PDA

Zobacz pełną wersję : Pozdrowienia



Michał
18-08-2003, 09:33
Witam !

Pozdrowienia - tym razem już stety z Opola. Po 3 tygodniach pobytu w Bieszczadach niczego się nie chce. I wcale nie dlatego, że miasto je be, ale dlatego, że i Bieszcady są z każdym rokiem coraz bardziej be!!!!!!!!!!!!!
Szkoda gadać. W takim tempie to niedługo nie będzie po co tam jeździć. Wspomnienia tylko na starych czarno-białych fotkach pozostaną.
Eh!

admin
18-08-2003, 13:56
Witam!

Nie zdawałem sobie sprawy ze skali zjawiska do ostatniego długiego łikendu.

MAKABRA!

Jedni się cieszą inni smucą. Cóż....

sofron
18-08-2003, 14:06
ale co Was tak przeraża? Jakieś konkrety, przykłady, opinie...
pozdrawiam
sofron

Michał
18-08-2003, 18:30
Sofron!

Nie będe się wymądzrzał ani pizdrzył. Tym bardziej, że jestem tu na forum tylko chwilkę. Obiecałem, że coś skrobnę po powrocie - i spadam. Trzy tygodnie (21 dni dla nie - wtajemniczonych) w Bieszczadach pozwoliło mi odwiedzić stare kąty sprzed 25 lat i te nie widziane 10 czy 5 lat.
ZGROZA.
Na razie jestem jeszcze we wstrząsie - więc odpowiadam lapidarnie i enigmatycznie. Ale zbiorę się.

A dla TWA - dupa zbita - siedziałem tam dwa dni i nikogo nie uwidisz! Zostawiłem na rękach pani Basi pozdrowienia dla Was. Wypiłem browarka i dalej.
I nie biespakojsia - wypadnę na pewno z forum.

Pozdra

ateo
19-08-2003, 10:57
Jeżeli przeraziły cię tłumy w Bieszczadach, to proponuję zmienić termin odwiedzania tych gór. We wrześniu, czy październiku to zupełnie inne miejsce. Ja byłam tylko raz w terminie lipiec-sierpień i już nigdy więcej...., ale o każdej innej porze (pomijając długie weekendy) można odnaleźć tam spokój i ciszę.
pozdrawiam
ateo

admin
19-08-2003, 13:34
Witam!

Co mnie przeraziło?
Wszystko! W Wołosatym kolejka samochodów, brak miejsca na parkingu.

Wyzbierali mi grzyby :| Śmieci! Buehhhh.

Jeśli w góry to tylko od końca września.

T.B.
19-08-2003, 14:27
Śmieci też Ci wyzbierali?!
To rzeczywiście przykrość... :)

P.S.
Czy ktoś mi nareszcie powie, czy ja też mogę wstawiać takie pamperki, linki itp. ?

Piotr
19-08-2003, 14:55
>Wszystko! W Wołosatym kolejka samochodów, brak miejsca na parkingu.

Ja widziałem co innego - na parkingu pelno miejsc, a wzdłuż drogi po jednej i drugiej stronie przed parkingiem sznury zaparkowanych aut. Ehh - a pomysleć, że u nas straż miejska sie nudzi :-) "Zesłaliby" chłopaków w Bieszczady, to by sie trochę porzadku zrobiło;-)
ATSD to wy siakieś pechowce jestescie - gdzie sie nie ruszą, pełno ludzi - gdzie wy łazicie po tych Bieszczadach? ;-)