PDA

Zobacz pełną wersję : Nocleg możliwe blisko natury



Piotrek krk
01-08-2014, 18:56
Witajcie

Ciężki mam okres w życiu.... myślę żeby odetchnąć sobie na łonie natury....

Zapchane Tatry czy objechane na każdą stronę (na rowerze) Beskidy jakoś nie dają mi poczucia oderwania od szarości miejskiego betonu....

Szukam miejsca dla siebie w Bieszczadach na chwile ... może na resztę życia ..... nie wiadomo ile ta reszta wynosi

Nie ukrywam że kiepsko stoję z finansami na chwile obecną, ciekaw jestem czy znalazła by się dobra dusza która przygarnęła by pod dach człowieczka z miasta zmęczonego plastikowym życiem w zamian za pomoc w obejściu, przygotowanie opału itp. (lubię pracę z drzewem) tak na klika dni ?

jak nie to jakiś fajny nocleg w dobrej kasie co by się wyciszyć i spróbować zrozumieć sens życia lub jego brak

pozdrawiam

Piotrek

Szkutawy
01-08-2014, 19:41
.... witaj... ciężko Ci będzie taką "ofertę" wyłapać z neta ... trzeba jechać i szukać... pytać... sierpień to chyba najbardziej oblegany miesiąc w Bieszczadach, ale spokojnych miejsc jest jeszcze sporo... trzeba jednak połazić... weź mapę ... popatrz gdzie na niej mniej szlaków i atrakcji turystycznych... i miejscowości bez bazy hotelowej bardzo rozbudowanej, a oddalonych od pętli bieszczadzkiej... i szukać organoleptycznie... każdy coś tam zawsze dla siebie znajdzie;)...

bogdaneg
01-08-2014, 19:48
Pytaj o leśniczego w Polankach k/ Terki (Grzegorz), Może coś pomoże.

partyzant
01-08-2014, 20:17
Parę lat temu spałem w agroturystyce u pewnej wdowy, która coś wspominała, że potrzebna pomoc a w zamian dach nad głową i coś na ząb. Możliwe, że to już nie aktualne i nie wiem czy jesteś problemowy i czy coś umiesz choćby posługiwać się piłą motorową, siekierą, kielnią itp. Najlepiej być "złotą rączką" i nie mieć za długiego języka i rąk. Jeżeli spełniasz te wymagania to dasz sobie radę bez naszej pomocy.

wiolanna
20-08-2014, 22:53
Hej Piotrek :). Nie załamuj się tak...Głowa do góry :)...Jak odpoczniesz na łonie natury to wszystko będzie dobrze i wróci radość, na pewno:). Chciałabym Ci jakoś pomóc, no ale niestety nie mam nikogo znajomego w tych okolicach, ani sama nie mogę polecić jakiegoś miejsca...hmmm...dobrze pisze @partyzant, tylko trzeba by jeszcze kogoś takiego znaleźć. Wiesz co, ja zawsze szukając noclegu korzystam z tej bazy różnych hoteli, pensjonatów...[tu był link] - może na początek tu byś coś znalazł. I nie załamuj się tak :). Trzymam za Ciebie kciuki. Pozdrawiam cieplutko, trzymaj się!

jolkipolki101
21-08-2014, 09:19
A może Krywe?

http://www.krywe.com.pl/ (http://www.krywe.prv.pl/)