PDA

Zobacz pełną wersję : Admini



DUCHPRZESZŁOŚCI
20-11-2014, 11:08
Wchodzę j dzisiaj na forum i coś mi czerwonego po oczach raziło. Przyzwyczajony do niebieskiego (korpus Powsimordów) i zielonego (wiadomo moderatorzy) z czerwonym bardzo rzadko się spotykam ( prawdę mówiąc wcale). Szukam co jest i znalazłem odpowiedź na pytanie nie gdyś zadane przez sir Bazyla w innym wątku.
"Czy nasze forum ma administratora?"
Ma aż pięciu, jednego starego i czterech nowych:
- Bartolomeo
- Hero
- Leszczu
- Marcowy
Gratuluję awansu i dalej do roboty!:wink:

Marcowy
20-11-2014, 12:36
Dzięki, Kazik, za gratulacje, ale to raczej potrzeba chwili, a nie awans za jakieś zasługi. Po prostu Darek-Admin bywa tu rzadko, a uprawnienia modów są ograniczone i czasem nie wystarczają, szczególnie w przypadkach różnej maści internetowych domokrążców... Ci to się rozwijają! No to dostalim czerwone wyłogi :-)

A to czerwoooni, czerwoooni! Kryj się, kryj! :-D

Piskal
20-11-2014, 18:22
Strach się bać.
Chociaż... był czas, gdy czerwonych to było, że hej (http://forum.bieszczady.info.pl/showthread.php/5122-Bądźmy-poważni?highlight=bądźmy+poważn) !

don Enrico
20-11-2014, 19:49
DUŻE podziękowania wszystkim tym którym się chce.
To dzięki tym którzy przyjęli wyłogi , to forum nie zeszło jeszcze na psy
(jak nie przymierzając sąsiedzkie)

diabel-1410
25-11-2014, 15:52
Cukrowania dosyć - prośbę mam do Adminów.Czy jest możliwe powiększenie ikony /raportuj zły post/ dzisiaj odnalazłem z trudnością

bartolomeo
25-11-2014, 19:17
To raczej poza zasięgiem naszych uprawnień, do tego prawdopodobnie trzeba mieć uprawnienia do administrowania serwerem a nie samym forum. Ale jeszcze poszukam, może się mylę.