PDA

Zobacz pełną wersję : Koniarka



gpz
04-10-2014, 03:06
Witam,byl tam ktos kiedys?
Wiem ze nie mozna sie oddalac od szlaku, no ale moze jednak ktos byl ;),moze ktos jest miejscowy i zbierajac borowki sie tam zapedzil?
Szukam jakichs zdjec z tej okolicy,czy sa stamtad jakies widoki?czy tam jest plasko i czy jest teraz polana?,czy jest to mozliwe zeby w czasie wojny ladowaly tam radzieckie kukuruzniki?
Chodzi mi o ta Koniarke na polnocny-wschod od Halicza/Wolowego Garbu(Kijowca).
Dzieki za wszelkie informacje pozdrawiam.

Szkutawy
04-10-2014, 07:07
Cześć...czytałem, że było lądowisko i działała tam partyzantka rosyjska, która miała trochę na celu skoncentrować działania polskiej partyzantki i upowców przeciwko hitlerowcom ... kontakty mieli niby i z naszymi i z upa... sama Koniarka w zasadzie jest położona na granicy parku, więc idąc drogą między Mucznem, a Tarnawą od mostów kolejki w prawo stokówką, a na wysokości Borsuczyn (za punktem widokowym) jeszcze raz w prawo dojdziesz na legalu....

Browar
04-10-2014, 10:55
Jest płasko, jest polana, jest ścieżka/droga, jest widoczek na wschód, jest ładnie... ;)
Ale podobnie jest na Bahnach, jeno legalnie.

gpz
05-10-2014, 03:37
Dziekuje za odpowiedz panowie,przemolla pewnie czytalismy te same wspomnienia jednego z mieszkancow Tarnawy ;),Browar masz jakis foty z Koniarki w strone wschodu?Ile potrzeba czasu aby dojsc od mostow kolejki na gorke?
Jak patrze na ta mape ktora jest online,to Koniarka,Pohar,Czerenina i Bahna leza w BPN:(
edyta:a sorry browar,widze ze sa dwa miejsca zwane Bahna,jedno jest na polnoc od Koniarki a drugie na poludniowy wschod,duzo mniejsze,tobie pewnie chodzilo o te Bhana na polnoc,one na bank leza za granica parku?

Szkutawy
05-10-2014, 14:48
... od mostów to... godzina z hakiem... u mnie z dużym hakiem...