PDA

Zobacz pełną wersję : Jak oceniacie Państwo sezon turystyczny 2014 ? Pytanie do Bieszczadników



skyrafal
29-10-2014, 13:35
Jak oceniacie sezon 2014 ? Jaki dał wyniki finansowy w porównaniu do poprzednich lat. Co się poprawiło ? Co się pogorszyło ? Co powinno się zmienić ? Co funkcjonuje jak najbardziej prawidłowo.

Basia Z.
29-10-2014, 15:58
Jak oceniacie sezon 2014 ? Jaki dał wyniki finansowy w porównaniu do poprzednich lat. Co się poprawiło ? Co się pogorszyło ? Co powinno się zmienić ? Co funkcjonuje jak najbardziej prawidłowo.

Ale czego to pytanie dotyczy ?
Czy tylko Bieszczadów, czy ogólnie ?
Ja jestem przewodnikiem, który nie specjalizuje się akurat w Bieszczadach, tylko mam znacznie szerszy zakres uprawnień.
O zlecenia przewodnickie muszę się starać, nic nie przychodzi samo. Najlepszą reklamą jest "poczta pantoflowa".

Cały rok oceniam jako odrobinę (tak około 10 %) lepszy niż poprzedni, z tym, że akurat w Bieszczady nie miałam w tym roku ani jednej wycieczki. Również (ku mojemu wielkiemu żalowi, ale to wiadomo dlaczego) nie miałam żadnej wycieczki na Ukrainę, nie tylko na Krym, ale nawet do Lwowa.
Za to miałam więcej wycieczek w Tatry, na Słowację, jedno zlecenie bardzo nietypowe, które mam nadzieję znajdzie kontynuację (pisałam o tym - grupa Słowaków i Czechów prowadzona po Beskidzie Małym i Żywieckim) oraz Górny Śląsk i Jurę.

skyrafal
29-10-2014, 19:58
Chodzi o Bieszczady, choć oczywiście jeśli ktoś chce to przecież nic nie stoi na przeszkodzie podzielić się tym i owym. Koniec roku to czas podsumowań i robienia pewnych planów na przyszłość więc warto podyskutować.

Myślę, że wielu osobom, które swoją fortunę związały z Bieszczadami przyda się taka wymiana myśli. Fortunę oczywiście w staropolskim znaczeniu :-)

batmanek
25-11-2014, 08:38
Jak oceniacie sezon 2014 ? Jaki dał wyniki finansowy w porównaniu do poprzednich lat. Co się poprawiło ? Co się pogorszyło ? Co powinno się zmienić ? Co funkcjonuje jak najbardziej prawidłowo.

http://www.bdpn.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1615&Itemid=1

creamcheese
25-11-2014, 10:24
Po wejściu na stronę Bieszczadzkiego PN przez podany link otrzymuję komunikat:

Warning: Parameter 3 to showItem() expected to be a reference, value given in /home/bdpnond/public_html/includes/Cache/Lite/Function.php on line 100
O co chodzi ??

prizes
25-11-2014, 10:39
Pewnie error jakiś.