PDA

Zobacz pełną wersję : Wołowe Berdo-Kańczowa-Rawki



Srubaa
13-01-2015, 19:01
Cześć,


do tej pory byłem pewny, że nie, ale...


Czy można pokonać trasę wzdłuż granicy od wejścia na Rozsypaniec - Wołowe Berdo - Kańczowa - Rawki?
To teren parku, zatem teoretycznie nie.


Wdzięczny będę za informacje, może być priv.


Pozdrawiam
Srubaa

don Enrico
13-01-2015, 22:30
(...)

Czy można pokonać trasę wzdłuż granicy od wejścia na Rozsypaniec - Wołowe Berdo - Kańczowa - Rawki?
To teren parku, zatem teoretycznie nie.
(...)
Można przejść tą traskę łamiąc wszelkie przepisy obowiązujące na terenie Parku.
Chyba że myślałeś zrobić to po ukraińskiej stronie ? Tyle że wejście na Rawki to oznacza nielegalne przekraczanie granicy !

Fiaa
14-01-2015, 19:03
Najwyraźniej można pod warunkiem zapisania się na coś co zwie się "Bieg Rzeźnika - Ultra". http://www.biegrzeznika.pl/bieg-rzeznika/bieg-rzeznika-ultra-zapisy-wkrotce/ Tamże mapka trasy obejmująca wzmiankowany odcinek..

Srubaa
14-01-2015, 20:02
Wiem co to za bieg i po zapoznaniu się z jego trasą (wstępną) napisałem tego posta.
Mi jako "nie_biegaczowi_ultra" nie będzie dane legalnie przejść tą trasą.
:)


Najwyraźniej można pod warunkiem zapisania się na coś co zwie się "Bieg Rzeźnika - Ultra". http://www.biegrzeznika.pl/bieg-rzeznika/bieg-rzeznika-ultra-zapisy-wkrotce/ Tamże mapka trasy obejmująca wzmiankowany odcinek..

krzychuprorok
14-01-2015, 23:09
Upozoruj się na biegacza ultra i cichaczem dołącz do zawodników w okolicach Rawki :-)

Srubaa
15-01-2015, 19:13
Brałem pod rozwagę.
:D


Upozoruj się na biegacza ultra i cichaczem dołącz do zawodników w okolicach Rawki :-)

Fiaa
15-01-2015, 23:34
Wiem co to za bieg i po zapoznaniu się z jego trasą (wstępną) napisałem tego posta.
Mi jako "nie_biegaczowi_ultra" nie będzie dane legalnie przejść tą trasą.
:)

Się domyślałem, ale wkleiłem, żeby mogła się wywiązać dyskusja na temat. ;) Duża grupa biegaczy nie szkodzi przyrodzie?

Srubaa
15-01-2015, 23:36
Ograniczenie do 200 osób. Będą przebiegać rozciągnięci w czasie. Fachurą nie jestem, ale nie sądzę, aby to szkodziło w istotnym stopniu przyrodzie.
:)