie :)
Szukam chętnych do wspólnych wypraw rowerowych w terminie 1-8 sierpnia!

Wojtek Pysz
29-06-2014, 20:05
Witam Sedecznie :)
Szukam chętnych do wspólnych wypraw rowerowych w terminie 1-8 sierpnia!
A mógłbyś uchylić rąbka tajemnicy na temat Twojej definicji wypraw rowerowych? Np. preferowany kraj i teren, rodzaj dróg (dopuszczalność bezdroży), długość dziennych tras, rodzaj noclegów, itp. Czy masz już jakieś towarzystwo, czy jesteś pierwszym i na razie ostatnim uczestnikiem?
Piszesz "wypraw" w liczbie mnogiej, czyli będzie to więcej, niż jedna wycieczka/wyprawa?

Łukasz Gilbert Ławecki
30-06-2014, 12:56
Witam ponownie!
Pisałem to na szybko i był to mój pierwszy post, więc przepraszam za brak tak wielu informacji. Nocleg akurat mam zapewniony i bardziej chodziło mi o jednodniowe wycieczki rowerowe, tak to chyba lepiej brzmi. Jeżdżę MTB , więc im ciężej tym lepiej. Jak na razie jestem pierwszym i ostatnim uczestnikiem. Bywałem w Bieszczadach i rozkochałem się w tym miejscu, a że trenuje kolarstwo postanowiłem zabrać i rower w to miejsce.
Pozdrawiam!

Wojtek Pysz
30-06-2014, 19:32
No to ze mną nie byłoby Ci po drodze. Wprawdzie nocleg też mam zapewniony, ale każdego dnia w innym miejscu i na dodatek kwaterę mam przytroczoną do bagażnika:-) A ja znów bym za Tobą nie nadążył, bo nie trenuję:-(

Łukasz Gilbert Ławecki
01-07-2014, 19:13
To faktycznie... nie za bardzo po drodze ;/ Ale w takim razie do zobaczenia na trasie :D Miłego :)
Dlaczego tak jest, że na Bieszczady rowerowe cieszę się bardziej niż na rowerowe Włochy haha :)