PDA

Zobacz pełną wersję : Bieszczady dla początkujących



Anonymous
19-06-2001, 22:52
Nigdy nie byłam w Bieszczadach. Kto mi poleci jakieś piękne trasy? Najlepiej nieuczęszczane i niezbyt trudne. Czy z noclegami bez rezerwacji są jakieś trudności?
Pozdrawiam
Eva

Lukasz
20-06-2001, 14:14
Jeśli pojedziesz w wakacje myślę, że nie będziesz miała rzadnych problemów z noclegiem. Jedź śmiało w ciemno bo nie ma sensu wcześniejsze planowanie jak gługo chcesz gdzieś być.
A jak napierwszy wyjazd proponuję okolicę Cisnej, Wetliny lub Komańczy. Jeśli będziesz zainteresowana szczegółami - daj znać e'mailem.

Lukasz
20-06-2001, 14:14
Jeśli pojedziesz w wakacje myślę, że nie będziesz miała rzadnych problemów z noclegiem. Jedź śmiało w ciemno bo nie ma sensu wcześniejsze planowanie jak gługo chcesz gdzieś być.
A jak na pierwszy wyjazd proponuję okolicę Cisnej, Wetliny lub Komańczy. Jeśli będziesz zainteresowana szczegółami - daj znać e'mailem.

Adam
21-06-2001, 22:55
BIESZCZADY SĄ SUPER , BYŁEM TAM KILKANAŚCIE RAZY . JEŻDŻĘ TAM CO ROKU I NIE ZNAM PIĘKNIEJSZYCH GÓR . JEŻELI CHCESZ JAKIEŚ ZDJĘCIA ALBO INFORMACJE TO NAPISZ _ ODPISZĘ NA PEWNIAKA.

Anonymous
22-06-2001, 08:55
Witaj,
nie wątpię, że zechcesz zachaczyć o Sanok. Jeśli to camping masza za 15 zł. tuż przy Skansenie. Zajrzyj na stronę www.sanok.pl. Jeśli chcesz coś o ikonach lub Beksińskim, to www.muzeum.sanok.com.pl. Przecież może padać, a wtedy to mogą bć dobre pomysły. W karczmie przy Skansenie jest kuchnia karpacka.

pozdrawiam

arek

Marcin
22-06-2001, 18:47
Bardzo chciałbym pojechać w Bieszczady w te wakacje, ale zupełnie nie wiem od czego zacząć planowanie wyjazdu. Czy mógłbyś mi dać cenne wskazówki: gdzie jechać, czy szukać noclegu już teraz czy liczyć że znajdę coś na miejscu. Interesuje mnie wypad na kilka dni w celach czysto turystycznych -po prostu chciałbym trochę pochodzić po górach. Z góry dziękuję. Marcin

hans
22-06-2001, 23:54
Od czego zacząć? Najlepiej od spakowania plecaka - a potem już samo pójdzie: na dworcu przy okienku rzucisz jakąś nazwę (np Wetlina albo Ustrzyki G.) i po chwili (czasami dłuższej chwili) będziesz na miejscu i po bólu... (wierz mi, do tego nie trzeba wielkiego planowania).