PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam kompana



renata15002
19-07-2015, 21:57
Cześć, nie wiem czy w odpowiednim miejscu zamieszczam mój post, ale lepszego nie znalazłam. Założyłam ten wątek z taką nietypową sprawą. Otóż w tym roku w dniach 16-21.08. będę w Bieszczadach na rajdzie konnym. Ale planuję przyjechać już około 13-14, by połazić trochę po terenie, wejść na Tarnicę itp., bo nigdy wcześniej nie zwiedzałam Bieszczad piechotą :-) I tu pojawia się moje pytanie. Czy znajdzie się może jakaś chętna osoba na wspólne wędrówki w tych dniach? Nie mam jeszcze żadnego konkretnego planu działania. Nie wiem gdzie się zatrzymać na nocleg (w ogóle to znajdę jeszcze jakieś wolne noclegi na ten termin?) i jakie trasy obrać. Jadę sama z Poznania, a na pewno weselej byłoby z kimś spędzić te kilka dni. Jestem otwarta na wszelkie propozycje i z góry dziękuję za rady, jak zaplanować sobie ten czas.
Coś o mnie. Renata, 25 lat, z wykształcenia zootechnik. Rok po studiach. Aktualnie mieszkam i pracuję w Poznaniu. Jeżdżę konno od kilkunastu lat i to moja największa pasja. Poza tym bardzo lubię wszelkiego rodzaju sporty i aktywność na świeżym powietrzu. Trochę ze mnie gaduła, ale potrafię też słuchać innych. Jestem otwarta na nowe znajomości i przygody.
Pozdrawiam.

yamat
20-07-2015, 11:52
no, ze też jeszcze kolejka nie stoi...

Slav
27-07-2015, 09:25
Zaoferował bym nasze towarzystwo, bo ten termin też jest urlopowy ale prawdopodobnie będziemy w innej części Beskidów.

renata15002
27-07-2015, 17:31
Yhym, rozumiem. Dzięki za odpowiedź. Może znajdzie się jeszcze ktoś chętny, bo jeszcze trochę czasu jest. Propozycja aktualna jakby co :-)
Samotne wędrowanie też nie będzie złe, a nóż widelec na trasie znajdzie się ktoś do pogadania :)

długi
27-07-2015, 21:45
W rejonie Tarnicy na pewno spotkasz kogoś na szlaku, bądź dobrej myśli

anepekala
10-08-2015, 21:12
Hej Renata,

Ja jestem chętna na wspólną wędrówkę w tych dniach, napisz do mnie na maila: anepekala@gmail.com to dogadamy szczegóły. Chodziłam sporo po Bieszczadach więc chętnie ogarnę sprawy tras itp, a akurat w tym czasie planowałam wędrówkę, a wykruszyli mi się towarzysze. Czekam na info. Pozdrawiam